Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

noldu senin öküz ne yaptı

sizin düğünün ertesi günü arkadaşın doğum günü için bütün gün koşturdum, ki bu salakla beraber yapacaktık herşeyi ekti beni. akşam doğum gününde ben bi arkadaşa sinirlendim, baya bi suretım düştü. neyse kalktık, beni kalacagım yere bırakıyor salak, sinirden ağladım. buna dedim ki gidelim oturalım bi yerde, ben çok yorgunum ama istersen bi çay içelim dedi, ki benim içesim vardı o akşam gerginliğimi alsın diye. neyse boşver dedim beni kalacagım yere bıraktı giti. ben ertesi gün öğrendim ki o gece daha benim yanımdan ayrılmadan eski sevgilisi aramış görüşelim diye beyefendi onun yanına gitmiş, o yuzden beni yalnız bırakmış.
ben bunu ertesi gün öğrenince de aynı ortama geldiğimizde yüzüne bile bakmadım, bunun da morali bozulmuş falan çok da umurum. bak kaç hafta geçti düğünün üzerinden 2 kere aynı ortama da geldik hiç sormadı bana noldu neden surat yapıyorsun diye. sadece nurdan çok üzdü beni demiş. ben de beter olsun dedim, konuşmadım konuşmayacam da

neye morali bozulmuşmuş beyfendinin.. adam gibi davranacaksın ki adam gibi karşılık alasın.. Nİye gitmiş biliyormusun ne demiş ex sevgilisi ona

neye morali bozulmuşmuş beyfendinin.. adam gibi davranacaksın ki adam gibi karşılık alasın.. Nİye gitmiş biliyormusun ne demiş ex sevgilisi ona

ben hiç suratına basmadım gerizekalının, düşün masada 10 kişi vardı nerdeyse arkadaşlarla herkesi öptüm buna selam bile vermeden geçtim oturdum, ondan tarafa hiç bakmadım falan ona bozulmuş, onu insan yerine koymadım diye. be nde insan olaydı da koyaydım dedim
ya bunun eski sevgilisi problemli bi kız aileden falan, durup durup dertlendikçe arıyor, içiyor arıyor, esiyor evine gidiyor bunun kalacak yerim yok falan diye. bana ne ne yaparsa yapsın kızla umurumda değil de, bana guya arkadaş olarak çok değer veriyor ya dingil, beni o halde bırakıp kızın yanına gidiyor, bide üstüne bana yalan söylüyor yani benim hazmedemedigim o.
ama aklı başına gelip de özür dilemezse sildim gitti valla, yaptıgı ilk hata degil, hepsini tolore ettim bugune kadar ama bu sefer silerim umurumda olmaz.

kız kendine bişey yapar diye gidiyor olmasın, önceden yaşanılanları bilmiyorum ama belki senin sinirleneceğini üzüleceğini düşünmüş olabilir, bu ihtimalleri kafanda eledikten sonra silsen daha iyi olur bence sonradan pişman olmamak adına

ya kuzum ben ona daha önce bana açık ol dedim bu kız yüzünden daha önce de sorun yaşadık çünkü. hatta senin düğüne onun zibidi gibi kot kazak gelmesi de eve gidip üst değiştirmesi gerekirken kızın yanına gitmesi yani. hatta o gün bana dedi ki eve geçiyorum üstümü değiştirecem sonra kızılayda buluşuruz, tamam dedim bende. sonra buluştuk dedim hani üstünü değiştirecektin mırın kırın etti, zorla lafı aldım ağzından kız çağırmış buda gitmiş. bana ne dedim sen rezil olursun ben hazırım nasıl olsa. o zaman dedim ona tekrardan bana yalan söyleme, kimle görüşürsen söyle, sonuçta biz arkadaşız kimle görüştüğün beni ilgilendiren bişey değil, ama bileyim diye.
sorun olan şey kıza gitmesi değil yani, bana tekrar yalan söylemesi ve benim zor anımda o kızı tercih etmiş olması. 3 senedir çok problem yaşadık biz onunla, hepsini aşmak için ben zorladım. daha önce hatalı oldugum bir konuda ben onu zorla arkadaşın evine kitlediğim bile oldu sırf konuşalım diye. oda kolayına kaçmasın bi zahmet, görelim bakalım onun için ne kadar önemliyim.

Haklısın evet sevgili değilsiniz ama o belki başka planlar içerisinde ise çekinmiş olabilir söylemeye umarım o da sana senin kadar değer veriyordur canım hatasını anlayıp bişeyler yapar mutlu olmanı istiyorum

ben onu tanıdıysam hiç bişey yapmaz, ancak birinin ona demesi lazım nurdan senin bişeyler yapmanı bekliyor diye yoksa ihtimal yok yani. ama ben sürekli onu toparlamaktan bıktım, tek sorunumuz kız meselesi de degil ayni. adamla konsere gittik, yarım saat konserde beni yalnız bıraktı. gece dışarı çıkalım istedi çıktık, telefonla konuşacam diye 1 saat ben onun hiç tanımadıgım arkadaşlarının ortasında kaldım, o arada birileri geldi yanıma konuşmak için falan hiç tanımadıgım adamlar korudu beni bilmem ne. ben artık onun yıktıklarını toplamak istemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…