2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
afyonlu gelsede azıcık keyfimiz yerine gelse bugün başka bi sitede arkadaşlarla konuşuyum tanışayım dedim insana dogru düzgün davranmıyolar sinirim bozuldu

evet ya bugün çok keyifsiz bir gün kızlar.canım bırak sen başka sitedekileri biz bize yeteriz onları boşver sen:))

Canım ben de ilk yaşadığımda dedim Allah'ım benim bebeğim beni neden bıraktı bi benim bunları yaşayan sanıyordum ama dünya bildiğimiz gibi değil canım.. Herkesin bir derdi var.. Rabbim devasız dert vermesin.. Er ya da geç olacak inşallah..

Canımmmmmm Allah sabır versin çok çok geçmiş olsun.. Ben bi kürtajı 1 ayda atlatamadım Rabbim ne sabır vermiş sana.. Bir daha da hiç yaşama o günleri inşallah.. Tez zamanda kucaklarımız dolsun..:KK16::KK16:

kızlar kürtajdan sonraki kontrolüm vardı bugün.. gittim muayane etti.. hiç bir şey kalmamış dedi.. 3 ay korunun dedi.. patoloji sonucu da temiz çıkmış.. peki dedim nedenini araştırmayacak mısınız?.. ilk düşükte araştırmıyoruz, devlet hastaneleri de araştırmıyor dedi.. :KK43: bilmiyorum ne yapcam..

afyonlu gelsede azıcık keyfimiz yerine gelse bugün başka bi sitede arkadaşlarla konuşuyum tanışayım dedim insana dogru düzgün davranmıyolar sinirim bozuldu
canım ben bıraz once başka grup keşf ettım çok sıcaklar sende gel oray :) ağlayakta gözden mi olak grup adı ama burayı tertkmeyelım benim burası başka herzaman burddayım

kızlar kürtajdan sonraki kontrolüm vardı bugün.. gittim muayane etti.. hiç bir şey kalmamış dedi.. 3 ay korunun dedi.. patoloji sonucu da temiz çıkmış.. peki dedim nedenini araştırmayacak mısınız?.. ilk düşükte araştırmıyoruz, devlet hastaneleri de araştırmıyor dedi.. :KK43: bilmiyorum ne yapcam..

canım evet geçen hastanede sıra beklerken dr başka hastaya derken duyumuştum ilk düşükte araştırmıyolarmış kuzum bı daha kıne daha çok dıkkat edersın agır fılan kaldırmazsın :)

Arkadaşlar bende bu yıl kesin düşünüyorum:)Allah herkeze nasip etsin.sizce kış bebeğimi yoksa yaz bebeğimi daha iyi

canım bence yazı kışı yok.. hayırlısıyla sağlıklı olsun da.. haa ama yazın hamile kıyafetleri falan daha çok hoşuma gidiyo benim.. çiçekli böcekli falan.. onun dışında olsun da ne zaman olursa olsun..

canım ben bıraz once başka grup keşf ettım çok sıcaklar sende gel oray :) ağlayakta gözden mi olak grup adı ama burayı tertkmeyelım benim burası başka herzaman burddayım

yok canım ben burdan memnunum hepinizdende bırakmam ama başka arkadaşlarda edinmek isterdim soguk insanlardan her zaman nefret etmişimdir dur ben senin o siteye bakıyım bi gelirim brazdan:KK16:

Canım benim bakma doktorun öyle dediğine.. Sen bi araştırma hastanesinn hematoloji bölümüne git.. İki düşük yaptım de.. Çok ince ayrıntı sormaz sorarsa da ilki evde kendi düştü dersin ikincisi kürtaj oldu dersin gerekli tetkiklerin yapılmasını istiyorum dersin bi git şansını dene hiç pes etme lütfen..

cnm bilgim olmadığı için birşey diyemiyorum ama yani demedimi şuna bağlı olarak böyle olmuş olabilir fln bilgi vermedi mi
ama sende birşey çıkmamış 3 ay sonra inşallah bebiş haberini alırız

denizciğim biz gelmeyelim miiii

X