Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Hm anladim canim 2 sene :KK43: :KK43:
Annem tamamdi babam %50ydi derken maddi olarak yine cıkmazlardayız :)
İmam nikahi yapip kurtulalim en iyisi dugun mugun neymiş kaynana evinde yaşayim bi de hazir ev :-)
Şu maddiyat bitiriyor beni zaten bzimde öyle ne yazık kio_O Valla en iyisi o ama kiraya çıkın kaynana yanna değil:KK48:

Ben de sirf uzamasin diye artik sıkıldgmdan ozur dilerim:KK53:
Biz birbirimize bu kdr benziyo muyduk lili:KK53:
Sanırım benziyormuşuz bende şimdi farkettim:KK53: Ay evet ya bende öyle ne çok özür diliyormuşum şimdi fark ettim.. Benim öküzcüğüm de kızdığım zaman ve haklıysam sevgi pıtırcığı olur benden de aynısını bekler ben olamam tabi sonra o gayet mutlu uyur ertesi gün benim hala suratım asıktır en son dayanamam bunu ona söylerim onun verdiği cevapta kızdığını biliyorum ama bugüne kada uzatmazsın sanıyordum olur:KK57: Madem biliyorsun özür dilesene öküz derim özür diler ama ne anlamı kalır ki sonra özürünü kabul etmem bu sefer suçlu ben olurum :KK57: Çok ironik gerçekten.. Daha sonra bunu ona anlatırım hahaha evet aşkım haklısın hahaha diye kahkahalara boğulur:KK57:

Sanırım benziyormuşuz bende şimdi farkettim:KK53: Ay evet ya bende öyle ne çok özür diliyormuşum şimdi fark ettim.. Benim öküzcüğüm de kızdığım zaman ve haklıysam sevgi pıtırcığı olur benden de aynısını bekler ben olamam tabi sonra o gayet mutlu uyur ertesi gün benim hala suratım asıktır en son dayanamam bunu ona söylerim onun verdiği cevapta kızdığını biliyorum ama bugüne kada uzatmazsın sanıyordum olur:KK57: Madem biliyorsun özür dilesene öküz derim özür diler ama ne anlamı kalır ki sonra özürünü kabul etmem bu sefer suçlu ben olurum :KK57: Çok ironik gerçekten.. Daha sonra bunu ona anlatırım hahaha evet aşkım haklısın hahaha diye kahkahalara boğulur:KK57:

Hahaha inanamyorum yaaa :KK45: Altina imza atmak istiyorum:KK45:

Arada gaza geliyorum ben böyle sonra bakışları aklıma geliyor vazgeçiyorum:KK53: Aşk ne muhteşem birşey demi o kadar şeye rağmen vazgeçmiyorsun:KK51:

Evet ya ben de boyle gaza geliyorum geliyorum sonra gulusu gözleri kirpikleri aklima geliyo hemen yelkenler suya iniyor tabi:KK68::KK68: Aşk ilginç bi acayip bir şey ya..

X