2014 Yılı Kadınlar Kulübü Enleri

Eguu bu sene deli ettin beni en'lerde

Tebrikler Egu'um benim

En lere bakamadım bile çoğu zaman 20 gündür gurbet ellerdeyim nete az giriyorum ne ara deli ettim seni
Sağolasın Meg im 2015 EN lerinde seni delirtmemek içün elimden geleni yapiciim

Rica ederim canımÇok tebrik ediyorum Egunal'cım

Sağol Nevoşum

Sevgili müdürümüz eli cımbızlı Munemizide tebrik ediyorum bizlere bu kadar sabrettigi içinde ayrıyeten teşekkürler seni seviyoruz müdürüm iyiki varsïn

Bitmiş heee kazanamasam da çok güzel kategorilere aday gösterildim

yılın üyesi,

yılın annesi,

dostane cana yakın

paylaşımcı

yazamadan duramayan

güzel avatar gibi

aday gösterip oylayanlara tek tek teşekkürler

kazanan üyelere de tebrikler

zipzip,zerrin ve sibel hariç

En Teknoloji Düşkünü KK Üyesi;

_Nicomedia_

En Oyun Kurdu KK Üyesi;

_Nicomedia_

Aday gösteren ve oy veren herkese teşekkürler

Kadınlar Kulübü Enleri yarışmasını kazanan yılın ''En'' i arkadaşlarımı yürekten kutluyorum.
Birkaç katagoride beni aday gösteren ve oy veren arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyor,
KK ailesinin YENİ YILINI KUTLUYORUM.
Hep birlikte ve çoğalarak, sağlık ve huzur içinde nice senelere...

Kendimi TÜRKÇE'Yİ EN GÜZEL KULLANAN ÜYE olarak görmek isterdim.
Şiirden falan anlamasam da gene de bana oy veren / aday gösteren herkese teşekkür ederim.

En Şair Ruhlu KK Üyesi;

Filozof_Prenses

Bu sene listelere fırtına gibi girmeye hazırlanıyorum. Çekilin ülennnnn yolumdannnnnnnnnnn

Eguu bu sene deli ettin beni en'lerde

Tebrikler Egu'um benim
meg bölümün çok rağbet edilen ve çok kişinin olduğu bir bölüm değil. istediğin kadar çalış,görülmez. çok bakılan,çok kişinin orada bulunduğu,ve daimi takıldığı ve seni gördüğü bölüm olmadıkça zor işin canım.

Öncelikle kategorilerinde birinciliği göğüsleyenler olmak üzere aday gösterilen herkese tebrikler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…