2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
bugun kendıne mola ver :)) kolay yemeklerden koy onune yada kalfaltılık koy :)))

bencede bugun kahvaltı gunu ilan edelim bende kahvaltı hazırlaycam. hergun yemek mi olur şekerim demi ama...

ayy okuyorum okuyorumm guzell enerjiler alıyorum sevdım bugun ortamı :))) kalfaltı gunu haa ama benım evde dunden kalma yemek var çalışınca ne yaparsın zor oluyor :)) zeytınımmm de burdaymıştıı

kızlar ben başımdan savdım yemek olayını çok şükür bizimki geldi karnını doyurdum ondan fırsat olmaz diye o geçmeden hemen atlayıverdim bilinin başına hahaha darısı sizlere artıkınnn

sağol bebem mesaim bıttı çıkıyorum dolmuşa bınıce cepten gırerım :)) ben den kurtuluş yok yazarım yoksa bır saattlıkk yok geçme z valla :))

aaa senden kurulmak isteyen kim ayoll furirim oni haaaa bende yıllarca çalıştımm çok zor gerçektenn hem iş hem ev yemek derdi falan çok yorucu şurda üç aydır evdeyim bıraktım ertık işi koca parası yiyeyim birazda dimi amaa

Bindik dolmuşa şansıma boştu.oturdum ay evde olmayı özledim kafana giren geziyordüm ne güzel şimdi yorucu baya böyle tadını ciksa şekerim

Bindik dolmuşa şansıma boştu.oturdum ay evde olmayı özledim kafana giren geziyordüm ne güzel şimdi yorucu baya böyle tadını ciksa şekerim

evet canım yaaaa bende çok çektim bilirim yani halinizi Allah yardımcınız olsun benimki akşam ssat beşbuçuk altı gibi evde benimde eve gelmem sekizz buçuğu falan buluyordu birde gelir gelmez direk mutfağa atıyordum kendimi geri çıkmam saat onu falan buluyordu tbbii dinlenmek yoktuu sonunda resti çektimm çıktım iştenn musmutluyum şimdii darısı sizeee bol bol kazak ceket örüyorumm

senı sevıyorum demıskeeeen. :))) kıvrak zekanı sevsınler senın.. sen yarın cok cok mutlu ol ınsallah bu aksamda dua etcem sana namazlarımda.
Bicimsizim yerin o.kadar belli ki dolmaz bi boşluğun oldu sen.gittikten sonra gel artık inşallah yakında cepten paket yaparsın kaldigimiz yerden devam ederiz

senı sevıyorum demıskeeeen. :))) kıvrak zekanı sevsınler senın.. sen yarın cok cok mutlu ol ınsallah bu aksamda dua etcem sana namazlarımda.

ayyy denizz biçimsiz geldi sandım yaaa
çok özledim ben biçimsizimi ya canım benim inş. en yakın zamanda gelir
Zeytinin dün konuştuk sana söylemeyi unuttum herksese slm var hattini vedonefona tasiyacakti intert paket.yapacak yakında

kızlar bende tam şu anda çay içiyorum eşim ehliyet sınavı için ders çalışıyor bende pc kaptım bu arada hemen size yorum atayım dedim aayy belim kasıklarım kopuyooor

kızlar bende tam şu anda çay içiyorum eşim ehliyet sınavı için ders çalışıyor bende pc kaptım bu arada hemen size yorum atayım dedim aayy belim kasıklarım kopuyooor

Afiyet olsun tatlim ben ikinci bardagimi iciyorum kupada tatlim folikasitide caydan once aldim acaba cay etkisini azaltirmi gunduz bilerek aciktirdigi icin icmiyorum,

benimde yardıma ihtiyacım var 2 yıldır bebek istiyoruz ama olmadı adet olmama 4 gün var bu 4 güne kadar her yerim şişti ağrılarım vardı göğüslerim ağrıyordu ama bugün bütün belirtiler kayboldu acaba yine de hamile olabilirmiyim yoksa adet mi. ol cam böyle olup ta. yine de hamile kalan varmı aranızda lütfen cevap

merhaba canım hayırlı akşamlar benimde bazen adetime kimi zaman on gün kala bile belirtilerim oluyor ve son güne kadar geçebiliyor bu belirtiler arada oluyor yani ama sen inşallah hamilesindir çünkü hamilelikte de aynı adet belirtileri olabiliyormuş normalmiş yanii inşallah hepimiz birgün hayırlısıyla bebeğimize kavuşuruz birgün

çok uzun bi süreç .Rabbim sabrını veriyor gerçekten . Hiç sıkılmadan okudum hikayenizi . Tebrik ederim azminizi ................

inşallh canım Allahım hepimize versin belirtiler kaybolunca genelde adet oluyom yine öyle olcak gibime geliyor test yaptım dayanamadım negatif yine hayırlısı artık

canım zaten hayat zor en azından burda konuşup kafamızı dağıtalım. dünyanın sonu değil ya... ne yaparsan yap herşey olacağına varıyor....

canım zaten hayat zor en azından burda konuşup kafamızı dağıtalım. dünyanın sonu değil ya... ne yaparsan yap herşey olacağına varıyor....

bugun kalkar kalkmaz sabahın körunde test yaptım ama yıne tık yok kendıme söz verıyorum bı daha asla adet gunum 10gun geçmeden test yapmayacağım bugun nedense karnımın sol tarafında ağrı var adet mi olacağım ki keşkeolsam gösüslerimde koçaman olmuş ama ağrı yok onlarda :)) bu arada ruya gördum yıne ruyamda bebek emzırıyordum ama süt gelmıyordu zaten benım bebek degılmiş gösüs uçlarım çıkmıştı o bebek emince :)) hayırlısı ne dıyelımm

canım bende dayanamıyorum adet gunumde test yapıyorum ama negatif. düşşük olabn bebeğimde rastgele hamıle old öğrendım gunum geçmememişti idrar tahlılınde bellı oldu. ayrıca hiç bi şekilde hamile olduğunu anlamak mumkun değil. oyuzden düşünmemek lazım dediğin gibi 2-3 gun en az geçince gidip kan testı yaptırıp kesın sonuç öğrenecez. hayırlısı olsun canım. sıkma canını. bzizim bu hafta yumurtlama donemımımz doktor 20 dak ayağa kalkma dedı ben 2 saat kelkmadım ama olmayınca olmuyo amuda kalkacam artık okadar yanı.

günaydın kızlar.. dün gittim doktora kistlerim yok olmuş çok şükür.. doktor demişti zaten adetle atılır diye ama yine de emin olamıyor insan.. sizde ne var ne yok..
denizkabuğu canım ben de hamile misin inşallah diye bekliyordum ama bugün de negatif çıkmış test.. istersen bir doktora git canım.. hayırlısı olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…