2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
kızlar sonucumu aldım.. protein c düşük çıkmış.. yani pıhtılaşma varmış bende.. şimdilik hap kullanıcam hamile kalınca da iğneye geçecekmişiz.. iyi mi kötü mü bilmiyorum..
cnm sıkma canını Allah daha beterinden korusun

kızlar buarada nerelisiniz merak etdim ben orduluyum eşim giresunlu
ben İzmitliyim ama t.dağda yaşıyorum 20 yıldım izmiti bilmem Tekirdağlı oldum
Trakyalıyız bea
eşimde gonyalı

oyy cnm hayra çıkarsın Rabbim inş.,

tabi tabi rutin testlerin hepsi yapıldı.. ana pıhtılaşmayla ilgili sadece protein c-s yapılmış.. herkeste çok farklı tahliller duyuyorum.. bakalım araştırcam biraz.. doktor başka tahlile gerek yok dedi..

hsg ve hormon cok önemli.eger tüplerine bakılmadıysa baktır

ayyy ne yogun bı cuma bugun ya yazamaıdm sızleredee kızlarr

hukukcu en azından artık sorun ne oldugunu bılıyorsun ona yogunlasırsın canım sıkma canını herseyın hayırlısı Rabbım nasıp etsın en kıza zamanda

bugün ki Ya Evvel esma mı okuyamadım akşam abdest alıp okucam
tam doktor daydım o sıra sonra da abdestim kaçtı die okuyamadım

Hayırlısı ile nasıp olsun tez zamanda hayırlı haberlerle gel ıns

ay hadı ıns gercektır arkadasım

inş guzel haberler verırsın bızlerede

aminnnn

Rabbım hayırlara vesıle etsın inş cok guzel bır ruya gercektende

ben trabzonluyum,eşim giresunlu

her gecen gun heyecanlanıyorum zaman daha hızlı olsun ıstıyorum =)bende sızler gıbı heyecanlı bekleyısler yasayacagım zaman gelsın ıstıyorummm cok sukur bu ay bıttı =)

kızlar o kadar yorgunum ki bugün 2 doktor gezdim 3. randevuyu ipral ettim eve geldim halim kalmadı gitmeye gitmeyide düşünmüyorum zaten
sağolsun ilk ki dr çok güzel oyalamış beni
boşuna doğum kontrol hapı kullandım
bugn kalkmış hala bir 3 ay daha devam edelim sonra ameliyat
hadi ya dicektim bir akıllı senmisin
ameliyat olcaksm bile burda olmam dedim ( içimden tabi) çıktım
laf geveliyor zaten senin tedavin 6 ay dı hiç öle bir şey demedi bana 3 ay sonra çözüyoruz bu işi dedi
heee çözüyoruz derken ameliyatı demiş ben anlamamışım herhalde deseydi gitmezdim boşuna dünya para verdim üstelik dünya yol çektim.neyse çıktım bir arkadaşmın vasıtasıyla başka bir hastaneden randevu aldık
dr çok güzel ilgilendi
anlattı sağ taraf tertemiz rahim temiz sol tarafta kistim hala duruo küçülme yok
böle böle dedim anlattım diper dr un anlattıklarını
gebelik istemiyormusun ddi istiyrm bu yüzden gitmiştim dr ye kist çıktı dedim
o zaman bu akşam at çöpe ilaçlarını dedi gebe kalmaya çalış
olmazsa gel denicez en son çare ameliyat dedi
rahmim çok incelmiş bu arada d.kontrol hapından dolayı çok ara kanamam oluodu kızlar ondan dolayı
birde adet günün 1. gün saymaya başla
8 ile 12 .gün ilişki yasak
12. ve 16.gnler arası hergün ilişki dedi
moralimi bozmak yok bundan böyle karar aldım
oluruna bıraktım
Allahtan herşey o nasıl isterse öyle olur
duamı edicem inş. tez vakitte gebelik olur kurtulurum şu lanet kistten

bebek yoksa gecikmemesi taraftarıyım ben canım çok şişiriyor ,çok sitres yapıyor ayrıca tedirgin oluyor insan keşke benimkide gelse bi an önce

canım bebek yoksa diyemiyor ki insan, olmadıkça ümit sürüyor. benim de lekelenmeler başladı. geliyor geliyor dediğin gibi iki gündür depresif hallerim vardı, şişkinlik de cabası az önce tekrar test yaptım negatif. artık mutlu mesut adetimin devam etmesini beklerim.

hadi bakalım hemen tutar inş.

inş, doktorum 3 ay oncesınden folık asıte baslamamı soyledı ve hormon tahlıllerını fln yapalım dedı regl 3.gunu gel herhangı bı durum varsada onceden onelemını alırsın bu surecte dedı ıns onumuzdekı ay yaptırıcam bu ay ısım dolayısı ıle kacırdım regl 3. gununu

İnsan hangı doktora guvenecegını sasırıyor,anlattıklarına bakılırsa bu doktor daha iyi bı cozum sunmus once bı dene sonra gerekenı yapalım demıs.inş hayırlısı ıle kıst mıst hıcbıseycık kalmaz canım , dedıgım gıbı sen duanı et Rabbıme bırak rabbım nasıp edecektır ınanıyorum herkesın herkesın kucakları dolsun ıns.d.k hapına devam etsen bıraktıktan sonrada 3 ay beklemen gerekecektı cunku rahımın kendını toparlaması ıcın bende yenı bırakmıs sayılırım ve doktorum kesınlıkle hapı bıraktıktan 3 ay sonra hamıle kalma rahım eskı halıne donsun once dedı (tabı hapı onerırken boyle bırsey olacagını soylemedı :S )

cnm bu doktor da bana söyledi hap kullandığın için rahmin çok incelmiş
ama hemen gebelik elde etmelyiz o yüzden ilk adetinde saymaya başla dedi ve bu arada adetimi bulmam zor olabilirmiş
yani sık adet gördüğüm için bir süre hormonlar kendini yenilecekmiş
evet 6 ay d.konrtol hapı kullandırcak ondan sonra yine beklemek zorunda kalıcam
inş. Rabbim tez zamanda verir kurtulurum

kızlar soğan suyu yapsam o arada hamile kalmış olursam bir şey olurmu acaba
emin değilim pek yapıp yapmama konusunda

hala adet olmadım ben kızlarrr neden böyle oldu yine 8. gün bugün

Olabilir canımcım, yumurtan çatlamadıysa o geciktirmiştir muhtemelen. Bi de ne kadar takmıyorum desek de psikolojik hamilelik diye bir şey var, dengemizi bozuyoruz .

Bugün adet günüm hala olmadım sizce test yapsam mı kızlar ?

Hayır canım 1 hafta geçmesini bekle. Şimdi yaptırıp pozitifi görsen bile riskli günler bunlar.. O yüzden bekleyebildiğin kadar bekle. 1-2 günlük gecike, gecikmeden sayılmaz.

Bursalıyım, eşim Kırklarelili. İstanbul'da yaşıyoruz canım.

Ameliyat olsan daha iyi olmaz mı canım ya, bu kadar zaman kaybedeceğine bir an evvel kurtulup yoluna bakmış olursun..

kızlar soğan suyu yapsam o arada hamile kalmış olursam bir şey olurmu acaba
emin değilim pek yapıp yapmama konusunda

Bence hiç girme o işlere canım ya..

cnm denemek istiyorum şansımı ya tutarsa
kistle hamile kalan var
şuanda ameliyata hazır hissetmiyorum kendimi
üstelik dr ameliyatsa ameliyat deseydi açık açık söyleseydi
hap verio 3 ayda hallederiz aa olma dı bir 3 ay daha etti 6 ay
boşuna oyalanmış oldum bu 3 ay deneseydıim en azından olmaz sa olmuyor der gönül rızasıyla giderdim ameliyata

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…