Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

ehehe ay valla çok gülesim geliyor şu an : D sağol canım o senin güzelliğin:nazar::oops: 60-61 falandım hey gidi :110:

hiç de güzel degilim ben :63:
bundan 8 10 kilo fazlasın korseyle falan o kadar da çok durmaz :KK66: ayrıca yüzünün güzelliği yeter kızım, bebek gibisin la, nazarım değecek diye korkuyorum :KK57::nazar::nazar::nazar:

Gitmek yok bugün bak:KK53:

evinde kaldıgım arkadaş yemekten sonra uyuyakaldı, eğer uyanmazsa gitmem bi yere ama uyanırsa merakli bir kişilik oldugu için kendisi tepeme çöker o zaman gitmek zorunda kalabilirim :KK53:

ehehe : D ben nerden öğrendiydim acaba :110:

Okul yıllarından olabilir canım :rolleyes:

bundan 8 10 kilo fazlasın korseyle falan o kadar da çok durmaz :KK66: ayrıca yüzünün güzelliği yeter kızım, bebek gibisin la, nazarım değecek diye korkuyorum :KK57::nazar::nazar::nazar:

evinde kaldıgım arkadaş yemekten sonra uyuyakaldı, eğer uyanmazsa gitmem bi yere ama uyanırsa merakli bir kişilik oldugu için kendisi tepeme çöker o zaman gitmek zorunda kalabilirim :KK53:

Bilmiyormu bu siteye üye olduğunu:KK53:

bence güzelsin hıh :63: sen anca kendine ye bitir :KK12:
ay sağol kuzucum :KK68::nazar: aman bi tarafımı kaşıyayım:KK17: valla son 2 haftada baya badire atlattım bana nazar deme içinden dua oku kuzucum:nazar::110: bakalım az kaldım umarım günlük güneşlik güzel bi gun olur : )

bence güzelsin hıh :63: sen anca kendine ye bitir :KK12:
ay sağol kuzucum :KK68::nazar: aman bi tarafımı kaşıyayım:KK17: valla son 2 haftada baya badire atlattım bana nazar deme içinden dua oku kuzucum:nazar::110: bakalım az kaldım umarım günlük güneşlik güzel bi gun olur : )

Allah nazarlardan saklasın güzel gelini :KK68:
düğün öncesi olur aksilikler sen keyfine bak, güneşli olmasa da o gün ( ki ankara 1 haftadır geceleri morg gibi :KK17: ) senin yüzünde güneş açsın o yeter :KK68:

Allah nazarlardan saklasın güzel gelini :KK68:
düğün öncesi olur aksilikler sen keyfine bak, güneşli olmasa da o gün ( ki ankara 1 haftadır geceleri morg gibi :KK17: ) senin yüzünde güneş açsın o yeter :KK68:
Amin canım aminnnnn :KK68:
Ay aman aman ne güzel sözler bunlar sağol canım :KK68::oops:

ehe:KK53: ay yok izlemedim seksenleri izledim tv de tırstım:110:

Aaa izleseydin keşke ben şimdi Siccine gidicem yeni çıktı oda iyiymiş:KK53:
ben şuan kaldığım yerle ilgili doluluk sıkıntısı yaşadığım için erkek bir arkadaşımla beraber kalıyorum canım :KK22: ona tabi ki burdaki üyeliğimi söyleyemem :eek:

ayy bir an önce düğün gelse de canlı canlı görsem seni :KK76:

Ben kız arkadaşın sanıyordum canım erkekse bencede bilmesin:KK53:

ben şuan kaldığım yerle ilgili doluluk sıkıntısı yaşadığım için erkek bir arkadaşımla beraber kalıyorum canım :KK22: ona tabi ki burdaki üyeliğimi söyleyemem :eek:

ayy bir an önce düğün gelse de canlı canlı görsem seni :KK76:
: ) gelmesin ya ben gitmicem annemle kalıcam:110:

X