2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Slm kızlar bırsey danısacam sizlere;
Bnm en yakın arkadasımın 10 yıldır cocugu olmuyor. Yumurtanın ustunden 10 gun gectı vede kan tahlılı 3.12 en onemlı seyde ılk defa bole bır deger cıkıyor sızce yukselme ıhtımalı varmıdır acıl yardımlarınıza ıhtıyacaım var

evet canım söylememek en iyisi. o yüzden forumda paylaşmak iyi oluyor :) sen ne kadar zamandır hamile kalmayı deniyosun canım?

hm anladım cm tm sagol sakın zaten özelde ameliyat olma biz annemi yapdırdık bi safra kesesinden en kuçük bioperasyondu annemin annemin safra kanalını aldı doktor hatasınıda söylemedi ölümden döndü annem 2 ay yogun bakımda kaldı ve suan bidaha ameliyat geçirecek onuda çapada yapdırcaz yapay kanal koyulcak kanalın yerine o yüzden sakın özelde yapdırma cm mahkemeye vedik ama versek ne olcak kadın yarım oldu

umut bizmez cm rabbim belkidebiddigi an verir hitmetinden sual olmaz böyle şeyleri düşünüpde kafaya takma olumlu düşün

bazen umutsuzluga düşüyorum ..
ama Allahtan ümit kesilmez ..
rabbime sıgınıyorum yapcak bişi yok ..

cm kimilerinin öyle ama napcan bazen bende çok sinir oluyorum düşününce ama düşünmemek en iyisi mıklatısmı var bunlarda diyorum şap diye tutuyor ama bizimde olcak bigün ben umutluyum herkez yazcak tek tek hamişim diye

bazen umutsuzluga düşüyorum ..
ama Allahtan ümit kesilmez ..
rabbime sıgınıyorum yapcak bişi yok ..
burd olan arkadaşlarımızın bende dahil olmak üzere herkez öyle gel gitlerimiz oluyo rabbim sabrını veriyo inş rabbim zamanını uzatmazda tez günde verir diyorum

burd olan arkadaşlarımızın bende dahil olmak üzere herkez öyle gel gitlerimiz oluyo rabbim sabrını veriyo inş rabbim zamanını uzatmazda tez günde verir diyorum

aminnn cnm amin tez zamanda ins.bebeklerimiz bizlere gelirrrrr

evet canım söylememek en iyisi. o yüzden forumda paylaşmak iyi oluyor :) sen ne kadar zamandır hamile kalmayı deniyosun canım?
cnm 2.5 yıl oldu evleneli çok uzun zamandır denemiyoruz
hatta dr ye gitmeden önce hiç önemsemedik
günleri takip etmedik sonra içimden bir ses dr ye gitmem için beynimi yedi
durup dururken randevu aldım kist çıktı bakalım şimdi planlı denicez

ah be cnm kadının biri ayy ilk seferde tutuo ilk gebeliğimde gerdekte oldu bu da ilk sefer de ne sağlıklıyım diyip duruyordu
birazda bana inat uzun zamandır evliyim istiyorum olmuyor gibi görüyordu
neyse uzun süre doğum izninde görmicem seviniyorum
cnm beni kayınvaldem gözünden ameliyat oldu özelde sonra başına gelmedik kalmadı o yüzden çok korkarım özelden ben
güvenim sarsıldı bir kere
başka arkadaşlarımın başına da bir sürü şey geldi kadının doğum esnasında beyin kanaması geçirme olasılığı varmış yüksek tansiyondan söylemeyip sezeryana almışlar çıktıktan sonra beyin kanaması geçirdi gidin cerrahpaşaya demiler daha kaç örnek var böyle.bu dr bana boşu boşuna hap kullandırdı geçmiceğini bile bile
kim bilir kaç hastası üzerinde denedi ama inatla bana aaaa bak geçmedi hapla hadi ameliyata yapıcaktı iyi ki de diğer dr a gittim bana haydi ameliyat deseydi düşünmezdim

neyse artık takmıyorum umutluyum bir gün hepimiz hamileyim diyicez anne olucaz

dılerım rabbım evlat hasretıyle yuregı yanan herkeze hepınıze saglıklı sıgatlı evlatlar nasıp eylesın en kısa zamanda rabbım duvalarınız kabul eylesın ınsallah amıınnnnnnn

abininki kısmet degilmiş cm inş onunda olur benim giddigim hastanede dok yönlediriyo tüp bebegi 1.50 2.00 arsı oluyo ya zaten memnunsanız sorun yok sonuçlar üzel olur inş cmmm
Arkadaslar ben amerikan hastaneisne gittim cuma gunu tup bebek icin ilaclar dahil ort. 8500 lira oistiyolar (((

umut biterse herşey biter,umudunu yitirirsen şapka atmış pes etmiş olursun başlamak,başarmanın yarısıdır tedavi olcaz başarcaz rab'bimin izniyle ok umutsuz olma kuzum

Ben de koydum kafaya cok daraldim takip etmekten kür yapmaktan tutmamasindan yasimda geciyo 33 oldum. 8 aydir tik yok tup bebek yap diyo dktor cikolata kisti ameliyati gecirenlerin dogal yolla cocuk sahibi olmasi co zor dedi.
Amerikan hastaneisne gittim vakit kaybetmeden tup diyo naapcam ben ya 8500 lira istiyolar kizlar (((

tatlımm tüp bebek mi olacaksın,haydi hayırlısıı cnmm..
Tüp bebekte sans cookk yüksek diyolar cnm hayırlısııı ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…