2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Arkadaslar malesef gebelik yok. sizleri de bosuna heyecanlandirdim.cok uzgunum suan sokakta olmaasam aglayacagim..[/QUO

senin hatan değilki adetin gecikti böyle düşünmen normal canım benim adetıme 15 gün var ben bile şuan test yaptırmamak için kendimi zor tutuyorum. hayırlısı canım biliyorum çok canın sıkıldı ama kısmet yapacak bişey yok inan bende işyerınde olmasam böğüre böğüre ağlamak istiyorum .

Arkadaslar malesef gebelik yok. sizleri de bosuna heyecanlandirdim.cok uzgunum suan sokakta olmaasam aglayacagim..[/QUO

senin hatan değilki adetin gecikti böyle düşünmen normal canım benim adetıme 15 gün var ben bile şuan test yaptırmamak için kendimi zor tutuyorum. hayırlısı canım biliyorum çok canın sıkıldı ama kısmet yapacak bişey yok inan bende işyerınde olmasam böğüre böğüre ağlamak istiyorum .

Belkide psikolojik benim ki stres den gecikti. inşallah sen mutsuz cikmassin test yaptigin zamam o hastaneden

0.45 ne olur kötü deme ....

Arkadaslar malesef gebelik yok. sizleri de bosuna heyecanlandirdim.cok uzgunum suan sokakta olmaasam aglayacagim..

Canım üzülme.. Bak benim de bu ay 4 gün gecikti ama 10 gün geçmeden asla test yapmam.. Yumurtan geç çatlamış olduğundan adetin gecikmiş olabilir.. Üzülme, hepimiz yaşıyoruz bu duyguyu aylardır.

Belkide psikolojik benim ki stres den gecikti. inşallah sen mutsuz cikmassin test yaptigin zamam o hastaneden

ben test yaptırmadan adet olacam canım o duyguyu bile tadamicam ama şu kasık ağrılarımdan kurtulsam hiç fena olmayacak. evet hepimizin psikolojik. çunku bebekle yatıp bebekle kalkıyoruz benım aklımdan bir dakıka bıle çıkmıyokı hayatımızı etkılememesı liks olurdu. ama canım çok yoruldum allah inş bizede annelik duygusunu tattırır.
canınısıkma canım sende inş gelecek ay olur

Canım üzülme.. Bak benim de bu ay 4 gün gecikti ama 10 gün geçmeden asla test yapmam.. Yumurtan geç çatlamış olduğundan adetin gecikmiş olabilir.. Üzülme, hepimiz yaşıyoruz bu duyguyu aylardır.

caım hamilelik varsa benim adetime daha vardı rastgele kontrole gıttım memelekete gidince bir test yapalım dedıler bende boşuna yapmayaın adet olacam dedım ve hamıleymışım sonra hemen idrar testi yaptırdım ordada çok net çıktı yanı adetım gelmeden oldu hoş bebğimi kaybettim 2 ay sonra bunlar 10 gun beklemene gerek yok canım varsa dediğim gibi çıkıyor. ama sorun şua beklemediğin an hamile oluyosun. çoğu kişide böyle olmuş ama ben şimdi her dakıka beklıyorum oyuzden bılıyorum olmayacak. benım adetım 1 gun geçsin valla hemen yaptırcam ama nerde her ay ayın 24 ünü şaşmaz.

Hakkimizda hayirlisi Allah böyle nasip etti elden birsey gelmez arrik bi daha ki aya bekleyeceğiz insallah sen 10 gunun sonunda hayirli haber alirsin

ben test yaptırmadan adet olacam canım o duyguyu bile tadamicam ama şu kasık ağrılarımdan kurtulsam hiç fena olmayacak. evet hepimizin psikolojik. çunku bebekle yatıp bebekle kalkıyoruz benım aklımdan bir dakıka bıle çıkmıyokı hayatımızı etkılememesı liks olurdu. ama canım çok yoruldum allah inş bizede annelik duygusunu tattırır.
canınısıkma canım sende inş gelecek ay olur

Kim bilir belkide adet olmayacaksin kasik agrilarin icin gittin mi doktora.gercekten insan psikolojisiji cok etkiliyor her agriyi siziyi bebis sanıyorum ben ama olsun bu bile guzel umarum bigun gercekten bebisimizi karnimizda hissedip onun icin bu agrilari cekeriz . Bebisim olsunda ben her agriya razıyım.gerci Allah hrkese sağlıklı agrisiz bi gebelik nasip eder inşallah

Kim bilir belkide adet olmayacaksin kasik agrilarin icin gittin mi doktora.gercekten insan psikolojisiji cok etkiliyor her agriyi siziyi bebis sanıyorum ben ama olsun bu bile guzel umarum bigun gercekten bebisimizi karnimizda hissedip onun icin bu agrilari cekeriz . Bebisim olsunda ben her agriya razıyım.gerci Allah hrkese sağlıklı agrisiz bi gebelik nasip eder inşallah

İNŞ HEPİMİZE SAĞLIKLI SIHHATLİ GEBELİK NASİP EDER CANIM AMA YOK BU AYDA HAMİLE DEĞİLİM DAHA ÇOK VAR ADETİME AMA HİSSSEDİYORUM ÇUNKU BU AY ÇOK İSTEMİŞTİM AMA BİR OKADAR DA ÇOK STRES YAPTIM.

Kızlar BAT'a 9 gün var. Geçen hafta bir sürü belirti yaşarken, Bel ağrısı, kasık ağrısı, gaz.. Bu hafta hiçbir belirtim kalmadı. İdrardan gebelik testi negatif çıkıyor. Kan testi yaptırsam çıkar mı ki..

Kızlar BAT'a 9 gün var. Geçen hafta bir sürü belirti yaşarken, Bel ağrısı, kasık ağrısı, gaz.. Bu hafta hiçbir belirtim kalmadı. İdrardan gebelik testi negatif çıkıyor. Kan testi yaptırsam çıkar mı ki..

canım benım adetıme daha 15 gün falan var aynı şeyler bendede var ama galiba biz bebeğe yoruyoruz ben test yapmıcam çunku daha ilişki olaalı kaç gun oldu bence sende biraz bekjle canım çünkü psikolojik bizimkisi

canım benım adetıme daha 15 gün falan var aynı şeyler bendede var ama galiba biz bebeğe yoruyoruz ben test yapmıcam çunku daha ilişki olaalı kaç gun oldu bence sende biraz bekjle canım çünkü psikolojik bizimkisi

Haklısın canım, teşekkürler cevabın için her ay başka bir belirtiyi yaşıyorum. Önce erken gebelik belirtilerini okuyorum, belirtiler kaybolunca, belirtisiz hamile kalanları okuyorum, hatta reglimin ilk günü hamile kalıp üstüne adet görenlerin topiğini okuyorum. Bir umut işte, kafama takmayım diyorum. Çünkü çoğu kişi takip etmeyi bıraktık, boş vermiştim o ay hamile kaldım yazıyor. Ama kendimi durduramıyorum işte. Allah hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin

haklısın canım, teşekkürler cevabın için her ay başka bir belirtiyi yaşıyorum. önce erken gebelik belirtilerini okuyorum, belirtiler kaybolunca, belirtisiz hamile kalanları okuyorum, hatta reglimin ilk günü hamile kalıp üstüne adet görenlerin topiğini okuyorum. Bir umut işte, kafama takmayım diyorum. çünkü çoğu kişi takip etmeyi bıraktık, boş vermiştim o ay hamile kaldım yazıyor. Ama kendimi durduramıyorum işte. Allah hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin

aynen canım bende oyleyım bir saniye bile aklımdan çıkmıyor herşeyi ona yoruyorum nerdeyse aaaa su içiyorum hamilemiyim yoksa dicem ama yok olmuyo işte düşünmesek olmuyo düşünsek olmuyo dua etmekten başka elimizden bişey gelmiyo ne yazıkkı. Hayırlısı olsun canım sen nekadarlık evlısın nekadardır düşünüyosun benim 3 yıl olacak yaza evliliğim 2 yıldırda düşünüyorum. Bil fiil her ay verdiğim gebelik testiyle neler alınırdı neler. Ama hayırlısı olsun canım yine hayırlısıysa olsun ne dıyelım

X