2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Tatlım o bahsettiğin kayganlaştırıcıdan kullanıyorum ben. Pre-seed adı. Evet biraz pahalı ABD malı olduğu için.. Gg. den almıştım ben de 80 Tl ye. Ama istersen doktoruna SU BAZLI bir kayganlaştırıcı da yazdırabilirsin. Yağlı şeylerle vajinayı kaygan hale getirmek zararlıdır. Zeytinyağı, başka yağlar, vazelin vs. gibi. Ben de bazen kuruluk da olduğu için de aldım biraz..

tatlım alsam mı almasammı kararsız kaldım :26:
zararı yoktur insallahhh.cünkü tedaviye ara vercem.
asılamam tutmadı zamana bırakcam bakalım :KK34:

afyonlu günün geçtimi test yaptınmı hiç sonuç nedir

canııım günüm 13 gün geçmişti ama bebek yoktu tarlusal verdi dr kullandım bitti 2 gün sonra adet oldum şimdi adetim dün bitti 19unda tekrar dr gitcem iğne istiycem yumurtam yeterince olgunlaşırsa hayırlısı olsun gülüm

tatlım alsam mı almasammı kararsız kaldım :26:
zararı yoktur insallahhh.cünkü tedaviye ara vercem.
asılamam tutmadı zamana bırakcam bakalım :KK34:

Su bazlıların bir zararı olmaz, tam tersine kuruluk ya da kokulu akıntı türü durumlar, vajinanın asit dengesini bozduğundan ve spermlerin hareketlerini kısıtladığından spermlere zarar verir.

Su bazlıların bir zararı olmaz, tam tersine kuruluk ya da kokulu akıntı türü durumlar, vajinanın asit dengesini bozduğundan ve spermlerin hareketlerini kısıtladığından spermlere zarar verir.

bakalım esim alalım derse alalım :KK31:

öncelikle merhaba canımm yaşadığın iki olumsuz gebelikten dolayı üzüldüm çok geçmiş olsun ama kendini şöyle teskin etki en azından normal yolla hamile kalabiliyorsunnn Rabbim inşallah sağ salim doğurmanı da nasip eder bak burada nice insanlar var ki bırak normal yolla gebe kalmayı tedavisi bile mümkün olmayanlar varr hepimiz bu yoldaa çaba sarfediyoruz belki bizimde bir bebeğimiz olur mu diyee gelelim asıl soruna bence baya bir erkn davranmışsın güzelim ne bu acele biliyorum dayanamıyorsun amaaa bazen sabırlı olmak gerekiyorr daha adet bile olmamışsınn test alıyorsunn varsa bile gebelik bu süre zarfında o testte çıkması biraz olanaksız gibi kanda bile zor çıkıyorkenn idrarda çıkması zor yanii rahat ol canımm kendini kasmaa :KK34:
.
Tesekkurler canim mesajin çok iyi hissettirdi adet gordm zaten en iyisi kafani biseylerle meşgul etmek yoksa kendini dinleyince boşuna umutlaniyosun oluğuna biraktim herşeyin hayirlisi..

Slm herkeseeee bende 2014 annesi olmak istiyorm mumkunseeee deli gibi okuyorum konuları yorumları saatlerdir. İnşallah herkes kavuşur beklediğine Allah in gücüne gitmez inşallah bu sabırsızlığımız :KK43: benim yumurtalar buyumuyomus doktorum ilaç başlayacak inşallah bakalım hersey istediğimiz gibi olur. Olumlu sonuc alanlar paylaşsın lütfen moral olsun hepimize

aMİNNNNNNN cnm evin o kadar sessiz ki reklamlarda filan bebek görünce yüzümde kendimi alıkoyamadığım bi gülümseme oluyo gözlerim doluyo ben hiç bunları yaşayyacağımı zannetmezdim ilk ay olur dedim rabbim duy sesimizi biliyorum ordasın bak burda sana yalvaran kulların var onların senden tek isteği var sen onların karnını kollarını boş bırakma allahım bu bir kadın için çok zor kadınlar anaç doğar anne olmak için büyürler çocukken bile bebeklerle oynarlar sen bizi bebeğimize kavuştır kokusundan sesinden mahrum bırakma sen bizi ANNE sözcüğünden alı koyma ya rabbim sen bizim sesimizi duyyy
Amiiiiiiiiiiiiin insallahhhhhhhhh öyle bu yazmışsınız ki arkadasım âmin demeden duramadim. Duyuyor ve görüyor Rabbim bizi ve diyor ki benden gelen hersey sizin icin hayirdir. O emsalsiz ol derse olur sadece sabır Allah'ın izniyle hepimiz icin sabır. Bende vallahi ilk ayda kalırım diyordum adetlerin 15-20 güne kadr gecikiyordu ama sonuc negatif doktora gittim yumurtalarda büyüme olmuyormuş Adet olunca gel ilaç başlayalım büyümesi icin şükür ku bunların çaresi var dedi. O günden beri bu cümle dolanip dürüyor kafamda şükür ki çaresi var. Allah dermansiz dert vermesin kimseye. İnşallah en kisa zamanda Gelirler beklenenler :)

arkadaşlar ben 29 yada 30 günde regl olurum ve hiç gecikmez
bugün 33. gün hala olmadım acaba idrar testi yapsam bugün hemen çıkar mı

Arkadaslar bende 12 senelik evliyim hic korunmadik bu zamanna kadar hamile kalmadim cok uzuluyorum esime bile dedim istersen benden ayrilabilirsin die oda yok dedi olurmu öle sey asla dedi ama bende esimde cok istiyoruz. Bir tane yavrumuz kucuk dunyamiz olsun. :KK43:((

günaydın canım sorun neymiş yani tüp bebek falan denemeleriniz oldumu inş bu sene olacak canım bebekleirmiz . umudunu kaybetme.

arkadaşlar ben 29 yada 30 günde regl olurum ve hiç gecikmez
bugün 33. gün hala olmadım acaba idrar testi yapsam bugün hemen çıkar mı

canım hala neyi bekliyosun yaptır bence ben adet gunum gelmeden yapmaya başlıyodum ama bu ay umıdım olmadığı için yapmayacağımda bence yap canım inş hayırlısı olur hakkında.

canııım günüm 13 gün geçmişti ama bebek yoktu tarlusal verdi dr kullandım bitti 2 gün sonra adet oldum şimdi adetim dün bitti 19unda tekrar dr gitcem iğne istiycem yumurtam yeterince olgunlaşırsa hayırlısı olsun gülüm

hayırlısı canım allah büyüktür .sen sadece klomen mi kullandın iğne olmadınmı:KK24:

kızlar çatlatma iğnesi olalı 11 gün oldu çatlatma iğnesinde ne zaman test yapılmalı .yarın idrar testi yaptırsam çıkarmı acaba

ya kızlar nasılsınız bu hafta inş güzel haberler veren arkadaşlaer olur ben bu hafta çok fena üşütmüşüm galıba kasıklarım çook fena ağrıyo sankim iğne saplıyolar. offf kızlar bu ay ödevimizi doğru dürüst yapamadık ya bu ayda olmayacak olmadı kesın . neyapacağımı bilmiyorum .

kızlar bende bitik durumdayım artık bebk görünce içim sızlıyo kendimi ağlamamak için zor tutyorum bir tarafım eksik boynum bükükmüş gibi geliyo eşime bakınca çevreye bakınca bebiş haberleri gelince çok mutsuz oluyorum mutlu bi evliliğim var çok şükür ama meyvem yok pko hastasıyım ama yumurtalarım ilaçlarla herşey yoluna giriyo hsg temiz çıktı eşimi ikna ettim bu ay sperm testi yaptırcak inşallah yoruldum artık düşünmekten bnmde bu sene bebişim olsun o duyguyu yaşamak içitiyorum murluluğumu huzurumu istiyorum allah tüm isteyenlere versin düşmanıma yaşatmasın bu acıları

seni çok iyi anlıyorum bende aynı şeylerı yaşıyorum bazen acaba diyorum ben mi abartıyorum ama yok benım gibiler çook ... birinin hamıle old duyunca bebek lafı açınca bir hafta iptal kendıme gelemıyorum gözümün ışığı gıtttı bılıyomusun uzun zamandır içten gülmedim. offf yapcak bişey yok beklicez.

Slm cnm saolasin aaa yakiniz ben de Çanakkale biga da oturuyoruz aa ben 2 defa oldum asilama ama devlette oldum devlet verirmiki bana imzali kagit bilmiyorum bakalim sormak lazim inşallah butun bebek isteklerimiz kabul olur rabbim kucagimiza almayi nasip eder. Cumlemize insallah

Gunaydin sorun yok ne esimde nede bendedr okucak diyo asilama yaotirdik 2 defa tutmadi tup bebek denemedik maddi imkanlardan dolayi inşallah olucak ben hic umidimi kaybetmedim rabbim verecek inşallah umudumu keybetmedim umudum hep var

X