2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
şittt kızlar napıonuz bakem

afyonlummm işim düştü kuzum sana
unutkan bacın işte katlanıon dimi:KK70:
gülüm ya soğan suyuna ne zaman başlanıo
adetin kaçıncı günü adetim 3 gün sürdü bugün başlım mi adet değilim başlasam ne olur
annem tutturdu bir dene dio denim bari ne yapim soktu kafama ya

arkadaşlar mrb.bende size cok kısa hikayemi anlatmak istiyorum 3.5senelık evlıyımm ve evlendıgımden berı hamıle kalamıyordum.2 sene boyunca tedavilere gıttım bende bı pkoluyum:KK43: defalarca çatlatma ıgnelerı,ve 2 kez basarısız aşılamam var :KK43: yanı bı cok hayal kırıklığım.kadınla kulübündekı arkadaşların hamıle haberlerını görüp agladıgım gecelerı gunlerı bır ben bır Allahım bılıyor.dr.lar bıle tüp bebeksız kesınlıkle olmaz dediler artık cunku hem kılom fazla hemde neredeyse hıc adet goremıyorum.mart ayı ıcın tedaviye baslayacaktıkkk kii....ekım-kasım ayında eşimin işi nedeniyle kmlerce uzağa taşınmamız gerektı o kdr eşya topladım 18 19 saatlık yolları gıttım geldımm.sonra(aralıkta) kasık ağrıları sıkayetıyle hastaneye gıttıgımde bhcg mın 20448 olduğunu ogrendım asla asla ınanamadım ve drda soluğu nasıl aldım bılmıyorum evett 6.5 haftalık hamıleymısımm ve suan rabbime sukurler olsun kı 13 haftalık hamıleyım ve hersey yolunda.. sımdı sıze anlatmak ıstedıgım bende bu tarz yazıları ağlayarak okurken bıgun bende yazıcam ve ıns sızlere umut olucam dıyodumm rabbım bana nasıp ettı ıns hepınıze nasıp edıcektır.sadece bılın kı bı gun varr ve o gun gelecek sızde hamıle haberlınızı yazacaksınz.birgün bile kendım için dua etmedim ve hala hepimizin duacısıyım..aklınızdan cıkarınn gebelik işini psikolojik hersey emın olunn o süreçte taşınma telasından hamıle kalmışım ben sanırım.... rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun... :)
ayy cnm ya Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bizlere de nasip etsin
umut oluo böyle hikayeler bize

puflita rab'bim evladını hayırlı sağlıklı evlat eylesin sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşaAllah çok sevindim yaşın kaç canım

denizkabuğum git bencede yarın bi bakılsın kafan rahat etsin hayırlısıysa umarım hamilesindir kuzum hakkında hayırlısı olsun

tşk ederim cnm iyi dileklerin için 26 yaşındayım:)

ayy cnm ya Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bizlere de nasip etsin
umut oluo böyle hikayeler bize

Umut oldugunun farkındayımmm umudunuzu sakın kaybetmeyınn ben cok karamsarlıga dustumm ama hepsi 1 2 saniyede unutuldu allahıma hergun her sanıye sukredıyorumm ve sıze de dua edıyorumm :)

canım inşallah hamileisndir ama hamilelik belirtisi ile adet belirtisi aynı hatta benim düşük olana bebğime hamile olduğumda kesin adet olacam diyodum. bence günü geçene kadar düşünmemeye çalış

ah şu düşünceler ben kist ameliyatı oldum 15 santim 2 yıl önce tekrarlıyor sürekli dr spor yap koş dedi atılması için şimdilik tekrar oluşmadı yani büyümedi enezından bakalım.hala adet olmadım ve hiç bi belirti yok bütün belirtiler kayboldu adet olmuş rahatlamış gibiyim ve adetime 3 gün var

böyleee hikayeler gerçekten bizi olumlu yönde çok etkılıyor çokk mutlu oluyorum okurken :))
kızlarrr heryerim agrıyor bugun kendımı çok yorgun hissediyorum hem beyın olarak işler çok yordu benı hemde bedenen yarın sabah hem annemi hastaneye göturcem hemde kendım gıtmişken kan verecem dr soyleycem hamıle degılsem adet olmak ıstıyorum dıyecem :)))

şittt kızlar napıonuz bakem

afyonlummm işim düştü kuzum sana
unutkan bacın işte katlanıon dimi:KK70:
gülüm ya soğan suyuna ne zaman başlanıo
adetin kaçıncı günü adetim 3 gün sürdü bugün başlım mi adet değilim başlasam ne olur
annem tutturdu bir dene dio denim bari ne yapim soktu kafama ya

puflita rab'bim evladını hayırlı sağlıklı evlat eylesin sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşaAllah çok sevindim yaşın kaç canım

denizkabuğum git bencede yarın bi bakılsın kafan rahat etsin hayırlısıysa umarım hamilesindir kuzum hakkında hayırlısı olsun

sağl canım hepimizin duaları kabul olsun.inşalllahhhh hepimiz bigün buralarda o günleride yaşarız:))
selam kızlar napıyorsunuz bakem yaa sabahtan beri giremedim internetimde sorun vardı bende bari pazar alışverişimi yapayım dedimm özledim sizi yaaa sizde özledinizmi bakemm benim gibi çatlağııı seviyorum yaaa burayııı :KK52::KK52::KK52:

canım bız unutmayızz bız buraya sureklı yazıyoruz :)) bız derken ben afyonlu cahsa perı kanadı zeydın sen60 amazon birde biçimsizim var da şuan yokkk gelecek inaşşallah sende katıulabılırısın kendınden bahset bıze ne kadardır tedavı göruyorsun sorun neydi?

herkese merhabalar aramıza yenı katılan arkadas olmus ,Rabbımhayırlısı ıle evlat nasıp etsın..herkese..kucaklar bos kalmasın kımsenınn,
oyle yogunum ki gıremıyorum bır turlu kısa bır fırsat buldum gıreyım dedım cabuk cabuk yazdıklarınızı okumaya calıstım ama okuyaadım hepsını tabı =( ıns en kısa zamanda yogunluk bıter ve aranıza dönerim:KK43:

arkadaşlar mrb.bende size cok kısa hikayemi anlatmak istiyorum 3.5senelık evlıyımm ve evlendıgımden berı hamıle kalamıyordum.2 sene boyunca tedavilere gıttım bende bı pkoluyum:KK43: defalarca çatlatma ıgnelerı,ve 2 kez basarısız aşılamam var :KK43: yanı bı cok hayal kırıklığım.kadınla kulübündekı arkadaşların hamıle haberlerını görüp agladıgım gecelerı gunlerı bır ben bır Allahım bılıyor.dr.lar bıle tüp bebeksız kesınlıkle olmaz dediler artık cunku hem kılom fazla hemde neredeyse hıc adet goremıyorum.mart ayı ıcın tedaviye baslayacaktıkkk kii....ekım-kasım ayında eşimin işi nedeniyle kmlerce uzağa taşınmamız gerektı o kdr eşya topladım 18 19 saatlık yolları gıttım geldımm.sonra(aralıkta) kasık ağrıları sıkayetıyle hastaneye gıttıgımde bhcg mın 20448 olduğunu ogrendım asla asla ınanamadım ve drda soluğu nasıl aldım bılmıyorum evett 6.5 haftalık hamıleymısımm ve suan rabbime sukurler olsun kı 13 haftalık hamıleyım ve hersey yolunda.. sımdı sıze anlatmak ıstedıgım bende bu tarz yazıları ağlayarak okurken bıgun bende yazıcam ve ıns sızlere umut olucam dıyodumm rabbım bana nasıp ettı ıns hepınıze nasıp edıcektır.sadece bılın kı bı gun varr ve o gun gelecek sızde hamıle haberlınızı yazacaksınz.birgün bile kendım için dua etmedim ve hala hepimizin duacısıyım..aklınızdan cıkarınn gebelik işini psikolojik hersey emın olunn o süreçte taşınma telasından hamıle kalmışım ben sanırım.... rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun... :)

ayyy canım yaaa inan gözlerim doldu okurken Rabbim bebeğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah böyle güzel hikayeleri duyunca inan bizde çok umutlanıyoruz umut ışığı saçılıyor bizlere Yüce Allahım bizlerede nasip eder inşallahh :nazar:

denizkabuğum rüyan hayırlara vesile olsun canım ,sıkma kendi nasıl olsa adet olacaksın olmazsa cumaya kadar bi git dr olmaz böyle tarlusal falan verir en azından ,gece hastaneye gidiyorduk az kalsın koptu kasıklarım belim sıcak su torbası falan koydum ağrı kesici içtim öldüm öldüm hiç uıyuyamadım gece sanırım geciktim diye böyle oldu neyse bunada şükür napalım çekcez artık

hukukçu kistlerin yok olmuş kuzum çok sevindim gözünaydın :KK66:

o kadar çok ağrı benim kistlerim oluşurken oluyo sendede kist olmasın dr git canım

soğan suyu deneyenlerr
adetin 7. günü mü başlacam
hamile kalırsak birşey olmuyormuş dimiii huhuu sesimi duyan var mııı

saol cnm valla ben ,incir kürü derim gerçekten işe yarıyor. Sen incir kürünü yaparken eşinede bol bol havuç yedir.. Sperm sayılarını arttırıor...

Ben aylardir prolaktin tedavisi goruyorum martta calismalara basliyacam allahin izniyle, incir kurunu cok yapmak isterim ama prolaktini yukseltiyormus o yuzden tedirginim bu konuda .. Cevabin icin tesekkur ederim guzel anne:nazar:

soğan suyu deneyenlerr

slm canımm ben hiç denemedim soğan suyunu ama bildiğim kadarıyla hamilelikte pek iyi değil çünkü iltihabı falan hep söktüğü için bebeğinde o esnada kayıp düşmesi çok olası diye duymuştumm

ayyy canım yaaa inan gözlerim doldu okurken Rabbim bebeğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah böyle güzel hikayeleri duyunca inan bizde çok umutlanıyoruz umut ışığı saçılıyor bizlere Yüce Allahım bizlerede nasip eder inşallahh :nazar:

edecektirr eminimm ben hiç acaba olur mu ki demedim bigün gelecek dedimm ne kür denedim ne başka bişi o sıralarda sadece aklımda gebelık yoktu tasınma derdındeydımm dr bıle bu yuzden olabılır dedi.sizde takmayın demeye dılım varmıyo ama ınanın böyle olması gerekıyo.. hep allahım gonlumden gecenı hakkımda hayırlı eyle dıye dua ettim ve herkez için duacıyım rabbim kimsenin kucagını bos bırakmasın inşallah..

Arkadaşlar bn 2,5 senelik evliyim 1sene önce bir hamileliğin oldu 3,5aylikken kalbi durdu bebegimn snra eylül ayında bi kez daha hamile kaldm 5haftalikken düştü eşimin sayesinde bu süreçleri nerdeyse hic o kayiplari yasamamis gibi saglikli bi şekilde gecirdm su anda adet tarihinden yaklasik 10 gün sonra birlikte olduk bi kaç gün sonra adet olmam gerek ama şeytan durttu gittim test aldim ama negatif cikti aldigima pişman oldum sizce erken mi yaptim testi bu tarihlerde de sonuç verebilir mi testler

soğan suyu deneyenlerr

ben soğan suyu içtim bana bi fayda etmedi 10 gün içtim evet adet bittikten sonra başlamıştım aslında incir kürü daha iyi diyolar ama. bu arada ben yeni katıldım buraya yeni değil aslında yıllardır dolaşıyom buralarda siz gibi umut arıyorum bari üye olayım dedim

ben soğan suyu içtim bana bi fayda etmedi 10 gün içtim evet adet bittikten sonra başlamıştım aslında incir kürü daha iyi diyolar ama. Bu arada ben yeni katıldım buraya yeni değil aslında yıllardır dolaşıyom buralarda siz gibi umut arıyorum bari üye olayım dedim

arkadaşım soğan bir bitki biliyorsun. 10 günde ne gibi bir etki bekliyordun???? 3-4 adet dönemi kullanmak gerekiyor. Yani 4 ayda ortalama 45 gün ediyor bu :KK34:
Ikincisi eğer akıntı, pko, kist, miyom, çikolata kisti gibi sorunlarınız yoksa evet soğan kürü kullanmaya gerek yok. Ama her sağlıklı kadın yılda bir deneyebilir. Inciri dene tabii. Ama soğan kürünü tam yapmadığın halde etki etmedi diye yanlış yönlendirmeler yapmak doğru mu sence? şifa allahtan. :KK34: Umarım hepimiz kısa zamanda hayırla sağlıkla anne oluruz. :KK16:

X