2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
kuzum ben inanmam bu tür şeylere ee böyle birşey varsa insanlar neden hala tüp bebeğe tonlarca para harcıyorlar bunlar umut tacirleri inanmaaa

slm kuzucuklar bugun maşşallah kendımı çok rahatlamış hissediyorum çünku çumartesı adet oldum şükür :) bıdaha sıtres yapıp dengemi bozup adettımı geçiktırmeyecem inşşallah yarın yeni bir dr gıdecegım ilkdefa dr çok öenerıde bulundular merakla yarını beklıyorum :))
bakdım alan olmuş bile almayın diyodu bayanın biri yazık ya insanların duygularıyla oynuyorlar sagolun kızlar bilgilendirdiginiz için:nazar:

kızlar çatlatma iğnesi olalı 11 gün oldu çatlatma iğnesinde ne zaman test yapılmalı .yarın idrar testi yaptırsam çıkarmı acaba

14. gün canımcım..

Gunaydin sorun yok ne esimde nede bendedr okucak diyo asilama yaotirdik 2 defa tutmadi tup bebek denemedik maddi imkanlardan dolayi inşallah olucak ben hic umidimi kaybetmedim rabbim verecek inşallah umudumu keybetmedim umudum hep var

Hayatım sorun yok diyorsa hemen tüp bebek konusuna kilitlenme canım. Sana tavsiyem biraz yorucu oluyor ama, adetin bittikten taa bidahaki adete kadar günaşırı ilişkiyi dene bence 1-2 ay.

Dün gittim doktora. Bebegımın dusmesıyle ılgılı patoloji sonucunu gösterdim. Herkezinki gibi bizimkide temiz çıktı. Aranızda pıhtılaşma ıle ılgılı tahlıl yaptıranlar vardı. Dedım doktora bundan sonra dusmemesı ıcın ne yapmalıyız. Suan ıcın bısey yapmıyoruz dedı. Tekrar eden düşüklerde bazı tahlıller ıstenıyo onuda her laboratuvar yapmıyor hastanemızde de yok dedı. Proteın s ve c birde mutasyon testını yaptırsak dedım. Elbette yaptırabılırsın sakıncası yok ama hastanemızde yok her laboratuvarda da yok dedı yıne.yanı tahlıl falan yaptırmadım. Yaptıran arkadaşlar ıstanbuldamıydılar. İstanbulda ıseler nereye yaptırdılar. Kahverengı yoğun bır akıntım var fıtıl verdı 7 gunluk onu kullanıcam. Ikı ay aradan sonra 3 ay kadar kendınız deneyın olmazsa ozaman tadavıye yenıden başlayalım dedı. Ha ıstersenız aradan sonrada baslayabılırız ama denemenızı tavsıye ederım dedı. Süreç ne gösterecek bılmıyorum. Bana kalsa doktorla yapışık gezıcem olana kadar öylede bır ımkanımız yok tabı :) benden haberler bu kadar. Hiç güzel haber verende olmamış :KK43:

Arkadaşım geçmiş olsun öncelikle. İlk düşüğünse bence çok takılma, olabiliyor. Benim de 1 kızım 1 düşüğüm var. Çoğu kadının başına gelen bir durum.. Sağlıksız embriyodan oluyor muhtemelen.. Hemn aklına kötü şeyler getirme:KK66:

bende bugun reglimin 4.günündeyim. klomene başlıyorum. bugun ilaca başla yarın gel bakıcam tekrar dedi. öffffff :KK25:

Adet olursam ben de takip yaptırıcam, Başlıcaz yine o çatala çıkmalara aynen..En kötüsü de adetken o çatala yatmakk..

slm kuzucuklar bugun maşşallah kendımı çok rahatlamış hissediyorum çünku çumartesı adet oldum şükür :) bıdaha sıtres yapıp dengemi bozup adettımı geçiktırmeyecem inşşallah yarın yeni bir dr gıdecegım ilkdefa dr çok öenerıde bulundular merakla yarını beklıyorum :))

Ohh.. Valla ben bile rahatladım burdan şu anda:))) Aynen öyle denizkabuşum, no stres yes bebek.

14. gün canımcım..

Hayatım sorun yok diyorsa hemen tüp bebek konusuna kilitlenme canım. Sana tavsiyem biraz yorucu oluyor ama, adetin bittikten taa bidahaki adete kadar günaşırı ilişkiyi dene bence 1-2 ay.

Arkadaşım geçmiş olsun öncelikle. İlk düşüğünse bence çok takılma, olabiliyor. Benim de 1 kızım 1 düşüğüm var. Çoğu kadının başına gelen bir durum.. Sağlıksız embriyodan oluyor muhtemelen.. Hemn aklına kötü şeyler getirme:KK66:

Adet olursam ben de takip yaptırıcam, Başlıcaz yine o çatala çıkmalara aynen..En kötüsü de adetken o çatala yatmakk..

Ohh.. Valla ben bile rahatladım burdan şu anda:))) Aynen öyle denizkabuşum, no stres yes bebek.

tamam canım teşekkür ederim test aldım hazırda beklesin bakalım

iğneden sonra 14 gün gecmelı kanda test yaptırman için. 14 günden önce iğnenin etkisiyle kanda da idrarda da pozitif çıkabiliyor bu nenele 14 günü doldurdugunda yapmalısın. inşallah pozitif sonuc alırsın.

hayırlısı canım. üzülme. inan birşey değişmiyor üzülünce.

artık beklicem napim inşallah pozitif çıkar ya

Ben grip olmuştum.. Yatıyordum evde valla.. Ya şu kurumun interneti de çok kötü oldu yasaklamışlar burayı vınn ı da her zaman takamıyorum o yüzden sık gelemiyorum :KK43:( Sizler nasılsınız?

Kızlar bişi sorucam ya ben 2 şubatta regl oldum 6 günde bitti.. 33-34 günde bir oluyorum ne zaman çalışma yapalım.. Ya benim tlefondaki program 14 ile 20. günü arası gösteriyoru bu siteninki de daha ileride gösteriyor kafam karıştı...

Ben grip olmuştum.. Yatıyordum evde valla.. Ya şu kurumun interneti de çok kötü oldu yasaklamışlar burayı vınn ı da her zaman takamıyorum o yüzden sık gelemiyorum :KK43:( Sizler nasılsınız?

Kızlar bişi sorucam ya ben 2 şubatta regl oldum 6 günde bitti.. 33-34 günde bir oluyorum ne zaman çalışma yapalım.. Ya benim tlefondaki program 14 ile 20. günü arası gösteriyoru bu siteninki de daha ileride gösteriyor kafam karıştı...

geçmiş olsun canım.. ikisine de uyman lazım.. tam gaz çalışıcan artık.. :KK1: inşallah hayırlısıyla olur bebişin.. bir dahaki ay ben de başlıycam çalışmalara.. hakkımızda hayırlısı..

Bu hamilelik psikolojısı nasıl bişeydir böyle. Bildiğiniz soğuk aldım ağzımın içi acı acı ..ateşim var bulantım başım dönuyo ama bildiğin soğuk algınlığından ama aklımın bır ucundakı acaba acaba hamılemıyım dıyen sesten kurtulamıyorum. Hayır zaten edetımın bıtelı 10 gun oldu yanı ne ara hamıle oldumda belırtılerı var .yaaaa şu her ay içimdeki sesten kurtulmak istiyorum. Bu ay hiçççç düşünmek istemiyorum biliyorum kırmızıları görecem yine. Kafamı nasıl dağıtabılırım kızlar . Biliyorum hepsi psikolojık

14. gün canımcım..

bende anne olmak istiyorum .adetim 5gun gecikti acaba stres den mi yoksa bebistenmi

Son düzenleme:
geçmiş olsun canım.. ikisine de uyman lazım.. tam gaz çalışıcan artık.. :KK1: inşallah hayırlısıyla olur bebişin.. bir dahaki ay ben de başlıycam çalışmalara.. hakkımızda hayırlısı..

Oyy.. Eşim de hasta ben de hastayım grip olmuşuz.. Sağol canım.. Nasıl o enerjiyi bulacağız artık bakalım :)) Rabbim "ol" desin sağlıkla olsun inşallah.. Hepimize versin.. Çok sabırsızım..:KK52:

14. gün canımcım..

Ohh.. Valla ben bile rahatladım burdan şu anda:))) Aynen öyle denizkabuşum, no stres yes

Son düzenleme:
Ya valla daha 10. gündeyiz çalışmalar için erken sanırım karar da veremedim herhalde 13. gün başlarız 24. güne kadar gün aşırı yaparız diye düşünoyurm canım bakalım Rabbim sağlıkla versin.. Sen nasılsın?

çok şükür kuzum bizde başladık bakalım çalışmalara 19unda tekrar takip yaptırmaya gitcem hayırlısı yumurtam uygunsa iğne vercekler yine hayırlısı olsun

Kızlar bu çatlama iğnesi hamile kadın idrarından yapılıyormuş diye duydum. Araştırmadım bileniniz varmı.

Son düzenleme:
X