2014 Yeniyıl çekiliş hediyeleri ;)

KAtilim CYLNTSDMR den gelen hediyelerim :)
zahmet verdim hakkını helal et ve kesene bereket canım..
her birini keyifle kullanacağım aklımda ne varsa kutumdan onlar çıktı :) çok zevkli bir hatunsun vesselam :)

Paketimin ilk hali ..

özenerek hazırlanmış paketlerim..

ve hediyelerimin toplu hali

bunlarda detalar

kocamann öpüyorum seni ceylancım çok teşekkürler tekrar :)

"Çikolatam iç çamaşırım ve mektubum demişin "canımmm.yuz yuzu buluşalım sana elden vermek isterdim..inan sık giremediğimden ötürü kaçırmışım...yoksa dükkan senin:))))

"Çikolatam iç çamaşırım ve mektubum demişin "canımmm.yuz yuzu buluşalım sana elden vermek isterdim..inan sık giremediğimden ötürü kaçırmışım...yoksa dükkan senin:))))

Olsun canım anladım zaten onları kaçırdığını:) Aldıkların çok güzeller hele peeling, krem ve ojeye bittim :))

hediyelerim geldi ve ben hepsine bayıldımmm bu kadar emeği harcayıp hazırlamışsın ya çokkkkkkk teşekkür ederim semra ablacım ellerine emeğine sağlık.

kargomun ilk geldiyi an ( heycanlı dakikalar)
kızımın pembişş cicileriii :)
mis kokulu pembiş kremimiz sabunumuz ve kış günlerinde çatlayan dudaklarım için şifa gibi gelen nemlendiricim ( bizim kız aldı tabi ondan geri çalabilirsem )
rengiyle aklımı alan buluzum
bunlarda şey işde
tatlı komasına girmemize neden olan çikolata jelibon ve şekerlerimiz (yarısını bu akşama ayırdım )
okuyunca hakkketen kendimi değerli hissettiğim büyük içtenlikle yazılmış mektubum
katilimin kızıma kendi elleriyle hazırladığı tacı
özene bezene paketlenmiş pembe tokalarımız
altın sarısı perdelerimle harika uyum sağlayan mumumuzzz
yeni aldığım bordo ayakkablarıma cuk die uyan çok şık çantammmm
bayıldığımmmm şalımmmm hemen de taktımm tabii
kızımın baaakkkkk die bana hava attığı pandufları
hediyerimin toplu halimii
ablacım eline yüreğine sağlık kesene bereket çokk çokk teşekkür ederim iyki seni tanımışız bayıldım hepsine o kadar çok şey almışsın ki kızım da çokk teşekkür et dedi onu da sölim

Eklentiler

• $2013-12-20 16.04.01.jpg
    44,8 KB · Görüntüleme: 90
Katilim LadySubaru,
Bitanem özene bezene hazırladıgın o güzel ellerine,sımsıcak yüregine saglık canım
Topigi açan Sevgi'ye beni buraya davet eden sevgili Elossa'ya ne kadar teşekkür etsem azdır
Hediyemi aldıgımdaki sevinç o kadar güzeldiki kilometrelerce uzaklardan sımsıcak hazırlanmış,içine en önemli şey sevgi konmuş,bir insan karşılıksız olarak yapılmış onca maddi degerli şeylerin yanında manevi bir şeyler bulmuşsa hayatta gerçekten birşeyler kazanmış ve asla kaybetmeyecek demektir,bende kaybetmeyenlerden oldugum için Rabbime bir kez daha teşekkür ettim
İnsanın tanıdıklarından,akrabalarından görmedigini hiç tanımadıgı ama sevgisini yüreginde hissettigi birinden birşey görüyorsa bu gerçekten azımsanmayacak kadar degerli benim için
Canım katilim,melek yüzlü arkadaşım,o kadar güzelsinki bu güzellik yüreginden taşmış sesine yüzüne yansımış,hayatıma hiç çıkmamak üzere HOŞGELDİN

Oglum araba hastası olarak elinde götürdü,
-Oglum ver biraz kutuda kalsın dedim
-Hayıy onlar senin bunlar benim ama dedi
Çikolata kesesini zor kaptım elinden

Ve beni kaportaya sokmak üzere kendimi sana teslim ederek kokularına bayıldıgım,koklamaya doyamadıgım bakım yaglarım hediyelerim ile sizleri başbaşa bırakıyorum

Unutmadan,kedicigi ve kokulu büyük kesemi dükkana astım küçük olan kesemi ve 2 kutu bakım kremlerimi çantama atıp hiiç yanımdan ayırmıcam,ayrıca bitince senden yine isticem
Şimdilik herşeyimi kutuya tekrar koydum gidip gelip 2-3 gün bakmak istiyorum

Eklentiler

• $4.jpg
    74,9 KB · Görüntüleme: 82
  • $5.jpg
    68,1 KB · Görüntüleme: 80
  • $6.jpg
    68,6 KB · Görüntüleme: 96
  • $7.jpg
    81,2 KB · Görüntüleme: 87
  • $8.jpg
    71,7 KB · Görüntüleme: 91
  • $9.jpg
    88,2 KB · Görüntüleme: 83
  • $11.jpg
    87,7 KB · Görüntüleme: 81
  • $12.jpg
    84,9 KB · Görüntüleme: 86
  • $13.jpg
    81,2 KB · Görüntüleme: 98
  • $14.jpg
    67 KB · Görüntüleme: 89
  • $15.jpg
    82,6 KB · Görüntüleme: 85
  • $16.jpg
    77,8 KB · Görüntüleme: 94
  • $17.jpg
    73,3 KB · Görüntüleme: 99
  • $18.jpg
    78,6 KB · Görüntüleme: 111
  • $19.jpg
    80,5 KB · Görüntüleme: 90
  • $21.jpg
    75,8 KB · Görüntüleme: 120
  • $22.jpg
    77,9 KB · Görüntüleme: 104
  • $23.jpg
    67,3 KB · Görüntüleme: 129
  • $24.jpg
    79,9 KB · Görüntüleme: 79
  • $25.jpg
    77 KB · Görüntüleme: 108
  • $26.jpg
    73,1 KB · Görüntüleme: 103
  • $27.jpg
    64,9 KB · Görüntüleme: 92
  • $28.jpg
    63,4 KB · Görüntüleme: 93
  • $29.jpg
    64,7 KB · Görüntüleme: 85
  • $31.jpg
    57,5 KB · Görüntüleme: 94
  • $32.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 71
  • $33.jpg
    73,9 KB · Görüntüleme: 84
  • $1.jpg
    81,7 KB · Görüntüleme: 76
  • $2.jpg
    91,8 KB · Görüntüleme: 83
  • $3.jpg
    90,6 KB · Görüntüleme: 93
  • $34.jpg
    75,6 KB · Görüntüleme: 82
  • $35.jpg
    75,7 KB · Görüntüleme: 88
Benim katilim Sude_cisem di arkadaşlar hediyeleri için çok teşekkür ederim kesesine bereket bebiş istediğim için bana uğur ve şans getirsin diye melekli küpe almış çok da güzeller severek takacağım bu arada sanırım bizi fazla takip etmediği için çikolatalarım eksikdi :) ama olsun çok saol canım
bebekli anahtarlığım
melek küpelerim
kırmızı geceliğim ve kırmızı çamaşırım :)

Son düzenleme:
Hediyelirimi yüklemekte biraz geç kaldım usb kablomu kaybetmiştim Güzel hediyeleri için Sey-ren'e teşekkür ediyorum emeğine sağlık, kesesine bereket

Beğendim tabiki tekrar teşekkür ederim özellikle çikolatalara bayıldım

:26:Güle güle kullan canım
Da ben birşeye takıldım saati tam açmamıştım ama derisimi soyulmuş onun,öyle ise belgesi bende degişim yapalım canım

evet arkadaşlar nihayeeet benim de hediyelerim geldi katilim baştan beri tahmin ettiğim gibi CİtoL müüüüşş çok güzel bir hediye paketi hazırlamış ,kutunun üzerini eşimle benim ismimizle süslemiş kalpler nazar boncukları çok şirin çoook teşekkür ediyorum kendisine kutuyu heyecanla açtım ve içindekiler de beni ayrı sevindirdi öncelikle ucu yanık mektubu ve kurutulmuş goncası beni derinden vurdu hele hele bebişimin ilk hediyeleriii allahımmmmm çok şirinlerrr tabi kız mı erkek mi belli değil ama bakalım hem kız için hem erkek için giysi almış biberonu da var bunlar benim bebişin ilk eşyaları daha hiç bişi yoktu çok duygulandım
Allahımmm kutudan paket paket jelibon çıktı canım katilim mideme iyi geldiğini söledim diye bissürü almış afiyetle yicem hepsini cilt bakımımı da düşünmüş krem de almış daha neler neler tek tek sayamayacağım bissürü bissürü şeyim oldu artık yeni yıl gelebilir başlasın kutlamalar hediyelerimi aldım beeen herkesin yeni yılını kutluyorum şimdideeen mutlu yıllarrr kesene bereket Citolümm

Hediyelerini güle güle kullan canım nice nice senelere inşallah
,Yalnız birşey diyecegim haddim olmasada anne adayısın jelibon yemesen hem hamileligin hemde normal zamanlarda,bildigin sıgır jeletininden yapılıyor canım onlar ve içinde boya var:26:

alıntıdır

haklısın hayatım ama valla midem bulandığı zamanlarda gözüm bişi görmüyor bulantımı geçirsin de ne olursa olsun diyor insan değil sığır jelatini normal jelatin geçirse onu da yicem yani ama bütün bu jelibonları ben yemicem hayatım zaten çoğunu yeğenime verdim kalanları da kocam halletti sağolsun

Son düzenleme:
Hamişlik zor zanaat bilirim hayatım,ama sen yinede dikkat et olurmu,yegenimizede iyi bak teyzesi seviyor onu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…