2014 Yılı Kadınlar Kulübü Enleri

Bu yıl tahminimden çok kategoride aday gösterilmişim, öncelikle aday gösterenlere ve beni 5 dalda En seçen, oylarıyla hem mutlu eden hem onurlandıran herkese, yarışmayı organize edip uğraşan Nevreste'ye, emekleriyle herzaman işlerimi kolaylaştıran çalışma arkadaşlarıma ve bu siteyi bize hediye eden Kazen ve Curly'e çok ama çok teşekkür ederim.

Burası benim ilk ve tek göz ağrım. Yaşlanıyor muyum ne, biraz daha yazarsam duygusala bağlayacağım, oysa ben sitenin eli cımbızlı zalim müdüresiyim, gözyaşına yer yok
Nedense yıllardır o kadar benimsemişim ki 2. ailem gibisiniz, tekrar teşekkür ederim hepinize

Ve En seçilen arkadaşlarım sizleri de tebrik ederim, inşaallah seneye ulaşmak nasip olursa tekrar tatlı tatlı çekişiriz

And the Oscar goes to...... Mune

Saygılarımla

En Vazgeçilmez KK Ablası;
En Güzel Kullanıcı Adına Sahip KK Üyesi;
En Farklı/Güzel Avatara Sahip KK Üyesi;

Oy veren bütün arkadaşlarıma çok teşekkürler ediyorum
Tehdit ve şantajlara maruz kalarak yine bu sene nenem ve keleşimle beni tahtımdan indiremediler çete reisliği ve kadınlar kulubü ihtiyar heyeti onursal başkanı olarak bu ünvanları yedirtmem kimseye en ilginç kullanıcı adınıda alaydım keşke tam olurdu

En Canayakın/Dostane KK Üyesi,
En Yardımsever KK üyesi,
En Yardımsever KK Moderatörü kategorilerini önde tamamlamışım.
Aday gösterildiğim diğer 4 kategoridede bana oy veren herkese ve emeği geçen Nevreste ye çok teşekkür ediyorum.
KK nın En lerine aday gösterilmek, üzerine birinci olmak çok keyifliydi.

Eguu bu sene deli ettin beni en'lerde

Tebrikler Egu'um benim

Rica ederim canımÇok tebrik ediyorum Egunal'cım

[QUOCO="Nevreste, post: 38595981, member: 226866"]Rica ederim AblacımTebrik ediyorum Enlerin için[/QUOTE]

Cok tesekkürler nevoşum sağol senide tebrik ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…