Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

ben sana söyleyim neler söyleyecegini :KK53:

bence önümüzdeki haftada değil ama ondan sonraki hafta, izin gününden önceki gece msj atacak yarın izinliyim, görüşebilir miyiz die. bende tamam diyecegim tabi ki :KK53: sonra da görüşecegiz işte, bu kesin önce napıyosun falan mık mık diyecek, sonrasına dair hiç bi fikrim yok :KK53: benim sevgilim adım atamaz ki mumkun değil :KK52: şimdiye kadar bi kere bikaç gün küs kaldıktan sonra o döndü onda da attıgı msj aynen şuydu :

" ben bu durumda olmamıza çok üzülüyorum desen ne dersin :)) " :KK52::KK52: böyle bir adamdan nasıl bir adım beklenir ki :KK51:

Hhaha olsun buda bir adım bence canım =) Belki yine bu şekilde şeyler söyler ama en azından sen anlarsın neler hissettiğini düşüncelerini..

Hahaha yok yok boşver önce bi dinle valla ben bile merak ediyorum neler diyecek sana =)

Tutuyorum kendimi. Yoksa on soru sıralardım :)) haber vermeleri vermemiz iyi oluyo bencede. Sorgulamamız azalıo .p

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ay bencede canım zaten mecbur verecek ben veriyorum sonuçta =))

Hhaha olsun buda bir adım bence canım =) Belki yine bu şekilde şeyler söyler ama en azından sen anlarsın neler hissettiğini düşüncelerini..
)

yok canım bu sefer o kadar kolay kurtulamayacak :KK34: o zaman benim de hatalı oldugum kısımlar vardı, şuan gerçekten düşünüyorum ve hata bulamıyorum, o yuzden uğraşsın biraz beyefendi :KK47:

CAnım acaba maddiyata bağlı sorunlarımı var ? Genelde erkekler onları paylaşamazlar

ee paylaşmazsa fal açıp öğrenemem ki bebegim :KK34: bana dese maddiyatla ilgili sıkıntılar var düğün ertelenebilir diye, ertelenirdi. ki ben onceden dedim ona 2015 i bekleyelim dedim die o istemedi. dengesiz anam ikizler burcu erkegi işte :KK47:

ee paylaşmazsa fal açıp öğrenemem ki bebegim :KK34: bana dese maddiyatla ilgili sıkıntılar var düğün ertelenebilir diye, ertelenirdi. ki ben onceden dedim ona 2015 i bekleyelim dedim die o istemedi. dengesiz anam ikizler burcu erkegi işte :KK47:

İşte belki bu olabilir.. Sana hayır bu sene olacak demiş şimdi karşına çıkıp ertelenecek sorunlarım var demekten çekinmiş olabilir.. Tabi bunlar hep ihtimal sebep ne bilmyoruz =)

dengesiz deme kız :KK1: benimki de ikizler burcu
:KK12:

İşte belki bu olabilir.. Sana hayır bu sene olacak demiş şimdi karşına çıkıp ertelenecek sorunlarım var demekten çekinmiş olabilir.. Tabi bunlar hep ihtimal sebep ne bilmyoruz =)

sorunları söylemekten çekindi die bu yolu mu bulmuş :KK53: ayy bizim kafa patlattıgımız kadar o kafa patlatmıyordur yaa :KK53:

dengesiz deme kız :KK1: benimki de ikizler burcu
:KK12:

ben de ikizler burcuyum ki :KK53::KK53:

Kızlar ya. Deminden beri sevgilime msj atmadm. O da atmadı müsait değil sanırım. Aklıma pat diye sözlenen kızın arkadaslarını evlerine bırakıyo olma düşüncesi geldi. İçim bunaldı..

Kızlar ya. Deminden beri sevgilime msj atmadm. O da atmadı müsait değil sanırım. Aklıma pat diye sözlenen kızın arkadaslarını evlerine bırakıyo olma düşüncesi geldi. İçim bunaldı..

ee kuzum bıraksın olamaz mı :44: yani eve bırakmakta kötü bişey yok öyle düşün :KK34:

bunalmasın içinn, bıraksa ne olacak ki :KK31: o senin erkeğin sonuçtaaaa :KK31:

bu arada mesaj atabilirsin, nasıl geçti aldınız mı kızı falan gibi :KK31:

X