Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

ben zaten kendi yüzüğümü de tamamen sarı altından tercih etmeyi düşünmüyorum de erkeklere haram oldugunu da pek düşünmüyorum çaıkçası :26: ama kendi kararı tabi ki ne takmak istiyorsa onu taksın :KK34:

harammış canım araştırdım ben..
bende beyaz sarı altın karışımı alyans bakıcam tek taşla şık durur:KK39:

Aynen canım aynen illa biryerden buluruz biz sorun kanımızda var:KK1:
Ben pırlantamı aldım:KK1::KK1: Sende en yakın zamanda takarsın inşallah :KK31:[/QUOTE]

:KK52:fenayız diyorum ya
inşallah inşallah canım huzur mutluluk olsun hepsi olur..o olsun yeter hayatımda :KK16:

altın erkeğe haram da belki baban bilmiyordur canım..benim babam da sarı takıyordu ablam uyardı gidip değiştirmişti kıyamam ya:KK31:

çok da dikkat eder böyle şeylere ama belki gözünden kaçmıştır ben bi söyleyim en iyisi yarın :KK31: herifi de zorlamıyım bari beyaz altın olsun falan die, çelik taksın benimkinin aynı modelinden :KK31:

çok da dikkat eder böyle şeylere ama belki gözünden kaçmıştır ben bi söyleyim en iyisi yarın :KK31: herifi de zorlamıyım bari beyaz altın olsun falan die, çelik taksın benimkinin aynı modelinden :KK31:

anam senin herifde ketum çıktı kaç gün oldu bu ne ya yahu:KK20:

Son düzenleme:
Aynen canım aynen illa biryerden buluruz biz sorun kanımızda var:KK1:
Ben pırlantamı aldım:KK1::KK1: Sende en yakın zamanda takarsın inşallah :KK31:

:KK52:fenayız diyorum ya
inşallah inşallah canım huzur mutluluk olsun hepsi olur..o olsun yeter hayatımda :KK16:
[/QUOTE]

Ah ahh kesinlikle canım o varsa herşey olur zaten :KK16:

daha durr onun jeton düşecek falan uzun iş :KK31: 1 haftası geçti sayılır benim takvimime göre kaldı 1 hafta :KK14: eğer ayın 21 iyle başlayan haftada da ses çıkmazsa burnundan getirirm dunyayı :KK47:

getir kız bu kadar kaçak hayat da yeter..:KK47:
merak etmiyor musun sende napıyor ne ediyor diye..
ben olsam kırk kere facebook una girer kontrol ederdim:KK51:

bu hüsnü şenlendirici yi hiç sevmem ama adaletsiz seçim şarkısı çok güzel değil mi yaa :KK14::KK14:

he yaa çok hüzünlenirim ben o şarkıda:KK5:
bide dinler misiniz bilmem ama resul dindar, selçuk balcı çok severim benimki laz da bana sevdirdi karadeniz müziklerini deli:KK30:

getir kız bu kadar kaçak hayat da yeter..:KK47:
merak etmiyor musun sende napıyor ne ediyor diye..
ben olsam kırk kere facebook una girer kontrol ederdim:KK51:

şifresi falan yok zaten ben de o yuzden öyle girip kontrol edemem ama arada profiline girip bakıyorum, 2 gün önce kapak resmini değiştirmiş, galatasarayla ilgili bişey koymuş, bi sinirlendim zaten adamın umru degilim diye o zamandan beri bakmıyorum :KK47:

bu hafta pazartesi izinliydi onda da benimleydi dolayısıyla pek merak edecegim bişey yok ama önümüzdeki hafta izin gününü de bilmedigim için onda biraz kurtlanabilirim :KK53:

he yaa çok hüzünlenirim ben o şarkıda:KK5:
bide dinler misiniz bilmem ama resul dindar, selçuk balcı çok severim benimki laz da bana sevdirdi karadeniz müziklerini deli:KK30:

çok dinlemem ama ismen biliyorum onları, bide bikaç şarkılarını :KK31: ben normalde biraz daha turkçe rock dinlerim ama bu hüsnü şenlendirici dagıttı beni gece gece :KK14: bu ara en çok seksendirt un aklımı geri ver şarkısını dinliyorum zaten :KK24::KK24:

şifresi falan yok zaten ben de o yuzden öyle girip kontrol edemem ama arada profiline girip bakıyorum, 2 gün önce kapak resmini değiştirmiş, galatasarayla ilgili bişey koymuş, bi sinirlendim zaten adamın umru degilim diye o zamandan beri bakmıyorum :KK47:

bu hafta pazartesi izinliydi onda da benimleydi dolayısıyla pek merak edecegim bişey yok ama önümüzdeki hafta izin gününü de bilmedigim için onda biraz kurtlanabilirim :KK53:

izin günü demişken yarın da ben izinliyim ohh yatıcam bol bol:KK52:
size gelince de keşke alsaydın şifreyi benim şifremi bilmez ama ben onunkini bilirim..iyi oluyor küslük zamanlarında:KK31:

izin günü demişken yarın da ben izinliyim ohh yatıcam bol bol:KK52:
size gelince de keşke alsaydın şifreyi benim şifremi bilmez ama ben onunkini bilirim..iyi oluyor küslük zamanlarında:KK31:

yok ben onunkini alırsam o da benmkini alırdı o zamn bütün gizli saklı herşeyim ortaya çıkardı olmaz :KK53::KK53:

aman akraba dışında doğru düzgün kız yokki face inde :KK37: hem yapmak istese her şekilde yapar napaım engeleyemem ki :KK50: asıl biraz daha uzatırsa ben elden gidecem haberi yok :KK37:

çok dinlemem ama ismen biliyorum onları, bide bikaç şarkılarını :KK31: ben normalde biraz daha turkçe rock dinlerim ama bu hüsnü şenlendirici dagıttı beni gece gece :KK14: bu ara en çok seksendirt un aklımı geri ver şarkısını dinliyorum zaten :KK24::KK24:

resul dindar "gözlerin doğuyor gecelerime" dinle benden tavsiye şimdiki ruh haline uygun olabilir:KK17:

yok ben onunkini alırsam o da benmkini alırdı o zamn bütün gizli saklı herşeyim ortaya çıkardı olmaz :KK53::KK53:

aman akraba dışında doğru düzgün kız yokki face inde :KK37: hem yapmak istese her şekilde yapar napaım engeleyemem ki :KK50: asıl biraz daha uzatırsa ben elden gidecem haberi yok :KK37:

yok ya ne yapacaklar biz çok abartıyoruz öyle aldatmak kolay mı..sevgisinden eminsen güven varsa olay biter benim için..:KK42:
yeminle benimkini yüz kızın arasına atayım yine de gözüm kapalı güvenirim..bence sizin aranızda da bu bağ vardır..

X