2014 Yeniyıl çekiliş hediyeleri ;)

benimm katilimm sevgii
çok çok teşekkür ederimm emeğine sağlık, kesene berekett
kutumun ilk halii;

açılmış halii;

gelin kızaa para biriktireyim die kumbaraam ;

kış aylarında ayaklarımı ısıtcak çoraplarım;

süsüme süs katcak ojelerim ve tacım;

az daha kokoş olayım die kolyem;

anılarımızı ölümsüzleştircek fotolarımın ev sahibi albümüm;

fotoğraflara bakarken yanına alacağım kahvem için bardağım ve çikolatalarım;

iş yerinde olduğumdan tam açamadığım iç çamaşırlarımm

Benim hediyelerimde geldi ama 3 gündür sabahtan akşama kadar eğitimde olduğum için bir türlü gelip paylaşamadım. Katilim tahmin ettiğim gibi alangu çıktı Kargo sürecimiz çok zorlu geçti resmen ptt kargoya fenalık geçirttim
Paketleri resmen açmaya kıyamadım emek emek paketlenmiş, katilimle hem konuştuk hem mesajlaştık hepsini çok beğendiğimi tekrar dile getirmek istiyorum. Emeğine, yüreğine sağlık, kesesine bereket, tekrar tekrar çok teşekkür ederim

öhöm öhöm öhöm

tekrar ben geldi şimcikkk benim güzel hemşom asmen3535ten gelen hediyelerim

koliyi görünce çok şaşırdım kesene berekett
çok çok teşekür ediyorum

işte hediyelerim

tümü

benim sıpamın hediyeleri

çikolatalarım ve lokumlarım

kırmızı çamaşırlarım

kalpli polar pijemam

panduflarım takılarım

biblom ve mis kokulu parfümüm

tekraar tekrar teşekürler hepsi birbirinden güzel

:26:Arkadaşlar hediyelerin içinde çerçeve olmak zorunda mıydı
Sizlerin paketlerine bakınca benimkiler sönük kaldı ya kızlar,çalışıyorum kargo ile ugaşında çok özenemedim,inşallah 8 martta hepsini telafi edecegim

Son düzenleme:
Sevgili Mini mini çıtı pıtı Üniversite öğrencisi Katilciğimin doğum günümü de unutmayarak küçük balonlarla süslediği paketim geldi..açınca çok şaşırıdm ok mutlu oldum bu güzel balonlar ve üzerindeki güzle dilekler için tekrar tekrar teşekkür ederimm HANA95 Emeğine kesene berekt hepsini ayrı ayrı çok sevdim çok beğendimm..çok çok teşekkür ederimm

Paketlerimin ilk hali

bunlarda açılmış halii balonları nasıl nereye koyacağımı bilemedim durmadılar bir türlü sabitt

çok sevdiğim yumurta tuzluk takımım

bu kış boyu severek takacağım ve renklerine bayıldığımm şalımm

okumak için can attığım kitabımm

okurken kahvemi yudumlayacağım eyfel kulesi temalı kupam

Kahvemin yanında en sevdiğim çikolatam ve şekerlerimm vee kırmızı noel çorabımm

çok beğendiğim el emeği küpelerim ve şirin mor keçe çantam

ve okurken gözlerimi yaşartan çok duygulandığım sıcacık içten mektubumm...bir kızkardeşim daha oldu diye düşündümm seninle tanıştığım konuştuğumuz süre boyunca herşey için çok teşekkür ederim Haticecim....

Eki Görüntüle 898144 Eki Görüntüle 898145 Eki Görüntüle 898146 Eki Görüntüle 898144

Son düzenleme:
....................................

Son düzenleme:
Öncelikle katilimi açıklamak istiyorumBenim katilim sss_1 Hernekadar şüphede kalsamda elimde kalan tek katil adayı sendinÇokkkkk teşekkür ederimm herşey içinn.Aldıklarına bayıldım, kesene bereket ben çok memnun oldum ,çok sevdim hediyelerimi inşallah katilinde seni mutlu ederÜzüldüğüm tek nokta kk da benden hep kaçtın seninle sohbet etmek çok isterdimee artık yakalandığına göre umarım bundan sonra güzel sohbetlerimiz olur canım katilciğimişte benimmm hediyelerimmm

işte paketimin ilk hali

işte bunlar benimmm bunları doğum çantama koyacağımmdoğumdan çıkar çıkmaz bunlarla süsleneceğim ,güzelliğime güzellik katacağım inşallah

işte benim kırmızı donumnasıl beğendim anlatamam eminim benden başka beğenende olacaktır

havlumuda çok beğendimm kullanmaya kıyablirmiyim acaba

eşim bunlardan çok istiyordu ama ben nedense almamıştım demekki gelceği yer varmış ondan almamışımhemen çivi alıp duvara asacağımmm canım katilimmm çokkk beğendimmm

veee biz bunu oğluşumla çok sevdikkikurup kurup defalarca dinledikksizin içinde kurduk çalıyor şuanhemde çok tatlı.yumurta olan kısmı porsaleniçindeki bebişte müzik çaldıkça oynuyor yavaş yavaş öne arkaya doğruu:13::13:

veeeeeeee çikolatımmmmşuan midemdee ama sadece dış yeşil paketi kaldı masanın üzerindee

ve canım katilimdenyüreğim pır pır ederek okudum ilk elime aldığımda sonra atladığım yer varmı diye tekrar tekrar okumaya devam ettim canım.bütün dileklerine kocaman bir amin diyorum.inşallah sende çok mutlu olursun yeni yılda rabbim gönlünden ne geçiyorsa hayırlısı ile nasip eylesin inşen sona yazdığın minik öpüceği bıdık doğdugunda yapmazmıyım hiç ablasırabbim sana ve isteyen bekleyen kim varsa nasip eder inşallahh

ve bunlarda toplu haliii

canım herşey için tekrar tekrar çok teşekkür ederimmm kesene bereket

tekrardan çok teşekkür ederim katilim sevincireme canım benim kesene bereket tek tek hepsine çok özenmiş çok beğendim.

Eklentiler

• $20131217_135917.jpg
    49,2 KB · Görüntüleme: 98
  • $20131217_140439.jpg
    99,7 KB · Görüntüleme: 95
  • $20131217_142226.jpg
    93,6 KB · Görüntüleme: 102
tekrardan çok teşekkür ederim katilim sevincireme canım benim kesene bereket tek tek hepsine çok özenmiş çok beğendim.

eşimle ismimizi tabağa yazdırmış canım benim çok sevdik bunu eşimle birlikte açtık hediyeleri :)

Eklentiler

• $20131217_141303.jpg
    93,9 KB · Görüntüleme: 86

canım benim çok mutlu oldum beğenmene daha fazla şeyler almak istiyordum ama olmadı işte iyi günlerde güle güle kullan canım.
Kaçtım çünkü heran senin katilin benim diye söylemek geliyordu içimde :) bundan sonra öğrendin artık bol bol muhabber ederiz artık :)

eşimle ismimizi tabağa yazdırmış canım benim çok sevdik bunu eşimle birlikte açtık hediyeleri :)

bunlarda çikolatalarım şuan evdeki herkes yedi valla :)

elbisem harika
katilim nasılda anlamış zevkimi
ojelerin rengi birbirinden güzel rujumda öyle
çerçevemi de yeni aldığımız evimde kullanacağım
Kitabımı bu akşam başlayacağım okumaya
herşey çok güzel artık yüzyüzede görüşeceğiz sevinçcim

Eklentiler

• $20131217_141320.jpg
    57,7 KB · Görüntüleme: 103
  • $20131217_141309.jpg
    61 KB · Görüntüleme: 87
  • $20131217_141335.jpg
    109,3 KB · Görüntüleme: 91
  • $20131217_141403.jpg
    101,4 KB · Görüntüleme: 96
  • $20131217_141420.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 99
  • $20131217_141445.jpg
    29,1 KB · Görüntüleme: 103
  • $20131217_141429.jpg
    99,4 KB · Görüntüleme: 97
  • $20131217_141457.jpg
    22,5 KB · Görüntüleme: 92
  • $20131217_141641.jpg
    56,9 KB · Görüntüleme: 95

buda mektubum

hepsini okadar çok sevdimki hele cüzdanıma bayıldım kırmızı damalı

Eklentiler

• $20131217_142010.jpg
    18,7 KB · Görüntüleme: 90
sevgili katilim asmera tekrar tekrar teşekkür ediyorum kesinlikle kullanmayacağım bişey almamışsın zevkimi çok iyi tahmin etmişsin
işte benim yılbaşı hediyelerim

bunlar güzel hediye kutularım

bu soğuklarda ayaklarımı sıcacık tutacak panduflarım

pembe kutum mini yılbaşı notum gül kokulu hikayelerim sabırsızlıkla eve gidip okumak istiyorum

çikolatam bonibonum anahtarlığım ojem ve buzdolabı süsüm ve kırmızım

bayıldığım sweatım ve ayaklarımı sıcacık tutacak çorabım

katilim kesene bereket güzel yüreğine sağlık hediyelerim benim için çok anlamlı iyiki bu çekilişe katılmışım iyiki sizleri tanımışım

güle güle kullan canımm beğenmene çok sevindim

işte benimmmmm hediyelerimmmmmmmm :)))) sevgili ümrancım, eline koluna emeğine sağlık.... paketi ilk elime aldığım gibi de resimledim ama nası heyecan yaptıysam çok kıpırdatmışım ve paketin ilk hali malesef puf olmuşşş..... çok uğraşmışsınız kızınla :) öp benim yerime göbeğini......

işte paketlerimin açılmamış halleri, ne kadar uğraşılmış....
Eki Görüntüle 899314

bu da elbisemmmmm :)
Eki Görüntüle 899306

bu da paketimden çıkan süslerr.... bayıldımmmmm :)))
Eki Görüntüle 899313
bu da mektubum.... uğur böcekli mektup :))))
Eki Görüntüle 899312
bu da şey çok güzelmiş
Eki Görüntüle 899311

bu da kitap ayracım, yapanın ellerine sağlık :)
Eki Görüntüle 899310
bu da hediyelerim bi arada halleri
Eki Görüntüle 899309

masa örtüm ki ben buna bayııllllllldddddııııımmmmmmm :)) yerini buldu bile.....
Eki Görüntüle 899308

havlum, kolye ve küpem :)
Eki Görüntüle 899305

şalım....
Eki Görüntüle 899307

çikolatalarımmmmm.... kocam benden önce açtı vallahi
Eki Görüntüle 899319

patikler ve lifim... patikler tam tarzım, itiraf ediyorum çizmelerimin içinde bunlardan var
Eki Görüntüle 899318

Canım her yere mesaj yazmana gerek yoktu. Ne o acele...

Son düzenleme:
Veeee sonunda benimde hediyelerim geldi arkadaşlar :) Katilim tanışma fırsatımız olmadığına üzüldüğüm Toredo :) Kendisine çok teşekkür ederim aldığı her hediyeyi ayrı ayrı beğendim :) Aslında ihtiyacım olan şeyler göndermiş özellikle tonik ve peeling çok makbule geçti Bileziğe bayıldım çok güzel annem el koyacak sanırım ona

Yalnız sohbete katılamadığından dolayı fiks ürünleri bilmiyordu sanırım. Çikolatam iç çamaşırım ve mektubum yoktu bu yüzden. Bir mektup alacağım olsun kendisinden diğerleri mühim değil tabiki :))

Kendisini öpüyorum çok:) Çok şirin çok içten bir bayan yakın mesafede aslında bir gün yüzyüze de görüşürüz kimbilir :) Evinde interneti yokmuş sanırım iş yerinde de çok yoğunmuş sanırım o yüzden aramıza katılamıyor pek ama onu daha çok görmek isterim burada:) Ve işte hediyelerim :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…