Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

yok ya ne yapacaklar biz çok abartıyoruz öyle aldatmak kolay mı..sevgisinden eminsen güven varsa olay biter benim için..:KK42:
yeminle benimkini yüz kızın arasına atayım yine de gözüm kapalı güvenirim..bence sizin aranızda da bu bağ vardır..

ona benden başka bakan olmaz ki zaten istemiyorsam güvenmeyim yani eninde sonunda yine bana kalır :KK53::KK53:

aldatmasını hiç umursamıyorum ben yaa, daha önce aldatıldım bunu ona da anlattım, aynı ısnıfta olmamıza ragmen bir daha yüzüne bakmadım çocugun, bilir bu konuda net oldugumu. he ona ragmen aldatırsa zaten sevmiyordur beni, ee beni sevmeyen adam için neden üzüleyim ki :KK14: şu anki tek sıkıntım bu belirsizlik. ya hayatımda olsun ya da olmasın, böyle arada derede işleri sevmiyorum ben :KK31:

yok canım özür dilenecek bişey yok, anılar güzeldir :KK54: ama ben yine de dinlemiyim, kardeş payı izliyorum şimdi güleyim die :KK1::KK1:

kardeş payı nasıl bir dizidir ya gülebildiğim tek dizi.:KK9:
ya tatllım bu arada bir şey sorabilir miyim..yazılarının altındaki takvimi nasıl yaptın acaba:26:

kardeş payı nasıl bir dizidir ya gülebildiğim tek dizi.:KK9:
ya tatllım bu arada bir şey sorabilir miyim..yazılarının altındaki takvimi nasıl yaptın acaba:26:

ben leyla ile mecnun u da çok seviyordum ama o da bitti :KK14:

www.daisypath.com dan yaptım canım, sonra da profilimi düzenledigim yerdeki çizelgeler bölümüne o linki kopyaladım :KK34:
n

ben leyla ile mecnun u da çok seviyordum ama o da bitti :KK14:

www.daisypath.com dan yaptım canım, sonra da profilimi düzenledigim yerdeki çizelgeler bölümüne o linki kopyaladım :KK34:
n

sağol canım deneyeyim bi bakalım becerebilecek miyim:26:
lil de konuşmuyor zaten gamzeli de küstü bize naptıkki biz:KK31:

Son düzenleme:

beceremiyorsan eğer forumda bi yerde anlatımını yapmışlardı onu bulurum sana :KK34:

Neymiş o bende isterim =))

hee tamam tamam küsmemiş buradaymış :KK1::KK1:

Yok canım ben neden küseyim:KK53:

kırılmış olabilir belki ama küsmemiştir yaa yarın getirirz yine onu buraya :26:

aslında kötü bişey demedik ama o yüzük taktıgını söyledi de üstüne geldi ya muhabbet yanlış anladı heralde :KK14:

Aynen canım olabilir kimseyi kırmak istemem :26:

kızlar bende gideyim sabah erken kalktım ya feci uykum geldi..size hayırlı geceler yarın görüşmek dileğiyle..:KK16:

kızlar bende gideyim sabah erken kalktım ya feci uykum geldi..size hayırlı geceler yarın görüşmek dileğiyle..:KK16:

İyi geceler canım görüşürz yarın =)

yarın hallederiz canım, kötü niyetle söylemedigimizi anlar bence :KK16:

Umarım canım =) Bende kaçayım artık dün hiç uyuyamadım bugün biraz erken yatayım iyi geceler canım yarın görüşürüz
:KK54:

eğer yarın sabah gelmezsen buraya girdigin bütün topiklere baskın yaparım ona göre :KK68:

sabaha varmadan geldim bileee :KK1:

askerim nöbette, onunla mesajlaşıyorum bi yandan da :KK16:

harammış canım araştırdım ben..
bende beyaz sarı altın karışımı alyans bakıcam tek taşla şık durur:KK39:

beyaz alın ve rose karışımı daha çok hoşuma gidiyor benimm :KK31:

örnek: $beyaz-rose-gold-altin-kaplamali-gumus-alyans-mysilvers12_orginal.jpg $lovering_yuzuk37.jpg

X