2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Kizlar acil cevap bekliyorm adetimin 21. Gunu adetim bittikten 4-5 gun sonra esimle birlikte olmustuk bugun kahverengi 4-5 damla akinti gibi bisey geldi anlam veremedim yarim saat once yine iki uc damla kadar geldi ovulasyn testi kullaniyorm ama uc gundur ikinci cizgi hep silik ne yada neden olabilir ki hamilelik olabilir mi ki kizlaaarrrr

Kizlar acil cevap bekliyorm adetimin 21. Gunu adetim bittikten 4-5 gun sonra esimle birlikte olmustuk bugun kahverengi 4-5 damla akinti gibi bisey geldi anlam veremedim yarim saat once yine iki uc damla kadar geldi ovulasyn testi kullaniyorm ama uc gundur ikinci cizgi hep silik ne yada neden olabilir ki hamilelik olabilir mi ki kizlaaarrrr

canım hamilelik olabılır inş da oyledır canım hemen bugun bir test yaptır bence güzel haberlerini beklıyoruz.

kızlar dunde yazdım ama kımse yorum yapmadı kızlar sorunum şu psikolojık old düşünüyorum ama daha onun için bile erken .
çok fazla kasık ağrım hatta ayıptır soylemesi şeyim ağrıyo sızlayıp duruyor. ve sürekli . üüşüttüm desem idrar yaparken yanma falan yok . üşütmedim desem neden ağrıyor ha bide göğüs ucuma dokunamıyorum çook halsizim ağzımın içi acı acı oluyor. bir doktor arkadaşa sordum refluden olabılır dedı. kasık ağrım için neyapsam. ha adet tarihim 24 ocaktı. yanı daha adetıme 2 hafta var nerdeyse. neyapayım kızlar...

canım hamıleleık olabılır çunku kanamana daha erken bide silik çizgi var diyorsun kan testi yaptır canım. aaa bu arada neden idrar testi yaptın neden şüphelendin bendede bu aralar kasık ağrım varda onu öğrenmeye çalışıyorum. kan testi yaptır canım inş hamilesindir haberlerini bekliyoruz.

Kizlarr ne olur bana dua edin yarın kan testi yapmayi düşünüyorum ama korkuyorum da.korkudan vazgecebilirim ama merakta ediyorum inşallah hastaneden mutlu donerim cook heyecanliyimm ben...

inşallah canım hayırlısıyla hamilesindir. güzel haberlerini bekliyoruz gunun geçtimi canım bu arada

inşallah canım hayırlısıyla hamilesindir. güzel haberlerini bekliyoruz gunun geçtimi canım bu arada
Günaydın evet geçti bugün 6.gun az once kan testi yaptirdim 1 saat sonra alacahim sabahda bi akinti geldi ama adet degil anlayamadim.ins kizlar yaa cok heyecanliyimm dua edin 1 saat sonra güzel haberle doneyim yoksa yikilirim

kızlar dunde yazdım ama kımse yorum yapmadı kızlar sorunum şu psikolojık old düşünüyorum ama daha onun için bile erken .
çok fazla kasık ağrım hatta ayıptır soylemesi şeyim ağrıyo sızlayıp duruyor. ve sürekli . üüşüttüm desem idrar yaparken yanma falan yok . üşütmedim desem neden ağrıyor ha bide göğüs ucuma dokunamıyorum çook halsizim ağzımın içi acı acı oluyor. bir doktor arkadaşa sordum refluden olabılır dedı. kasık ağrım için neyapsam. ha adet tarihim 24 ocaktı. yanı daha adetıme 2 hafta var nerdeyse. neyapayım kızlar...

günaydın flz, aynı şikayeti yaşadım birkaç ay önce (göğüs ağrısı ve ağız acılığı dışında).. dr'a gittim ve idrar yolları enfeksiyonu çıktı.. antibiyotik tedavisi oldum canım bence sen de dra gidip bir tahlil yaptırmalısın..

Günaydın evet geçti bugün 6.gun az once kan testi yaptirdim 1 saat sonra alacahim sabahda bi akinti geldi ama adet degil anlayamadim.ins kizlar yaa cok heyecanliyimm dua edin 1 saat sonra güzel haberle doneyim yoksa yikilirim

inş hamilesindir hakkında hayırlısı olsun..

herkese günaydın bu arada kızlar.. cumadan beri giremiyorum umarım herkes iyidir.. ben çalışma dönemimdeyim fakat verimli değerlendiremiyoruz malesef..

günaydın flz, aynı şikayeti yaşadım birkaç ay önce (göğüs ağrısı ve ağız acılığı dışında).. dr'a gittim ve idrar yolları enfeksiyonu çıktı.. antibiyotik tedavisi oldum canım bence sen de dra gidip bir tahlil yaptırmalısın..

dün gece eşiacıle götüreyım dedı ama gitmedim canım valla doktora gitmekten bıktım işyrındende sürekli hastaneye gitmek için izin almaktan utanıyorum. dediğin gibidir enfeksiyondur neyse bekleyeyım bıraz daha ılerlerse gıderım şimdi gitmicem canım tşk ederim cvp verdiğin için

ayyyy çok heyecanmlandım bende inş canım inş hamilesindir. inş sevinçli haberını alırız hemen yaz canım unutma.

çok fazla kasık ağrım hatta ayıptır soylemesi şeyim ağrıyo sızlayıp duruyor. ve sürekli . üüşüttüm desem idrar yaparken yanma falan yok . üşütmedim desem neden ağrıyor ha bide göğüs ucuma dokunamıyorum çook halsizim ağzımın içi acı acı oluyor. bir doktor arkadaşa sordum refluden olabılır dedı. kasık ağrım için neyapsam. ha adet tarihim 24 ocaktı. yanı daha adetıme 2 hafta var nerdeyse. neyapayım kızlar...[/QUOTe

Son adetin 24 Ocak ise bugün adetinin 19. günü. Yani yumurtlama günlerinde olabilirsin..Ayrıca her idrar yolu enfeksiyonunda idrarda yanma olacak diye birşey yok.. Bu durumu hamileliğe yorman için daha çok çok erken..Anlattıklarının reflüyle de bir alakası yok:)) Bence kendini bu kadar dinleme canım. En büyük hamilelik belirtisi adet gecikmesidir. Geri kalanının %90 ı psikolojiktir.

Son düzenleme:

günaydın canm inş iyi haberler verirsin bize de :) merakla bekliyorum :KK9:

X