2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Meraba arkadaslar, Ben aranizda yeniyim ve sanirim bebek olayinda birazda tecrubesizim. 3_4 ay kadar dogum kontrol hapi kullandim, sonrasinda esim korundu.ilaci birakali 3 ay oldu. Ama doktorum ilaci cok agrili adetlerim oldugu icin vermisti. Dun ciddi anlamda belimde agri vardi ve bir kac gundur yuzustu yattigimda kasiklarim batio gibi oluor,aciyor yani.goguslerimde agri yok ama heran uclari sipsivri sekilde duruo, hic boyle olmazdi. Adet agrilarinin hamileye kalmaya zarari varmi, bilen var mi aranizda? Birde bulantilar 1. Aydan sonra basliomus ama benim surekli bulantim var sebebini anliyamiyorum. Yani bunlar erken gebelik belirtisi olabilirmi yoksa kendi kendime kuruntu mu yapiorum.adetime bir hafta var ve zaman gecmiyor.

Canım benim de regl dönemlerim çok ağrılı olur hatta mutlaka ilaç içerim ilk günü.. Belirtilerine gelince.. Batına kaç gün var?

kızlar günaydın gribe fena tutuldum sanırım çok kötü hissediyorum kendimi:2: bişey soracam adetten önce göğüsler ağrır ve şişer ya eğer yanlardan ağrıyorsa adet olacaksın uçları ağrırsa hamilesin diye bişey okumuştum duydunuz mu böyle bişey

canım çok çok geçmiş olsun.ben hasta olucam zaman benim göğüsler heryerinden ağrıyor bazen dokunamıyorum bile sert uçlar belirgin içinde sanki bişeyler var gibi oluyor.ama belki bu belirtiler bünyeden bünyeye de değişiyor olabilir.

kuzum ben ilçedeyim öyle her zaman gidemiyorum doktor afyonda uzakta bu ay gebe kalmazsam (ki inşaallah kalırım(z) doktora gitcem şubatın 6 sında konuşcam
inşallah cnm amin

Meraba arkadaslar, Ben aranizda yeniyim ve sanirim bebek olayinda birazda tecrubesizim. 3_4 ay kadar dogum kontrol hapi kullandim, sonrasinda esim korundu.ilaci birakali 3 ay oldu. Ama doktorum ilaci cok agrili adetlerim oldugu icin vermisti. Dun ciddi anlamda belimde agri vardi ve bir kac gundur yuzustu yattigimda kasiklarim batio gibi oluor,aciyor yani.goguslerimde agri yok ama heran uclari sipsivri sekilde duruo, hic boyle olmazdi. Adet agrilarinin hamileye kalmaya zarari varmi, bilen var mi aranizda? Birde bulantilar 1. Aydan sonra basliomus ama benim surekli bulantim var sebebini anliyamiyorum. Yani bunlar erken gebelik belirtisi olabilirmi yoksa kendi kendime kuruntu mu yapiorum.adetime bir hafta var ve zaman gecmiyor.

cnm doktora sordun mu ilacı bıraktıktan sonra ağrıların sebebini
inşallah hamilesindir

merhaba kızlar bende 25 yaşındayım 5 aylık evliyim 2 aydır korunmuyoruz bir kimyasal gebelik geçirdim eşim ve ben cok üzüldük :KK43: ALLAH hayırlısını versin inşallah .. ayın 25inde regli tarihim bakalım ne olacak?

Denizkabukcuğumm ben sana kaç gündür sorucam hep unutuyorum diyorsun ya 21.günü kanı vermeye gidicem diye o ne bebeğim ya benim kafama takıldı kaç gündür :18:

merhaba kızlar bende 25 yaşındayım 5 aylık evliyim 2 aydır korunmuyoruz bir kimyasal gebelik geçirdim eşim ve ben cok üzüldük :KK43: ALLAH hayırlısını versin inşallah .. ayın 25inde regli tarihim bakalım ne olacak?

Merhaba canımm.. Ben de 25 yaşındayım 4 aylık evliyim.. Ben de 2 aralıkta kürtaj oldum.. Biz de eşimde sarılıp az ağlamadık ama sağolsun eşler çok destek oluyor atlatırsın çok kafana takma lütfen.. Gönlüne göre versin Rabbim hepimiz için..

hoşgeldin canııım inşaAllah hakkında hayırlısı olsun üzülme Allah'ın takdiri

Rabbim hepimize hayırlısını versin canım üzüldüm senin adına ama Rabbim ne derse o olur işte..

Merhaba canımm.. Ben de 25 yaşındayım 4 aylık evliyim.. Ben de 2 aralıkta kürtaj oldum.. Biz de eşimde sarılıp az ağlamadık ama sağolsun eşler çok destek oluyor atlatırsın çok kafana takma lütfen.. Gönlüne göre versin Rabbim hepimiz için..[/

çok kötü bi haftaydı.. ben günlük tutuyorum yıllardır. hamileliği öğrendiim gün ben uyuduktan sonra eşimde yazmış çok mutluyum baba olacağım diye... neyse hayırlısı olsun Rabbim hayırlı zamanda versin :)

merhabalarrr.cok gecmıs olsun Rabbım tekrar saglıklı gebelık nasıp etsın inş.Ama sevınmelısın bır yandanda ıyı tarafından bak demekkı hamile kalabılıyorsun canım

çok kötü bi haftaydı.. ben günlük tutuyorum yıllardır. hamileliği öğrendiim gün ben uyuduktan sonra eşimde yazmış çok mutluyum baba olacağım diye... neyse hayırlısı olsun Rabbim hayırlı zamanda versin :)

Ben de hala yaptığım o testi ve eşime yazdığım o mektubu kağıdı saklıyorum.. Hatta bebeğimle ilgili herşeyi.. Onun 4 mm olan vucüdunu ultrason kağıtlarını.. Kardeşlerine göstermek nasip olur inşallah.. :KK16:

merhabalarrr.cok gecmıs olsun Rabbım tekrar saglıklı gebelık nasıp etsın inş.Ama sevınmelısın bır yandanda ıyı tarafından bak demekkı hamile kalabılıyorsun canım

haklısın canım bakalım bu ay ne olacak burda birbirimize destek olalım ben yakı kullandım reglımden hemen sonra kayınvalidem 2 çocugunada o şekilde hamıle kalmıs 25.01.2014 adet tarihim bakalım ..

Ben de hala yaptığım o testi ve eşime yazdığım o mektubu kağıdı saklıyorum.. Hatta bebeğimle ilgili herşeyi.. Onun 4 mm olan vucüdunu ultrason kağıtlarını.. Kardeşlerine göstermek nasip olur inşallah.. :KK16:

neyse artık üzülme boşver.. önümüzdeki maçlara bakalım :)

haklısın canım bakalım bu ay ne olacak burda birbirimize destek olalım ben yakı kullandım reglımden hemen sonra kayınvalidem 2 çocugunada o şekilde hamıle kalmıs 25.01.2014 adet tarihim bakalım ..

Hayırlısı olsun ıns canım guzel haberler alırsın 1 hafta daha sabır :KK66:

Çok geçmiş olsun. Allah tekrar yaşatmasın sana bunu ve hiçbirimize, az kalmış adetine daha olmaz ama şüpheleniyor musun belirtilerden?

Çok geçmiş olsun. Allah tekrar yaşatmasın sana bunu ve hiçbirimize, az kalmış adetine daha olmaz ama şüpheleniyor musun belirtilerden?

çok teşekkür ederim. aslında kasıklarımda ve belimde bugün itibariyle ağrı başladı ama adet öncesi de olabilir diye düşünüyorum.

çok teşekkür ederim. aslında kasıklarımda ve belimde bugün itibariyle ağrı başladı ama adet öncesi de olabilir diye düşünüyorum.

Ama adetine var hamilelik belirtisi daha olabilir belki:21:

Benimde günüm yarın bakalım ne olacak hiçbir belirtim yok ama;(

X