2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
bızımde olur bebegım uzulme :emir_bebek: hem onlar gelırrrr bırakmazlar bizi:KK4:

Hamiş haberlerimiz bi hayli artmıs bakıorumdaa. :nazar::nazar: coook mutlu oldum canlarım benım Allahım hayırlı evlatlar nasıp etsın sıze ınsallahhh. :emir_bebek::nazar:

ben geldiimmm.. bendee çook sevındım hamişlerimize inaşşallhh onlara bızlerde dahil oluruz yakındaa :)) bana dua edın bugun öğleden sorna adet sonra 21 gun kan sonucum cıkacak inşşallahh guzel çıkar sonucum dıyeee kuzucuklarrrımmm

ben geldiimmm.. bendee çook sevındım hamişlerimize inaşşallhh onlara bızlerde dahil oluruz yakındaa :)) bana dua edın bugun öğleden sorna adet sonra 21 gun kan sonucum cıkacak inşşallahh guzel çıkar sonucum dıyeee kuzucuklarrrımmm

yerımmm yeeer. guzel cıkcak bebegım korkma sen ıcını ferah tut hersey guzel olacakk. bızde katılcaz hamıleyımmmm dıyenlerın arasına Allahın ıznıyleeeee. :emir_bebek::emir_bebek:

canım hadi inşallah güzel çıkar içini ferah tut:) daha önceki sayfalarda da sormuştum 21. günü kanı ne??

şimsi test yaptım ve 2. çizgiyi gördüm inanamıyorum yaaa hala şoktayım yaaa inanamıyorum çünkü çok ağrım var hala devam ediyo 2012 de böyle olmuştu ağrım vardı ve düştü bebiş yine korkuyorum ne olur şu mübarek cuma günü hürmetine bana dua edin öğleden sonra hastaneye gideceğim kesin sonuç çıkar inş dualarınızı bekliyorum bende sizlere dua edeceğim şimdi abdest alıp kuran okuyup namaz kılacağım allahım kabul etsin hepimizin dualarını

Canım inşallah sağlıcakla kucağına almayı nasip edr sana Allahım. dualarım seninle :)

seni sevdiğimi sölicektimmmm :KK19:

canııım silikte oılsa çıkmış bende düşük yaptığımda çook silik çıkmıştı hamile değilim sanmıştım Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin bu topik hepimize uğurlu geldi sanırım 2014e iyi başladık 4 gebe :nazar:

hamişlerree çoook sevındimm inanın ki ama galıba eskı arkadaşlardan degıl hep yenı katılan arkadaşalrımızın yanlış anlamadıysam :)

topik mi uğurlu geldi anlamadımki herkes güzel haberlerle geliyo :KK1: Banada uğurlu gelir inşallah bende ilk buraya yazıcam müjdeli haberiiii :KK9::KK16:

Silikte çıksa hamilesin, ah bizde görseydik:KK66:))

yerımmm yeeer. guzel cıkcak bebegım korkma sen ıcını ferah tut hersey guzel olacakk. bızde katılcaz hamıleyımmmm dıyenlerın arasına Allahın ıznıyleeeee. :emir_bebek::emir_bebek:

canım hadi inşallah güzel çıkar içini ferah tut:) daha önceki sayfalarda da sormuştum 21. günü kanı ne??
cahsaaa kuzum görmedim k.bakma o ay yumuttlama olmuş mu dıye bakılıyormuş bende ılkdefa yaptırdım :)))

Kızlar ben hamıle olursam bende ağlarım.. Ne mutlu arkadasım hayırlı olsun sana :)) banada dua edermısın pek agrım yok ama ıste bır ümit..

Ah kızlar benim 4 yaşındaki kızım da dün akşam ateşten yandı. 39.5 lardaydı bütün gece ateşi. Ateş düşürücüler,fitiller, sabahı sabah ettik, atlet,kilot yatırdım, üstünü de hiç örtmedim, öyle uyudu sabaha kadar. Sabah anca düştü. Şu an iyi. Ne zor büyüyor bu kuzucuklar, hamiş kal ayrı dert, büyüt ayrı dert. Her şeye rağmen annelik dünyanın en güzel şeyi.

cnm çok geçmiş olsun kızına nasıl iyimi şimdi

kızlar bugün pek uğrayamadım
öğlende annemi görmeye gittim geldim
birazdan da aksilik olmazsa dışarda işlerim var onları halletmeye çıkıcam

topik mi uğurlu geldi anlamadımki herkes güzel haberlerle geliyo :KK1: Banada uğurlu gelir inşallah bende ilk buraya yazıcam müjdeli haberiiii :KK9::KK16:

Canım inşallah sağlıcakla kucağına almayı nasip edr sana Allahım. dualarım seninle :)

off yaa biraz once neeten baktım sonucuma progesteron 0.55 yazıyor çook düşük anladığım kadarıylabakalım dr ne dıyecekk offff canım çook sıkıdlı

zaten alırsam canım hasta olup geçtikten sonra ilk yumurtlama günümde yapıcam yani bikaç yumurtlama gününde olucak zaten aylık 2 yada 3 kere yapılıyormuş yalnış okumadıysam onlarda yumurtlama günlerinde :)

Hımm anladım ben bıan hep kullanılacak dıye algıladım nedense =))

şimsi test yaptım ve 2. çizgiyi gördüm inanamıyorum yaaa hala şoktayım yaaa inanamıyorum çünkü çok ağrım var hala devam ediyo 2012 de böyle olmuştu ağrım vardı ve düştü bebiş yine korkuyorum ne olur şu mübarek cuma günü hürmetine bana dua edin öğleden sonra hastaneye gideceğim kesin sonuç çıkar inş dualarınızı bekliyorum bende sizlere dua edeceğim şimdi abdest alıp kuran okuyup namaz kılacağım allahım kabul etsin hepimizin dualarını

cok sevındım Rabbım saglıklı gebelık nasıp etsın,Allah kabul etsın bizede hayırlı haberlerını ver hastaneye gıdıp gelınce yat dınlen su sıralar yorma kendını arkadasım,cok guzel haber buuu:KK66:

inş herkese ugurlu gelırr:KK66:

off yaa biraz once neeten baktım sonucuma progesteron 0.55 yazıyor çook düşük anladığım kadarıylabakalım dr ne dıyecekk offff canım çook sıkıdlı

sıkma canını Rabbim baska dert vermesın belkı sen yanlıs anlamıssındır hem dr ne dıyecek bakalım hem o yukseltılebılıyor dıye bılıyorum oyle degıl mı baska bıse cıkmasın Rabbım caresız hıcbıse vermesın canım.Senın gordugum 0.55 sonuc kısmında yazıyor dımı onun karsılıgında bı rakam varmı orn( 5-10 yazar aralık misal) olmasıa gereken aralık mesela 5 ila 10 arasıdır ama senın sonucun 4 ve asagısı cıkarsa dusuktur 11 ve ustu cıkarsa yuksektır.rakamlara takılma oylesıne yazdım onları sen bıdaha bak canım sonuca oyle bırsey yazıyormu ıstersen sadece o satırı gonder resım kırpıp ?

X