2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
arkadasım bekleme bence bı kan testı yaptır hemn sonrada doktoruna gozuk belkı erkenden yapman gereken seyler olacaktır hı?

:) geçen cuma doktorumla görüştüm acele etmemeye çalışıyorum canım.zaten misafirim var bugün. yakında sağlık ocağı var aradım ama saat 10a kadar alıyolarmış.geçti bugünden yani:KK43:(( hayırlısııııııııııııı soldan soldan batmaya başladı bişey aaaaa

Günaydın kızlarrrrrr.hamişler artıyormu ne gün geçtikçe.İnşallah Rabbim isteyen herkese de nasip eder:))

Ah kızlar benim 4 yaşındaki kızım da dün akşam ateşten yandı. 39.5 lardaydı bütün gece ateşi. Ateş düşürücüler,fitiller, sabahı sabah ettik, atlet,kilot yatırdım, üstünü de hiç örtmedim, öyle uyudu sabaha kadar. Sabah anca düştü. Şu an iyi. Ne zor büyüyor bu kuzucuklar, hamiş kal ayrı dert, büyüt ayrı dert. Her şeye rağmen annelik dünyanın en güzel şeyi.

oh çok şükür muayenede sorun çıkmamış..cnm.inşallah tahlil sonuçlarında güzel çıkar..başladınmı testleri yapmaya:)

oh ne guzel sevındım =)

:) geçen cuma doktorumla görüştüm acele etmemeye çalışıyorum canım.zaten misafirim var bugün. yakında sağlık ocağı var aradım ama saat 10a kadar alıyolarmış.geçti bugünden yani:KK43:(( hayırlısııııııııııııı soldan soldan batmaya başladı bişey aaaaa

aaaaaa tıktık yapıo annesı burdayım strs yapma benıde uzme dıyor korma dıyorrr =)

Ah kızlar benim 4 yaşındaki kızım da dün akşam ateşten yandı. 39.5 lardaydı bütün gece ateşi. Ateş düşürücüler,fitiller, sabahı sabah ettik, atlet,kilot yatırdım, üstünü de hiç örtmedim, öyle uyudu sabaha kadar. Sabah anca düştü. Şu an iyi. Ne zor büyüyor bu kuzucuklar, hamiş kal ayrı dert, büyüt ayrı dert. Her şeye rağmen annelik dünyanın en güzel şeyi.

ay cok gecmıs olsun kuzucuk ıyılessın hemen inş cok uzuluyorum cocuklar hasta olunca ya=(

Kızlar ben yokken hamiş haberleri mi geldi ya kiminse çok tebrik ederim darısı başımıza hayırlısıylaaaaaaaaaaa

ay evet canım ya bi şans geldı sıteye Rabbım dualarımızı kabul edıyor demekkı hamıs haberlerı gelıyor hayırlısıyla herkesden gelecek haber ıns ay ben heyecanlanıyorum gereklı zamanı bekleyemeyecegımden korkuyorum bende istiyorummm
=)=))

çok geçmiş olsun canm..salgın baya kötü...ay sorma yaa benimde kreşe gidiyor çalıştığım için:KK43: daha geçen hafta bitirdim antibiyotiği 5gün iyiydi şimdi yine hastalandı...dün akşam okuldan bir geldi sümükler akıyor öksürük halsiz..hemen ılık bir duş aldırdım..tarhana çorbası yapıp içirdim sonra ıhlamurla zenzefil çayı...ballı zencefil karışıı bir terledi..çocuk sırılsıklam hemen üstünü değiştirip şuruplarını içirip uyuttum...sabah keyfi yerindeydi ama burnu tıkalı ve öksürüyor mecburen gönderdim..okula..gerçekten çok zor...balı yedirince birde kustu ayy varya akşam bir an dedim senin 2.çocuk neyine yani...ama gerçekten herşeye rağmen harika diyorum bende sabah uyanıp gelip öpüyorya beni rabbim herkese taddırsın bu duyguyu..

ay evet canım ya bi şans geldı sıteye Rabbım dualarımızı kabul edıyor demekkı hamıs haberlerı gelıyor hayırlısıyla herkesden gelecek haber ıns ay ben heyecanlanıyorum gereklı zamanı bekleyemeyecegımden korkuyorum bende istiyorummm
=)=))

Canım ya bende sabırsızlanıyorummmm ama bekliyorum mecbur...

Canım ya bende sabırsızlanıyorummmm ama bekliyorum mecbur...

siz ne kadar bekleyecektınız ,yasınız kactı ,buarada ne kadarlık evlıydınız :) ay ben cok unutkan oldum buara normalde cok gucludur hafızam :KK43: ne olur kusura bakmayın ısım olarak hatırlıyorum herkesı ama unutuyorum bazı seylerı =((

siz ne kadar bekleyecektınız ,yasınız kactı ,buarada ne kadarlık evlıydınız :) ay ben cok unutkan oldum buara normalde cok gucludur hafızam :KK43: ne olur kusura bakmayın ısım olarak hatırlıyorum herkesı ama unutuyorum bazı seylerı =((

Estağfurullah... Ben 4 aydır evliyim.. 2 aralıkta kürtaj oldum kalp atışı olmadı hiç... 2 adet dönemi bekle dedi doktor ilki geçti şubatta da regl olduktan sonra yine deneyeceğiz canım 25 yaşındayım..

Estağfurullah... Ben 4 aydır evliyim.. 2 aralıkta kürtaj oldum kalp atışı olmadı hiç... 2 adet dönemi bekle dedi doktor ilki geçti şubatta da regl olduktan sonra yine deneyeceğiz canım 25 yaşındayım..

evet kurtajı hatırlıyorum gecmıs olsun tekrar :KK43: sızın cok zamanınız yok ozaman ne guzel bıse kalmadı şubata :KK66: folık asıt ıcıyorsun dımı? Bende 25 yasındayım =)

Hamiş haberlerimiz bi hayli artmıs bakıorumdaa. :nazar::nazar: coook mutlu oldum canlarım benım Allahım hayırlı evlatlar nasıp etsın sıze ınsallahhh. :emir_bebek::nazar:

X