Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Ordan çıkınca arar büyük ihtimalle zaten. Of yarın yine vizem var benim ya. Yarın son inşallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu iyi geçer inşallah canım çalışsaydın bari..

ben bu haber verme konusunda çok uğraştım ermahla, 5 kere söylüyorsa arada mutlaka 1 kere unuttugu oluyordu en son ben onla görüşecegim diye hazırlanırken seçim konvoyunda çıkınca benm şalterr attı, bide mecbur muyum haber vermeye merak edersen sorarsın deyince hepten cinlerim geldi küsmeden önce artık ben haber vermiyordum hele ankaraya gidince hepten çıldırıyordu foursquare dan görüyordu ancak nerede oldugumu şimdi gerçi foursquare da kullanmıyorum hiç haber alamasın benden çatlasın

zamanı gelince olsun istiyordsur kuzum ya da kendi takmayı sevmedigi için teklif edemiyordur

benmki bana bi kere dedi, asla dedim bi daha teklif bile etmedi

kesinlikle kendi sevmediği için teklif etmiyor biliyorum hain
ama eninde sonunda o kelepçeyi geçiricem parmağına
gerçi bende her şey zamanında istiyorum zaten dese bende kabul etmezdim

işte kız milletiyiz, hem istemiyoruz hem de sorsun diye bekliyoeruz

ben söyledim valla sevgilime, ben yüzükten hoşlanmıyorum diye bir durum yok, alnına montelerim o zaman ona göre seçimini yap dedim

hayırlı geceler kızlar bende geldim
oo yüzük resimler, muhabbetleri dönmüş baya..yahu bana hiç yüzük takalım demedi bizim parmaklar 3 senedir boş allah allah:113:

Neler kaçırdın neler Boşver öyle taksanız ne olur ki bana dese ben takmazdım şahsen.. Evlenme teklifi etti tek taş taktı onu takıyorum ben şimdi Öteki türlü gel yüzük takalım dese takmazdım..

[/FONT]
işte kız milletiyiz, hem istemiyoruz hem de sorsun diye bekliyoeruz

ben söyledim valla sevgilime, ben yüzükten hoşlanmıyorum diye bir durum yok, alnına montelerim o zaman ona göre seçimini yap dedim

aynen bende öyle birşey dedim yok ben metal bir şey takamıyorum dedi bende sen takmazsan bende takmam o zaman demiştim surat aynen:117: bense
çok fenayız çookk

Neler kaçırdın neler Boşver öyle taksanız ne olur ki bana dese ben takmazdım şahsen.. Evlenme teklifi etti tek taş taktı onu takıyorum ben şimdi Öteki türlü gel yüzük takalım dese takmazdım..

ee ben kötü bişey mi yaptım yani şimdii

[/FONT]

aynen bende öyle birşey dedim yok ben metal bir şey takamıyorum dedi bende sen takmazsan bende takmam o zaman demiştim surat aynen:117: bense
çok fenayız çookk

benm sadece ben altın takmam haram dedi ben de o zaman sana seçenek çok, gümüş ya da çelik seç birini dedim

olur mu kuzum sen sevgilinin gönlünü yapmışsın işte

lilcim çaktırma bende hoşlanmıyorum aslında öyle kendi arada takılan yüzükten
ama işte bi sorun bulcaz ya illa
şahsen bende pırlantamı bekliyorum yakın zamanda:118:

evet o konuda haklı benimkisi de öyle düşünüyor..bende erkeklere öyle sapsarı yüzükleri yakıştıramıyorum yeni gelin gibi
beyaz altın olmalı yada dediğin gibi gümüş, çelik

ben zaten kendi yüzüğümü de tamamen sarı altından tercih etmeyi düşünmüyorum de erkeklere haram oldugunu da pek düşünmüyorum çaıkçası :26: ama kendi kararı tabi ki ne takmak istiyorsa onu taksın

Hayır canım neden kötü olsun.. Senin sevgilin kibar bir dille belirtmiş isteiğini askere gitmeden önce sende kabul etmişsin bunda kötü bir şey yok ki =)

lilcim çaktırma bende hoşlanmıyorum aslında öyle kendi arada takılan yüzükten
ama işte bi sorun bulcaz ya illa
şahsen bende pırlantamı bekliyorum yakın zamanda:118:

Aynen canım aynen illa biryerden buluruz biz sorun kanımızda var
Ben pırlantamı aldım Sende en yakın zamanda takarsın inşallah

alındığım kısmı ciddi

yatmaya gidiyorum sadece :26:

alınma bebegimm, herkesin fikri başkadır sonuçta hem sen de demiştin sevgilim istedi taktım die, ne güzel işte onun gönlünü etmişsin

tamam yatmaya gidebilirsin izin veri,yorum ama yarın sabah yoklamada burda bekliyorum seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…