2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
inşaALLAH canım ya inşaALLAH bnm lh yüksek ya doktora sordum.dedimki klomen kullanmasam doğum kontrol ilacı kullansam normale dönermi lh diye.hayır dönmez dedi :KK43: biz napıcaz yaa :KK43:

doktorunun dediklerini dinle,tedavini ol cnm.:KK16:
rabbim hepimize şifa,hayırlı evlat nasip etsin.:KK54:

gecıo gecıo zaman gecıo nisan 1 dedımı takvım folik asite başlayacağımm=))) hihihihiihihihi =)))

doktorunun dediklerini dinle,tedavini ol cnm.:KK16:
rabbim hepimize şifa,hayırlı evlat nasip etsin.:KK54:

inşallah canım .ben bişe sorcam 22 ocakta ilişki istedi 23 ocakta çatlatma iğnesi oldum 24.ün akşamı 26.gün ve 28.gün ilişki önerdi fakat çatlatma iğnesini vurulduğumda en büyük yumurtam 18,9mm di.36 saatte çatlıcak denilmişti bana fakat benm ağrım 30 .gün ve 31.gün oldu acaba çatlatma iğnesi ozaman çatlatmış olabilirmi yumurtaları.çünkü yumurtalar 22mm de filan çatlıyomuş

inşallah canım .ben bişe sorcam 22 ocakta ilişki istedi 23 ocakta çatlatma iğnesi oldum 24.ün akşamı 26.gün ve 28.gün ilişki önerdi fakat çatlatma iğnesini vurulduğumda en büyük yumurtam 18,9mm di.36 saatte çatlıcak denilmişti bana fakat benm ağrım 30 .gün ve 31.gün oldu acaba çatlatma iğnesi ozaman çatlatmış olabilirmi yumurtaları.çünkü yumurtalar 22mm de filan çatlıyomuş

ee çatlatma iğnesinden sonra dediği saatlerde ilişkiye girmedinizmi?

canım merhaba nasılsın?.. senin "cm" yazmalarına alışamadım hiç.. her seferinde santimetre olarak okuyorum.. :KK1::KK1: sonra farkedip gülüyorum kendi kendime..:KK52:

ay canım yaa inan sesli güldümm öyle okuyordum cevap yazmadan edemedim valla santimetre haa ama haklısın ne deyim cm yazısını görsem benimde aklıma o gelir :KK52:

adet oldum işte çatlatma iğnesinin 16. gününde bugünde doktora gittim geçen ay klomenle çok yumurta oluşmuştu 1 tanesi çatlamamış kist olmuş işte. 1 ay doğum kontrol ilacı kullanıcam :KK43:

anladım cnm gecmis olsun.gecer ins.
doktor kontrolünü ihmal etme :KK34::KK34:

Eyy yüce Allah'ım sen bizlere hayırlı bir evlat nasip eyle sen taşa bile can verensin Rabbim kimsesizlerin kimsesisin bizede çare ol Allah'ım evlat diye yanıp tutuşan herkese hayırlı bir evlat nasip eyle ( aminn)...:KK43:(((

Eyy yüce Allah'ım sen bizlere hayırlı bir evlat nasip eyle sen taşa bile can verensin Rabbim kimsesizlerin kimsesisin bizede çare ol Allah'ım evlat diye yanıp tutuşan herkese hayırlı bir evlat nasip eyle ( aminn)...:KK43:(((

Amiiiinnnnnnnnnnnn Allahımm duy sesimiziiiiiiiiiiii :KK14::KK14:

Ben grip olmuştum.. Yatıyordum evde valla.. Ya şu kurumun interneti de çok kötü oldu yasaklamışlar burayı vınn ı da her zaman takamıyorum o yüzden sık gelemiyorum :KK43:( Sizler nasılsınız?

Kızlar bişi sorucam ya ben 2 şubatta regl oldum 6 günde bitti.. 33-34 günde bir oluyorum ne zaman çalışma yapalım.. Ya benim tlefondaki program 14 ile 20. günü arası gösteriyoru bu siteninki de daha ileride gösteriyor kafam karıştı...

Pericim geçmiş olsun canım..Hayatım o hesaplara çok takılma, bak benim b
u ay taa 26. günü çatladı. Ben de senin gibi 32-34 günde bir olurum..O sebeple adetinin 12.-14. gününden adet olana kadar günaşırı çalış canım.

çünkü klomen kist yapıyo diye duymuştum .doktordan geldim bendede kist yapmış 1 tane 3.2 cm :KK43:((((((( doğum kontrol ilacı verdi :KK43:(((

Bazı doktorlar takip yaptırıcam deyince hemen klomenle çatlatma iğnesini dayıyorlar.. Bu yanlış bence. İlk ay hiçbir şey vermeden sadece takipo yapılmalı ve sorun saptanmalı.. Belki yumurta olgunlaşıyodur fakat çatlamıyodur; yumurta büyümüyordur ya da yumruta çatlıyordur da ilişki gününü tutturamıyordur çiftler..Benim doktorum ilk ay hiçbir ilaç vermeden izlemişti, sorunu saptadıktan sonra müdahale etmiştir..Gereksiz yere ilaça yüklendiği zaman böyle kist oluşma durumları oluyor, sonra da doğum kontrol hapını dayıyorlar.. O sebeple takip yaptırcaklara benden tavsiye, ilk ay ilaçsız izlemesini teklif edin..

Aminnnnnn Allah yardimci olacaktir insallah biz kullarini caresiz birakmayacaktir.bizler icin en hayirlisini nasip etsin insallahhh..

Kizlarr ne olur bana dua edin yarın kan testi yapmayi düşünüyorum ama korkuyorum da.korkudan vazgecebilirim ama merakta ediyorum inşallah hastaneden mutlu donerim cook heyecanliyimm ben...

X