2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Ah kızlar benim 4 yaşındaki kızım da dün akşam ateşten yandı. 39.5 lardaydı bütün gece ateşi. Ateş düşürücüler,fitiller, sabahı sabah ettik, atlet,kilot yatırdım, üstünü de hiç örtmedim, öyle uyudu sabaha kadar. Sabah anca düştü. Şu an iyi. Ne zor büyüyor bu kuzucuklar, hamiş kal ayrı dert, büyüt ayrı dert. Her şeye rağmen annelik dünyanın en güzel şeyi.

canımm çok çok geçmiş olsun çocuklardaki şu ateş çok fena bişey ya.dediğin gibi her evresi çok zor ama Allah olmayanlara nasip etsin olanlarada sağlık versin.

bızımde olur bebegım uzulme :emir_bebek: hem onlar gelırrrr bırakmazlar bizi:KK4:

onlarda haklı ama gıtsınler o sayfalarada ama bızıde bırakmasınlar =)

evet bizimde olur inşallahhhh hamişlerimize çok özendim şimdi ben:KK43:

hayırlısı ıle rabbım sanada nasıp edecektır canım ,hamıslerımız emınım dua edeceklerdır

Kızlar şimdi yine bişey duydum bununla ilgili birkaç yazı da okudum bu preeseed jel var ya onu kullananlar kullandıkları il ay da hamile kalmışlar nekadar yazı okuduysam hepsi olumluydu.tabiki de rab'bim ol derse olucak bunlar sadece birer vesile bence ama okuduklarım beni biraz olsun etkiledi.bulabilirsem ben de bunu denemek istiyorum ne dersiniz?

Kızlar şimdi yine bişey duydum bununla ilgili birkaç yazı da okudum bu preeseed jel var ya onu kullananlar kullandıkları il ay da hamile kalmışlar nekadar yazı okuduysam hepsi olumluydu.tabiki de rab'bim ol derse olucak bunlar sadece birer vesile bence ama okuduklarım beni biraz olsun etkiledi.bulabilirsem ben de bunu denemek istiyorum ne dersiniz?

Pekı dıyelımkı hamılesınız ama bılmıyorsunuz bunu kullanıdız bebege zarar verırmı acaba ?

Pekı dıyelımkı hamılesınız ama bılmıyorsunuz bunu kullanıdız bebege zarar verırmı acaba ?

zaten alırsam canım hasta olup geçtikten sonra ilk yumurtlama günümde yapıcam yani bikaç yumurtlama gününde olucak zaten aylık 2 yada 3 kere yapılıyormuş yalnış okumadıysam onlarda yumurtlama günlerinde :)

evet bizimde olur inşallahhhh hamişlerimize çok özendim şimdi ben:KK43:

onlarda haklı ama gıtsınler o sayfalarada ama bızıde bırakmasınlar =)

hayırlısı ıle rabbım sanada nasıp edecektır canım ,hamıslerımız emınım dua edeceklerdır

amıııııın Allahım bızlerede nasıp edecek ınsallah o çift çizgiyi silikmiş koyuymus farketmez görelimde her hali mübahh :KK52:

canım amazon onu kullanıyo dıye anımsıorum ama ben yanlıs hatırlamıosam geldıgınde bı sor ona ıstersen.

şimsi test yaptım ve 2. çizgiyi gördüm inanamıyorum yaaa hala şoktayım yaaa inanamıyorum çünkü çok ağrım var hala devam ediyo 2012 de böyle olmuştu ağrım vardı ve düştü bebiş yine korkuyorum ne olur şu mübarek cuma günü hürmetine bana dua edin öğleden sonra hastaneye gideceğim kesin sonuç çıkar inş dualarınızı bekliyorum bende sizlere dua edeceğim şimdi abdest alıp kuran okuyup namaz kılacağım allahım kabul etsin hepimizin dualarını

şimsi test yaptım ve 2. çizgiyi gördüm inanamıyorum yaaa hala şoktayım yaaa inanamıyorum çünkü çok ağrım var hala devam ediyo 2012 de böyle olmuştu ağrım vardı ve düştü bebiş yine korkuyorum ne olur şu mübarek cuma günü hürmetine bana dua edin öğleden sonra hastaneye gideceğim kesin sonuç çıkar inş dualarınızı bekliyorum bende sizlere dua edeceğim şimdi abdest alıp kuran okuyup namaz kılacağım allahım kabul etsin hepimizin dualarını

ayy guzelım benımmm Allahım sana saglıklı gebelık yasatsın sonundada hayırlı saglıklı evlat nasıp etsın ınsallahhh. stres yapma sakın duanı et bol bol bızıde unutma dualarındaa. cok sevındımmm :nazar::nazar:

şimdiden hayırlı olsun Rabbim hepimize inşallah şu an senin yaşadığın o güzel heyecanı nasib etsin

canım çok çok güzel birşey olsa gerek yaa.inan senin yazdıklarını okurken bende gözyaşlarımı tutamadım.dualarımız seninle inşallah hayırlısı olsun canım Rab'bim yanında yar ve yardımcın olsun.

Ayın 1 ise .!.:
Ben 3aydır gidiyorum doktora iltihabım vardı ama geçti en son kontrolümde hiç bişey kalmamış dei doktor :) Ama akıntım 3-4 gündür hep var.hayatımda akıntı nedir bilmedim bitek bu ay yaşıyorum bu sorunu.

X