2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
canım bence yazı kışı yok.. hayırlısıyla sağlıklı olsun da.. haa ama yazın hamile kıyafetleri falan daha çok hoşuma gidiyo benim.. çiçekli böcekli falan.. onun dışında olsun da ne zaman olursa olsun..
kışın hamileliğimi geçirip şubat yada mart gibi doğum yapmak istiyorum.bebek şöyle yaza ele avuca gelsin istiyorum.kışın olursa bütün kış evde olup dışarı çıkamazsak sıkılırım ben:)Acaba çok şeymi istiyorum:KK43:

kışın hamileliğimi geçirip şubat yada mart gibi doğum yapmak istiyorum.bebek şöyle yaza ele avuca gelsin istiyorum.kışın olursa bütün kış evde olup dışarı çıkamazsak sıkılırım ben:)Acaba çok şeymi istiyorum:KK43:

Allah iyiliğini versin e mi :) Bebiş oldu da kışı yazı düşünüyor.. Rabbim hayırla versin inşallah canım herşey gönlüne göre olsun :KK16:

sanki.. birazcık çok şey istiyo gibisin.. :KK35: şaka şaka isteyeceksin tabi.. allahtan her şeyi isteyin eksik dua etmeyin derler genelde.. kalbimizden ne geçiyorsa istiyicez.. ama aramızda yıllardır uğraşıp çocuk sahibi olamayanlar var ve öyle olunca çocuğun yaz ya da kış olması anlamsızlaşıyor.. yoksa elbette istiyicez.. allah gönlüne göre versin inşallah..

Canım benim bakma doktorun öyle dediğine.. Sen bi araştırma hastanesinn hematoloji bölümüne git.. İki düşük yaptım de.. Çok ince ayrıntı sormaz sorarsa da ilki evde kendi düştü dersin ikincisi kürtaj oldu dersin gerekli tetkiklerin yapılmasını istiyorum dersin bi git şansını dene hiç pes etme lütfen..

ayy bilmiyorum ki.. yalan da söyleyemem ki ben.. :26: neyse düşünücem biraz.. olmazsa bir tanıdık falan bulup torpil mi ayarlasam..:KK1: kafam karıştı.. korkuyom zaten..

ayy bilmiyorum ki.. yalan da söyleyemem ki ben.. :26: neyse düşünücem biraz.. olmazsa bir tanıdık falan bulup torpil mi ayarlasam..:KK1: kafam karıştı.. korkuyom zaten..

Canım sen bilirsin senin canın ama sana da yazzık bir daha üzülmemek için elinden geleni yap lütfen:KK54:

kuzum canım çoook sıkılıyor o zamanda sigaraya sarılıyorum ,onun için oyun kulübüne takılıyorum bebeem kıslaar gitmeyin terketmeyin burayı ağlarım amaaa :KK43:

Sigaramııı =( ama doktorum dana bıkacgun once dedı bana bebek ıstıyorsan sıgaradan uzak dur dıyee yapma ıcmeeee=((

slm
ben yeni katıldım aranıza, sizinle aynı kaderi paylaşıyorum bende, 6 senedir evliyim hala çocuğum yok, yumurta geliştirme iğnesi kullandım geçen ay doktor çok ümit verdi 30 tane hazırda yumurtan var biri tutmazsa biri mutlaka tutar dedi fakat yine tutmadı. kaç tane doktora gittim elle tutulur bişey de yok napcam bilmiyorum. Allah yardımız olsun

X