2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
en iyisi cm özeller para almak için herşeyi yapılorlar zaten tm tatlım bekle bakalım hayırlısı olur inş hakkında ne hayırlısı ise onu nasip etsin rabbim cmm

güzelmiş cm kullanım şekli nasıl peki bunun

canım çay gibi demliyorlarmış bala katanda var
alırken aktarda söler zaten

öyle bakalım özele gittik apar topar ameliyat dedi
güvenemior ki insan
devlet deseydi ameliyat die kabul ederdim cebine girdi yok bir şey yok ama özel olunca insan 2 kere düşünüo

kızlar ovulasyon testi alıcam önerdiğiniz güvenilir marka var mı?

laboquick marka alabilirsin g.g. den canım. Ben bu ay kullandım fakat hiç çift çizgi falan görmedim, sinir olsum yapmayacağım bi daha.

1 seneyi doldursaydınız canım ya, yumurtlama günlerine dikkat edip deneyin 1-2 ay da, ya da aklında soru işareti kalacaksa, 3. günü gidip takip yaptırırsın canımcım.

Yani çatlaması yakın demek.Yumurtan çatladığı zaman adet olmuyorsun, yumurta döllenmezse adetle atılır. Çatladığı zaman ilişkiye girmen gerekiyor. Yumurtan çatladıktan sonra 24 saat canlı kalabiliyor. Yani 1 ayda o 24 saatlik zamanı denk getirmen lazım:))) O sebeple yumurtlama günlerini hesaplayıp ilişkiye girmen gerekir. Adetinin başladığı günü 1. gün kabul edip 12 -14-16-18. günler en elverişli günlerdir.

cnm ben hem dr nin dediği günleri takip edicem hem bu testi yapıcam
bugün alıcam 20 lisi var 21 tl kargoda bedava alayım bugün salı çarşamba gelir herhalde

2 ay ovulasyon testi kullandım bi ay pozitif olduğu akşam ilişkiye girmedik ertesi akşam ilişkiye girdik olmadı. 2. ay pozitif olduğu akşam ve takibindeki akşam girdik yine olmadı sonra bıraktım bende ovulasyon testini...

slm kızlar nasılsınız dün annemlerde kaldım bu gün kvlere geldim evde kimse yoktu bende bi bakayım kısçelerim napıyo dedim özledim sizleri çarşamba bebeğimi görmeye gideceğim işallah kısçeler kaçıncı haftada kalp atışları duyulurr çok meraklıyımda

cnm ben hem dr nin dediği günleri takip edicem hem bu testi yapıcam
bugün alıcam 20 lisi var 21 tl kargoda bedava alayım bugün salı çarşamba gelir herhalde

Takip et canım tabii iyi olur, çünkü kanamaların düzensiz olduğu için ovu. günlerini anlaman zor senin.

Şimdi canımcım her yumurta çatladığında bebek olacak diye birşey yok zaten, her ay şansımız %25. Çok büyük bir oran değil bu. O sebeple devam edeceğiz aynı tempoda:))

Afiyet olsun denizkabuğucum,

Kızlar zaten ben ovu testi kullandığım halde çift çizgi göremedim diyorum ama, sanırım bu ay yumurtlamadım ben, yumurtlama akıntım olurdu her ay, ateşimden anlardım vs. bu ay ne hikmetse test de yaptığım halde yumurtlama belirtilerimin hiçbirini yaşamadım. Bu da demek oluyor ki stres yapıyorum, ne kadar kafaya takmıyoruz desek de takıyoruz bal gibi işte. Her ay tıkır tıkır hissederdim çünkü. Korunmayı bıraktığım ay hamiş kalmıştım düşürmeseydim, ama ne zaman yine forumlara dadanmaya, kafayı hep buna yormaya başladım vücudumun dengesi bozuldu. Adetime 1 hafta var, adet olayım takip yaptırıcam en temizi o .

aminn canımm
allah hekesın gönlune göre versinn

evet cnm kafayı farkında olmadan takıyoruz
en iyisi takip yaptırmak aslında

hapı bıraktım adet oldum bugün biraz daha rahatım saymaya başlıcam artık
eşime de adaçayı ıhlamur sipariş ettim

sağol amozan gelll beraber olsun dıyecemm ama
kuzumm evet bız çok kafaya takar olduk ben kendımce rahatlatma yolunda araşrmalar yapacam ilgimi başa bır yöne çekecem ama neye :))) pek bılemıyorum

bencede canım en mantıklısı takip yaptırmak doktorum bana çatlatma iğnesi verdiğinde dediği tarihte vuruldum,ve akabinde 3 gün ovi testi yaptım hiiç görmedim iki çizgiyi aynı eşitlikte halbuki tutmamış olsa bile dr bana yumurtan çatlamış dedi ben o teste güvenmiyorum artık

ama rüyam çoook güzeldi kuzum yaaa annem diye seviyordum bebeğimi birde bebek için uğraştıkca ne kadar acı çektiğim geliyordu aklıma ve kızıma daha çok sarılıyordum oooy

ooyy annemm bekletme bizi teyzenle,pespese gelin gariiii bee yaaaa

evet haklısın kesinlikle canım. şansın %25 olduğu doğru ama yeni evli 3 arkadaşım korunmayı bıraktıktan en geç 2 ay içinde hamile kaldılar. bunları duyunca bu yüzden kafaya takıyoruz heralde.

evet haklısın kesinlikle canım. şansın %25 olduğu doğru ama yeni evli 3 arkadaşım korunmayı bıraktıktan en geç 2 ay içinde hamile kaldılar. bunları duyunca bu yüzden kafaya takıyoruz heralde.

benim iş yerinde arkadaşlar
korunmayı bıraktılar hamile kaldılar hele bir tanesi ben bu ay hamile kalçam görürsünüz dedi 15 gün sonra hamile olduğunu öğrendi erken test yaptırmıştı çıktı.kafada bitiyor herşey galiba anlamadım nasıl oldu
bana soran olursa da düşünmüyoruz diyorum
ağızlarına laf vermek istemiyorum ne yapim zaten illa soruolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…