2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
anladım canım eee idrarda gebelik testi yaptın mı peki? inşaAllah pozitiftirrr

yaptım negatıf cıktı. Dünbasladı lekelenme cok cok az acık renk.testten sonra basladı ama bu lekelenmeler.suan pek belırtıde hıssetmıyorum halsızlık var sadece

yaptım negatıf cıktı. Dünbasladı lekelenme cok cok az acık renk.testten sonra basladı ama bu lekelenmeler.suan pek belırtıde hıssetmıyorum halsızlık var sadece

anladım arkadaşım. Seni ümitsizliğe sevk etmek istemem ama benim de her ay hafif lekeyle başlar adetim, nerdeyse geri kesilecek sanırım, yerleşme lekesini filan araştırırım ama sonra adet olurum. Ama tabii sen daha önce böyle bir durum yaşamamış olmalısın ki meraktasın. Bekle bakalım. Adet olmazsan testi tekrarlarsın. Dualarımız pozitif olması yönünde

Coomio cum hangi doktorrmus bu isim alabildin mi istanbiul da de nolur

Canim dr un adini hatirlamiyorum istanbulda oldugunu biliyorum ama bir programa cikmisti. Canim istanbulda isim yapmis iyi dr lar vardir mutlaka .Allah hepimize saglikli bebekler nasip etsin insaallllllllahhh:26:

Tatlim ben seni hamile sanmistim o yuzden progestan dedim, su durumda sadece bekleyeceksin bacim Allah nasip ederse bebek tutunur. Implantasyon kanamasi olabilir ama her hamilelikte yerlesme kanamasi olmaya bilir benim ilk gebeligimde bebek olustuktan sonra 6 haftalik hamileyken dusuk sebebiyle kanamam basladi hic yerlesme kanamasi olmadi. Insallah senin bebis geliyordur Allah isteyen herkese nasip etsin

Kızlar adetım 7 gun gecıktı test yapmadım ama belirtıde yok suan zaten kendımıde pek dınlemıyorum ne yapsam acaba bır yanım dıyor yarın test yap bır yanımda bekle dıyo bılmıyorum hakkımda hayırlısı

idrardada çıkar kanda da canım. bazen adet gecikmesi psikolojik oluyo benim geçen ay olduğu gibi ama inşallah vardır. güzel haberlerini bekliyoruz.bence hemen yap bi test

idrardada çıkar kanda da canım. bazen adet gecikmesi psikolojik oluyo benim geçen ay olduğu gibi ama inşallah vardır. güzel haberlerini bekliyoruz.bence hemen yap bi test

Canım gecen ayda 5 gun gecmişti gecıkmesi ben kasımda kürtaj oldum belki ondandır dıyorum gecıkme ama yarın yapıcam test ben psıkolojık olarak ıyıyım cok sukur ama artık 7 gunde gecıkınce tuhaf oldum :)

Benimde geçen ay 5gün gecikmişti. hadi hayırlısı :) Allahım sanada nasip etsin inşallah...

Ben telden gırıyorum sıteye ama sayfası degısmıs bır gırdıgım topiği bırdaha gıremıyorum ya deli olacagım bune boyle pc den gırecegım ama sıfremı hatırlamıyorum burdan otomatık kayıtlı oldugu için sıfre sormuyor ama neden degıstırdıler guzelim sıteyı anlamadım ya konu bulmak işkence oldu bana

Benimde geçen ay 5gün gecikmişti. hadi hayırlısı :) Allahım sanada nasip etsin inşallah...

Ay hamilemisin canım cok sevındım allah kucagına almayı nasip etsın sag salim benımde cok ıhtıyacım var kürtaj sonrası cok ıyı gelecek bebişim yarın test yapıcam hayırlısı bakalım

Ay hamilemisin canım cok sevındım allah kucagına almayı nasip etsın sag salim benımde cok ıhtıyacım var kürtaj sonrası cok ıyı gelecek bebişim yarın test yapıcam hayırlısı bakalım

Yok canım ya hamile değilim daha geçen ayki gecikmem psikolojikmiş hep hamileyim sandım geçen ay. Allah tüm isteyenlere versin. keşke osa canım ağzın bal yesin uğurlu gelir belki bu söylediğin :)

Yok canım ya hamile değilim daha geçen ayki gecikmem psikolojikmiş hep hamileyim sandım geçen ay. Allah tüm isteyenlere versin. keşke osa canım ağzın bal yesin uğurlu gelir belki bu söylediğin :)

İnş ugurlu gelirde hamile kalırsın cnm bende hamile hıssetmıyorum sanki cnm kürtaj sonrası gecıkmeler sanki sat ne zaman senın cnm

Bende ılk basta öyle düşündüm ama böyle bukadar gecıkmedım daha önce akıntımda bukadar az ve acık renk olmamıstı. Amin sağol canım..
Amin hayırlısıyla.. Çok belırtım yokşuan ama 2 haftadır agrılarrım var ha geldı ha gelıcek dıye bekledım reglımı hıssedıyordum ama gelmedı.
Tatlım niye bekliyorsun daha, kan tahlili vermelisin.
Eşim bukonuda umutsuz oldugu ıcın.. Morelım bozuluyor bu konuda. Bılmıyorum kızlar hamılemııym degılmıyım bılmıyorum. Rendavu alıcaz cumaya dua edın..
Rabbim herkesin gönlüne göre versin.

günaydıııın canlarıııım nasılsınız ?

ben dün ve bugün adet olmam gerekiyordu henüz olmadım ama kendimide umutlandırmadım gece midem çok bulandı arada kasık batması oluyor ama bunlar regl belirtiside olabilir diyorum hakkımızda hayırlısı olsun hayırlı,sağlıklı bi evlat olacaksa olsun amiiin

Valla ben de hangi önlem varsa içmek önlemek istiyorum bir daha düşük olmasın diye

Canım doktor mu önerdi sana bunu.. Eğer öyleyse ben de alıp içsem bir zararı olur mu acaba bebeğim tutunsun diye? Ya da doktora sorarım.. Kür konusuna gelince evet herkes farklı birşey söylüyor o yüzden cesaret edip başlayamadım hiçbirine...

Nerde öyle doktor bulmak o kadar zor ki.. Keşke bulabilsek.. Corasprin kanı sulandırıyor ya diyorum ki kanama yapar mı acaba ?

Günaydın canım... Ayyyyyy kuzum inşallah bebiş batıyordur :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…