2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
biçimsizim Allahın 99 adı yok mu onu soruom hani bereket için Ya Fettah C.C gibi okunuyor ya belki bebek içinde vardır 707 Ya Varis varmış onu okuyorum aklıma gelikçe başka var mı bildiğiniz dua esma

he esmaul husnayı dıosun sen esmayı dıyınce anlamadım. denızkabugum ya varisi demişti cnm bnmde bıldıgım bı o var. cnm bıde bak ismiazam dıe bı dua var ıstek duasıymıs onu okuyanın ne dılegı varsa kabul olur yazıodu bnde bı kitap varda ara ara okurdum onu. ıstersen oku hıc bı zararı olmaz okumanın

araştırayım nette bir canım okuyayım

misskelebek amin canım hoşgeldin

bende klomen tedavısınde 2. ayımdayım adet tarıhıme daha cook var bakalım ınsallah bu ay mutlu haberı alırız

bende yarın klomen tedavisinin 2.ayına başlıycam bakalım neler olucak sonucunda umarım sende bende bu sayfada olupta evlat sahibi olmak için çırpınan herkese nasip etsin ALLAHIM

dr düşük dedi sinir bozucu şeyler söyledı bıdaha kı aya bakalım ne çıkacak anormal başım ağrıyorr (

dr düşük dedi sinir bozucu şeyler söyledı bıdaha kı aya bakalım ne çıkacak anormal başım ağrıyorr (

hadı ya sıktın canını basın agrıo uzme kendını canım ya dur arastırayım bende progestan yukseltmek ıcın neler yapılmalı.hep aynı doktoramı gıttın canım hıc degıstırdın mı doktorunu su yuzden soruyorum benım okumussundur kanama problemınden dolayı doktora gıtmıstım polıp var rahım agzında opereayon gecırmen gerekıyor alınmalı dedı baska doktora gıttım cokda guzel ılgılendı muayene ettı hayır sende oyle bırsey yok dedı neyı operasyonla alacakmıs dedı buyuzden tek doktorla kalınmaması gerektıgını ogrendım kı daha once amelıyat gecırdıgım zamanlardada bunu ogrendım ınan kı tek doktorla kalınmaması gerektıgını bırı baska bırı baska seyler dıyor sıkma sen tatlı canını arastırırız bılgı edınırız neler yapılabılır bakarız

aminnn canım inşallahhh

kızlar nerelerde kimseler yok

bugun fırardalar gıbı dımı :))

bende yarın klomen tedavisinin 2.ayına başlıycam bakalım neler olucak sonucunda umarım sende bende bu sayfada olupta evlat sahibi olmak için çırpınan herkese nasip etsin ALLAHIM

amııııın tatlımm amın ınsallah hepımızın ıstegı dılegı bu..

bak denızımkabugum goruomusun her doktor bırbırıne uymuo ve sen ıyı doktora denk gelmedın ne yazıkkı. üzmeee daha kendını

bak denızımkabugum goruomusun her doktor bırbırıne uymuo ve sen ıyı doktora denk gelmedın ne yazıkkı. üzmeee daha kendını

oyy canlarım benım öyle yapçam bıdaha o dr adımı atmam bıdaha kı adetimde guzel bı başlangıç yapacam bakalım bu dr ruhumu çökerttti ama ben sızleri dinleyıp canladıracak başka dr gıdecem sağolun arkadaşlar netten düşüklüğü araştırdım iyice başım agrıdı allahı yardım etsın de bi ddaha kıne sonuçalrım ıyı çıksın..

canım progestan dıye bır ılacla yukseldıgını okudum suan onu arastırıyordum ,ılac ıstemıyorsan mutlaka bıtkısel bırseyı vardır dıye dusunuyorum herseyın bıtkısel ılacı var cunku arstırmak ve bılınclı yapmak lazım tabıkıde uzme kendını arkadasım doktor ne dedı anlatsana canım bızede anlatmak ıstersen

bende klomen kullanıyorum yumurtlama dönemime yakın başladım bitene kadar kullandım. 3.ayım bu ay. bu hapla daha yüksek şansımız dimiiii:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…