Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

hıııı ben de bu dediğinden sonra pek ışık göremedim ama Allahtan ümit kesilmez belki kafasına saksı falan düşer ne biliyim : D

kızlaaaaaaaar selaaaaam, geceleri öksürük uyutmuyo biliyosunuz, bugün gündüz deliksiz 5-6 saat uyumuşumm şu an hiç uykum yok tabi doğal olaraaak nabersinizzz

hıııı ben de bu dediğinden sonra pek ışık göremedim ama Allahtan ümit kesilmez belki kafasına saksı falan düşer ne biliyim : D
onun saksısı benim de artık muattabım değil, ne hali varsa görsün
kızlaaaaaaaar selaaaaam, geceleri öksürük uyutmuyo biliyosunuz, bugün gündüz deliksiz 5-6 saat uyumuşumm şu an hiç uykum yok tabi doğal olaraaak nabersinizzz
iyisin dimi yavrum artık diğer günlere göre

Geçmişe bakıyordum şimdide hamilelik takvimi gördüm enee daha geçen söz nişan konuluyorduk seninle maşallah :) tebrik ederim çok sevindim :) Bebeğinide sağlıkla kucağına alırsın inşallah:)

sağol canım benim darısı başına sen neler yaptın ne var ne yok bakalım düğün tarihi belli mi :)

Arkadaslar;

latin
ya da ballroom dans / damat ya da gelin dugun / nisan / soz ayakkabilarina ihtiyaci olan varsa lutfen bana adresinden yazarak haber versin.

ÇİN MALI OLMAYAN (baska ğlkelerden gelen Çin malı hiç değil)%100 TÜRK ustasının el emeği olan (atelyeyi gezebilirsiniz), %100 gerçek deriden, %100 size uygun çünkü ayağınızın ölçüsü alınarak yapılan ayakkabılar. Bir kere olsun size özel bir ayakkabınız olsun ,-) Bunu hissetmek size özel gelecek ,-)

Not: Reklam unsuru yapmamak için site ve marka adı vermedim ama bahse konu ayakkabılar zaten halihazırda ebay ve alibaba'da o müşteri kitlesine özel fiyatlarla satılmaktadır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…