Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Ordan çıkınca arar büyük ihtimalle zaten. Of yarın yine vizem var benim ya. Yarın son inşallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu iyi geçer inşallah canım çalışsaydın bari..

sen de fenaymışsın ama hee :KK53::KK53: eskiden öyleydim ben şimdi sanırım benm hayatım ondan daha hareketli die hiç ses etmiyorum :KK53:

Ne yapayım canım biraz anlayış gösterince salıyor kendini.. Bu konuda tavrım nettir benim haber vermek zorunda.. Ben ona soramam sürekli nerdesin ne yaptın diye.. Ben nasıl haber veriyorsam oda verecek.. Ben ona bir mesaj attığımda evdeyim deyip ikinci attığımda dışardayım diyemez..

Bu iyi geçer inşallah canım çalışsaydın bari..

sen de fenaymışsın ama hee :KK53::KK53: eskiden öyleydim ben şimdi sanırım benm hayatım ondan daha hareketli die hiç ses etmiyorum :KK53:

Ne yapayım canım biraz anlayış gösterince salıyor kendini.. Bu konuda tavrım nettir benim haber vermek zorunda.. Ben ona soramam sürekli nerdesin ne yaptın diye.. Ben nasıl haber veriyorsam oda verecek.. Ben ona bir mesaj attığımda evdeyim deyip ikinci attığımda dışardayım diyemez..

Çalısıyorum da 8. Gün bugün. Son inşallah. Gına geldi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben bu haber verme konusunda çok uğraştım ermahla, 5 kere söylüyorsa arada mutlaka 1 kere unuttugu oluyordu :KK47: en son ben onla görüşecegim diye hazırlanırken seçim konvoyunda çıkınca benm şalterr attı, bide mecbur muyum haber vermeye merak edersen sorarsın deyince hepten cinlerim geldi :KK47: küsmeden önce artık ben haber vermiyordum :KK53: hele ankaraya gidince hepten çıldırıyordu :KK53: foursquare dan görüyordu ancak nerede oldugumu :KK51: şimdi gerçi foursquare da kullanmıyorum hiç haber alamasın benden çatlasın :KK51::KK51:

zamanı gelince olsun istiyordsur kuzum :KK16: ya da kendi takmayı sevmedigi için teklif edemiyordur :KK53:

benmki bana bi kere dedi, asla dedim bi daha teklif bile etmedi :KK53:

kesinlikle kendi sevmediği için teklif etmiyor biliyorum hain:KK53:
ama eninde sonunda o kelepçeyi geçiricem parmağına:KK52:
gerçi bende her şey zamanında istiyorum zaten dese bende kabul etmezdim:KK45:

işte kız milletiyiz, hem istemiyoruz hem de sorsun diye bekliyoeruz :KK53:

ben söyledim valla sevgilime, ben yüzükten hoşlanmıyorum diye bir durum yok, alnına montelerim o zaman ona göre seçimini yap dedim :KK51:

hayırlı geceler kızlar bende geldim:KK66:
oo yüzük resimler, muhabbetleri dönmüş baya..yahu bana hiç yüzük takalım demedi bizim parmaklar 3 senedir boş allah allah:113:

Neler kaçırdın neler:KK1::KK1: Boşver öyle taksanız ne olur ki bana dese ben takmazdım şahsen.. Evlenme teklifi etti tek taş taktı onu takıyorum ben şimdi:KK31: Öteki türlü gel yüzük takalım dese takmazdım..

[/FONT]
işte kız milletiyiz, hem istemiyoruz hem de sorsun diye bekliyoeruz :KK53:

ben söyledim valla sevgilime, ben yüzükten hoşlanmıyorum diye bir durum yok, alnına montelerim o zaman ona göre seçimini yap dedim :KK51:

aynen bende öyle birşey dedim yok ben metal bir şey takamıyorum dedi bende sen takmazsan bende takmam o zaman demiştim surat aynen:117: bense:KK33:
çok fenayız çookk:KK76:

Neler kaçırdın neler:KK1::KK1: Boşver öyle taksanız ne olur ki bana dese ben takmazdım şahsen.. Evlenme teklifi etti tek taş taktı onu takıyorum ben şimdi:KK31: Öteki türlü gel yüzük takalım dese takmazdım..

ee ben kötü bişey mi yaptım yani şimdii :KK14::KK14::KK14::KK14:

[/FONT]

aynen bende öyle birşey dedim yok ben metal bir şey takamıyorum dedi bende sen takmazsan bende takmam o zaman demiştim surat aynen:117: bense:KK33:
çok fenayız çookk:KK76:

benm sadece ben altın takmam haram dedi :KK37: ben de o zaman sana seçenek çok, gümüş ya da çelik seç birini dedim :KK33:

olur mu kuzum sen sevgilinin gönlünü yapmışsın işte :KK16: :KK69: :nazar:

lilcim çaktırma bende hoşlanmıyorum aslında öyle kendi arada takılan yüzükten :KK53:
ama işte bi sorun bulcaz ya illa :KK14:
şahsen bende pırlantamı bekliyorum yakın zamanda:118:

benm sadece ben altın takmam haram dedi :KK37: ben de o zaman sana seçenek çok, gümüş ya da çelik seç birini dedim :KK33:

evet o konuda haklı benimkisi de öyle düşünüyor..bende erkeklere öyle sapsarı yüzükleri yakıştıramıyorum yeni gelin gibi:KK50:
beyaz altın olmalı yada dediğin gibi gümüş, çelik:KK31:

evet o konuda haklı benimkisi de öyle düşünüyor..bende erkeklere öyle sapsarı yüzükleri yakıştıramıyorum yeni gelin gibi:KK50:
beyaz altın olmalı yada dediğin gibi gümüş, çelik:KK31:

ben zaten kendi yüzüğümü de tamamen sarı altından tercih etmeyi düşünmüyorum de erkeklere haram oldugunu da pek düşünmüyorum çaıkçası :26: ama kendi kararı tabi ki ne takmak istiyorsa onu taksın :KK34:

Hayır canım neden kötü olsun.. Senin sevgilin kibar bir dille belirtmiş isteiğini askere gitmeden önce sende kabul etmişsin bunda kötü bir şey yok ki =)

lilcim çaktırma bende hoşlanmıyorum aslında öyle kendi arada takılan yüzükten :KK53:
ama işte bi sorun bulcaz ya illa :KK14:
şahsen bende pırlantamı bekliyorum yakın zamanda:118:

Aynen canım aynen illa biryerden buluruz biz sorun kanımızda var:KK1:
Ben pırlantamı aldım:KK1::KK1: Sende en yakın zamanda takarsın inşallah :KK31:

alındığım kısmı ciddi :KK14::KK14:

yatmaya gidiyorum sadece :26:

alınma bebegimm, herkesin fikri başkadır sonuçta :KK34: hem sen de demiştin sevgilim istedi taktım die, ne güzel işte onun gönlünü etmişsin :KK16:

tamam yatmaya gidebilirsin izin veri,yorum ama yarın sabah yoklamada burda bekliyorum seni :KK4: :KK33:

X