2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
bende 2014te anne olmak istiyorm. ilk gebeliğim düşükle sonuçlandı. bu ikinci denememiz bakalım hayırlısıyla inşallah hamile kalırım. Allah'ım isteyen herkese nasip etsin..:KK49:

kızlar çatlatma iğnesi olalı 11 gün oldu çatlatma iğnesinde ne zaman test yapılmalı .yarın idrar testi yaptırsam çıkarmı acaba

iğneden sonra 14 gün gecmelı kanda test yaptırman için. 14 günden önce iğnenin etkisiyle kanda da idrarda da pozitif çıkabiliyor bu nenele 14 günü doldurdugunda yapmalısın. inşallah pozitif sonuc alırsın.

ilk defa gecikme yaşadım oda boşa gitti :KK14: geldi kırmızıklar:KK14:

hayırlısı canım. üzülme. inan birşey değişmiyor üzülünce.

Dün gittim doktora. Bebegımın dusmesıyle ılgılı patoloji sonucunu gösterdim. Herkezinki gibi bizimkide temiz çıktı. Aranızda pıhtılaşma ıle ılgılı tahlıl yaptıranlar vardı. Dedım doktora bundan sonra dusmemesı ıcın ne yapmalıyız. Suan ıcın bısey yapmıyoruz dedı. Tekrar eden düşüklerde bazı tahlıller ıstenıyo onuda her laboratuvar yapmıyor hastanemızde de yok dedı. Proteın s ve c birde mutasyon testını yaptırsak dedım. Elbette yaptırabılırsın sakıncası yok ama hastanemızde yok her laboratuvarda da yok dedı yıne.yanı tahlıl falan yaptırmadım. Yaptıran arkadaşlar ıstanbuldamıydılar. İstanbulda ıseler nereye yaptırdılar. Kahverengı yoğun bır akıntım var fıtıl verdı 7 gunluk onu kullanıcam. Ikı ay aradan sonra 3 ay kadar kendınız deneyın olmazsa ozaman tadavıye yenıden başlayalım dedı. Ha ıstersenız aradan sonrada baslayabılırız ama denemenızı tavsıye ederım dedı. Süreç ne gösterecek bılmıyorum. Bana kalsa doktorla yapışık gezıcem olana kadar öylede bır ımkanımız yok tabı :) benden haberler bu kadar. Hiç güzel haber verende olmamış :KK43:

Dün gittim doktora. Bebegımın dusmesıyle ılgılı patoloji sonucunu gösterdim. Herkezinki gibi bizimkide temiz çıktı. Aranızda pıhtılaşma ıle ılgılı tahlıl yaptıranlar vardı. Dedım doktora bundan sonra dusmemesı ıcın ne yapmalıyız. Suan ıcın bısey yapmıyoruz dedı. Tekrar eden düşüklerde bazı tahlıller ıstenıyo onuda her laboratuvar yapmıyor hastanemızde de yok dedı. Proteın s ve c birde mutasyon testını yaptırsak dedım. Elbette yaptırabılırsın sakıncası yok ama hastanemızde yok her laboratuvarda da yok dedı yıne.yanı tahlıl falan yaptırmadım. Yaptıran arkadaşlar ıstanbuldamıydılar. İstanbulda ıseler nereye yaptırdılar. Kahverengı yoğun bır akıntım var fıtıl verdı 7 gunluk onu kullanıcam. Ikı ay aradan sonra 3 ay kadar kendınız deneyın olmazsa ozaman tadavıye yenıden başlayalım dedı. Ha ıstersenız aradan sonrada baslayabılırız ama denemenızı tavsıye ederım dedı. Süreç ne gösterecek bılmıyorum. Bana kalsa doktorla yapışık gezıcem olana kadar öylede bır ımkanımız yok tabı :) benden haberler bu kadar. Hiç güzel haber verende olmamış :KK43:

canım hemen pıhtılaşmaya yorma. daha tıbbın bile belirleyemediği bir sürü düşük türü varmış. doktorun şüphelenseydi seni başka hastaneye yollardı. bence takma kafana inş. 2 bebeğini sağlıkla kucağına alırsın. bende ilk bebeğimi folik asit eksikliği sebebiyle kaybettim şimdi korunma sürecindeyim hayırlısı artık :KK9:

bende bugun reglimin 4.günündeyim. klomene başlıyorum. bugun ilaca başla yarın gel bakıcam tekrar dedi. öffffff :KK25:

amann canım dokto 2 aydır bana da oyle diyo gidiyorum bakıyo iii durumdasın diyo sonra yıne kırmızılar yıne husran. inş sende ii durumdasındır inş yumoların buyurde hamile kalırsın canım

canım bence hemen düşünme ben bebeğim düşcek diye korktum başıma geldi kan pıhtılaşması vardır ozaman dedım çıktı. ne düşünürsek onu yaşıyoruz galıba en iyisi rahat bırakmak biraz bekle canım dinlen inş bu kez bebişimize bişey olmayacak.

kızzzlaaar kızzzlaaarrrrr moral bozmak yok rab'bim ol derse olacak üzülmek yok yılmak yok mücadeleye devam umut biterse herşey biter yapmayın kuzucuklar bolbol dua edin ve tedaviye devam edin olacaaaaaak hepimizin bebişi olacaaaaak o kadar
sagol cm allah razı olsun ve hamilelik formülü diye bi kitap yayınlanıyo çok dikkatimi çekdi 100 100 hamilelik garantisi veriyo hastalıgınız ne olursa olsun degişik geldi bana 42 günde hamilelik olur diyo ben düşünüyorum bi sizde izleyin kızlar videoyu bilgilerinizi baylaşın çogu kişi bu kitap sayesinde hamile kalmış kişilerin hamilelik resimleri bile var izleyin kızlar bekliyorum afyonlu

canım benim ilk gittiğim doktor da bana bunları söylemişti sonra ikinci bir doktora daha gittim ve ben talep etmeden kendi dedi pıhtılamşa testleri yapalım diye.. istersen bir doktorla daha görüş.. hatta devlete git istersen.. benim gittiğim iki doktor da özeldi ama ben istanbulda değilim doktor tavsite edemem..:KK43:

.
Tesekkurler canim mesajin çok iyi hissettirdi adet gordm zaten en iyisi kafani biseylerle meşgul etmek yoksa kendini dinleyince boşuna umutlaniyosun oluğuna biraktim herşeyin hayirlisi..

aynen öyle balım herşeyin hayırlısı kısmetten varsa gelir yemenden hintten yoksa ne gelir elden hakkımızda hayırlısı inşallah bizimse olacak birgünn

sagol cm allah razı olsun ve hamilelik formülü diye bi kitap yayınlanıyo çok dikkatimi çekdi 100 100 hamilelik garantisi veriyo hastalıgınız ne olursa olsun degişik geldi bana 42 günde hamilelik olur diyo ben düşünüyorum bi sizde izleyin kızlar videoyu bilgilerinizi baylaşın çogu kişi bu kitap sayesinde hamile kalmış kişilerin hamilelik resimleri bile var izleyin kızlar bekliyorum afyonlu

canım inanma böyle şeylere.. senin yazını görünce baktım bu kitapla ilgili yoruma 1 kişi yorum yapmış ve kitap içindeki bilgileri herkesçe bilinen şeyler olduğu yazıyordu.. kandırıldım demiş.. o yüzden boşver..

slm kızlara nasılsınız güzel haberi olan yokmu hiç yaa bu arada benimde belim kırıkmış gibi ağrıyor yaaa offf iki büklüm oldum :26::26:

canım hemen pıhtılaşmaya yorma. daha tıbbın bile belirleyemediği bir sürü düşük türü varmış. doktorun şüphelenseydi seni başka hastaneye yollardı. bence takma kafana inş. 2 bebeğini sağlıkla kucağına alırsın. bende ilk bebeğimi folik asit eksikliği sebebiyle kaybettim şimdi korunma sürecindeyim hayırlısı artık :KK9:

Doktorum bu konuda çok rahat. Ben pıhtılaşmadan kaynakladıgını dusunmuyorum dedi her seferinde. Bende şekerde var ilaç kullanıyordum. Ve stresli bir hafta yaşamıştım. Şekerle alakalıda olabilir benim kayıp sebebim. İnşallah hepimiz alırız canım.

canım bence hemen düşünme ben bebeğim düşcek diye korktum başıma geldi kan pıhtılaşması vardır ozaman dedım çıktı. ne düşünürsek onu yaşıyoruz galıba en iyisi rahat bırakmak biraz bekle canım dinlen inş bu kez bebişimize bişey olmayacak.
İyi şeyler için iyi düşünmek gerek evet ama ben bebeğim içinde kaybederim diye hiç düşünmemiştim hep güzel düşünüyordum ama kaybettim :KK43:( hayırlısı böyleymiş. Allahın emri yapıcak bişey yok.

canım benim ilk gittiğim doktor da bana bunları söylemişti sonra ikinci bir doktora daha gittim ve ben talep etmeden kendi dedi pıhtılamşa testleri yapalım diye.. istersen bir doktorla daha görüş.. hatta devlete git istersen.. benim gittiğim iki doktor da özeldi ama ben istanbulda değilim doktor tavsite edemem..:KK43:

İstanbulda devlete gitmek işkence ya. İzine çıkınca memeleketede araştırım devleti. Sen hangi ildesin canım.

slm kuzucuklar bugun maşşallah kendımı çok rahatlamış hissediyorum çünku çumartesı adet oldum şükür :) bıdaha sıtres yapıp dengemi bozup adettımı geçiktırmeyecem inşşallah yarın yeni bir dr gıdecegım ilkdefa dr çok öenerıde bulundular merakla yarını beklıyorum :))

Doktorum bu konuda çok rahat. Ben pıhtılaşmadan kaynakladıgını dusunmuyorum dedi her seferinde. Bende şekerde var ilaç kullanıyordum. Ve stresli bir hafta yaşamıştım. Şekerle alakalıda olabilir benim kayıp sebebim. İnşallah hepimiz alırız canım.

İyi şeyler için iyi düşünmek gerek evet ama ben bebeğim içinde kaybederim diye hiç düşünmemiştim hep güzel düşünüyordum ama kaybettim :KK43:( hayırlısı böyleymiş. Allahın emri yapıcak bişey yok.

İstanbulda devlete gitmek işkence ya. İzine çıkınca memeleketede araştırım devleti. Sen hangi ildesin canım.

Merhaba bende 9 haftalık bebeğimi kaybettim ağustos annelerinden hatırlıyorum seni.Senin ilk bebeğinmiydi

kuzum ben inanmam bu tür şeylere ee böyle birşey varsa insanlar neden hala tüp bebeğe tonlarca para harcıyorlar bunlar umut tacirleri inanmaaa

Amiiiiiiiiiiiiin insallahhhhhhhhh öyle bu yazmışsınız ki arkadasım âmin demeden duramadim. Duyuyor ve görüyor Rabbim bizi ve diyor ki benden gelen hersey sizin icin hayirdir. O emsalsiz ol derse olur sadece sabır Allah'ın izniyle hepimiz icin sabır. Bende vallahi ilk ayda kalırım diyordum adetlerin 15-20 güne kadr gecikiyordu ama sonuc negatif doktora gittim yumurtalarda büyüme olmuyormuş Adet olunca gel ilaç başlayalım büyümesi icin şükür ku bunların çaresi var dedi. O günden beri bu cümle dolanip dürüyor kafamda şükür ki çaresi var. Allah dermansiz dert vermesin kimseye. İnşallah en kisa zamanda Gelirler beklenenler :)

cnm bnm de büyümüyo ilaçla büyüdü çatşadı olmadı ama ilk bir yumurtan ikincide iki üçünce 4 yumurtam vardı ama olmadı vakti var demekki inşallh cnm bekletmezler bizi

seni çok iyi anlıyorum bende aynı şeylerı yaşıyorum bazen acaba diyorum ben mi abartıyorum ama yok benım gibiler çook ... birinin hamıle old duyunca bebek lafı açınca bir hafta iptal kendıme gelemıyorum gözümün ışığı gıtttı bılıyomusun uzun zamandır içten gülmedim. offf yapcak bişey yok beklicez.

inanırım cnm bende aynıyım geçen günümüzde akrabalarda biri hamişmiş hamileyim dedi ben böyle dondum kaldım çok üzüldüm neden bnm yok diye ama allahım en iyisini bilir dua edicez başka çaremiz yok

canım inanma böyle şeylere.. senin yazını görünce baktım bu kitapla ilgili yoruma 1 kişi yorum yapmış ve kitap içindeki bilgileri herkesçe bilinen şeyler olduğu yazıyordu.. kandırıldım demiş.. o yüzden boşver..
anladım cm oyüzden bu raya yazdım zaten teşekkürler cm insanın duygularıylada oynuyorla yaa

X