2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
çok uzun değilmiş senin de bizimde 3 denememiz oldu yaş kaç peki senin ?

23 Canım 5 buçuk aylık evliyim uzun değilde işteama bu ay hiçç takmadım bugun yumurta akı gbi akıntım gelince aklıma takıldı bide ağrım var biraz bende hemen girdim baktım 23 şubat ile 28 şubat yumurtlama tarihimi gösteriyor en son şubatın 22.akşamı yaptık dün mola bugunden sonra 28 ine kadar hergün yapıvcam :)

evet canım 3 ay çok düzenliudi evlendiğim ilk aylar
28 eylül
28 ekim
27 kasım
1 ocak
3 şubat git gide uzauyor rahim gebeliğe hazırlıyor dıyolar ama bılemıyorum

canım yaşın daha çok gençmiş hormonlarında da sorun yoktur denk gelmemiştir sadece,doktorun tavsiyesi bana şu olmuştu hesaplamalar yaparak strese giriyorsunuz bir gün boş bir gün dolu yaptığınızda kaçırma olasılığınız yok zaten diye ama benim eşimin seyahatlerinden biz tutturamadık diye düşünüyorum. sen içini ferah tut sterede girme,Allahın işidir bu belli olmaz bakarsın önümüzde ki ay alırız müjdeli haberini

evet canım 3 ay çok düzenliudi evlendiğim ilk aylar
28 eylül
28 ekim
27 kasım
1 ocak
3 şubat git gide uzauyor rahim gebeliğe hazırlıyor dıyolar ama bılemıyorum

benim de aksi gibi öne geliyor tarihler bu ay 6 gün önce geldi,bir yerde okudum rahim kendini korumaya aldığından erken adet geliyormuş,sen ne koruyon ben korunmuyom dimi diye söylenmiştim hatta

benim de aksi gibi öne geliyor tarihler bu ay 6 gün önce geldi,bir yerde okudum rahim kendini korumaya aldığından erken adet geliyormuş,sen ne koruyon ben korunmuyom dimi diye söylenmiştim hatta

İŞTE bu aay hiç hesaplamadım şimdide bakmıyorum adet günüme kadar yapıcam bakalım :))) inşlhhhh

inşlhhh canm aminnnnnnnnnnnnnn

Kizlar konuyu dagitalim biraz. Kafaya takmamak gerek yaa
Gunler de gecmek bilmiyor :) hangi illerdesiniz tamayy ? Azize33? Sanirim suan sizler aktifsiniz? Ben istanbul dayim. Ev hanimiyim 2 yildir. Bebek isi icin ciktim isten :) doktorlara git gel zor oluyor. Allah tum çalışanların yardımcısı olsun...

aynen canım takmamak gerek biz bu ay hiç takmadık eimde bende bakalım ne olucak adetim 9 mart olmam inşlhhhhhhh

Merhaba kızlar bende bugün adet oldum 4gün erken oldu 4 aydır korunmuyoruz bebek istiyoruz 32 yaşındayım.

Slm kızlar bende 24 yaşındayim malesef pko hastasiyim 20 aylık evliyim ama artık bebek istiyoruz bu sene inşallah isteyen herkese versin allah

Inşallah inşallah bu dert cok kadında var artık.ama cok şükür careside var :)

bende İzmir deyim cnm muhasebeciyim çalıçan evlilerdenimm doktora gitmek sıkıntı oluyor bu durumda,geçen hafta hormon testine gittim 4 martta yine tahlilim var şimdiden düşünüyorum nasıl izin alıcam diye,ama kimse kusura bakmasın bu benim için çok önemli izin vermeslerde giderim

mrb arkadaşlar bende 23 yaşındayım daha evleneli çok olmadı ama bende pko hastasıyım şuan tedavi olmuyorum dr bi süre bekleyelim olmazsa folikasit vercem dedi

Ilk önce doktorami gittiniz sizde bende dusunuyorum ama doktorlar bir süre deneyin deyip geri gönderiyor sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…