2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
evet canım da bizlerde işte belki diyoruz bi umut diye herşeyi araştırıyoruz :))

Ben bıtkısele daha cok guvenıyorum yan etkısı yok en azından,eskıden ınsanlar ılaclarını bıtkılerle yapardı ve ıyı olurlardı.bız onca hap yutup ıyılesemıyoruz yınede =)

ANLAMINA BAKTIMMM HATUNLARRR YOKSAAA GÜZELL HABERLERİM Mİ OLACAK Kİ :)))
Rüyada bebek öptüğünü gören kişi bekar ise evlenir, bebek öptüğünü gören kişi sevgi ihtiyacı duyan kişidir.
Rüyada bebek öptüğünü gören kişinin çocuğu olur.
Rüyada bebek tarafından öpüldüğünün görülmesi ise kısmete ve yaşanacak güzel günlere işaret olarak görülmektedir.
Rüyada ölmüş bir bebeğin görülmesi ise içe ukde olmuş bir şey olarak ifade edilmektedir.

çok güzel cm rüyan hayırlara vesile olsun inşşşş:KK49:

selaaam kızlar bende anne olmayı çok isteyenlerdenim geçen ay ilk denememiz başarısızdı ama yumurtlama dönemi dikkate alınmadan denenmişti bu ay takip ettik hep 9-10 gün sonra öğrencez bakalım bebişşimzi inşallah. sağ göğsümünde acaip bi acı var hissedilir bi şekilde daha önce olmamıştı bu hiç bide çok açlık hissim var sürekli aç hissediyorum kendimi bazende kasıklarım ağrıyo ayrıca bel ağrım var . bakalım psikolojikmi gerçekmi 10 gün sonraa burdan haykırıcam inşallah ama göğüs acısı beni ümitlendiriyo açıkçası :KK70:

evet çook guzel bı ruyaydı bebek benı öpünce yanağımdan okadar şaşırıyordum ki küçücük bebek daaha nasıl öper dıyorum yeni öğrendi öpmeyi dıyorlar :))

çok güzel rüyaymış canım hayırlara vesile olsun inşaAllah :)

hayırlı,nurlu cumalar kuzucuklar

Son düzenleme:
kızlar sonucumu aldım.. protein c düşük çıkmış.. yani pıhtılaşma varmış bende.. şimdilik hap kullanıcam hamile kalınca da iğneye geçecekmişiz.. iyi mi kötü mü bilmiyorum..

kızlar sonucumu aldım.. protein c düşük çıkmış.. yani pıhtılaşma varmış bende.. şimdilik hap kullanıcam hamile kalınca da iğneye geçecekmişiz.. iyi mi kötü mü bilmiyorum..

canını sıkma,neleri var :KK31::KK31:
doktorunun dediklerini uygula cnm :KK34::KK34:
gecmis olsun.ins.bebeklerimiz kısa zamanda gelcek bizleree :KK55::KK55:

canını sıkma,neleri var :KK31::KK31:
doktorunun dediklerini uygula cnm :KK34::KK34:
gecmis olsun.ins.bebeklerimiz kısa zamanda gelcek bizleree :KK55::KK55:

saol canım.. yok sıkmadım canımı.. sağsalim bebişim olsun, ben vururum her gün iğne.. ama yapılan testler yeterli mi ondan emin değilim.. araştırcam biraz daha.. inşallah tez zamanda hepimiz hamiş oluruz..

saol canım.. yok sıkmadım canımı.. sağsalim bebişim olsun, ben vururum her gün iğne.. ama yapılan testler yeterli mi ondan emin değilim.. araştırcam biraz daha.. inşallah tez zamanda hepimiz hamiş oluruz..

hormon,hsg falanda bakıldımı?

X