Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Canım mesaj atabilirsin artık saat geç oldu oldukça.. Haber vermesi gerekli..

ee kuzum bıraksın olamaz mı :44: yani eve bırakmakta kötü bişey yok öyle düşün

Evet de işte düşününce kötü hissediyorum. Bi kere grupla yemeğe gittiler. Öne iki kız oturmuş. Çok sinirlenmiştim. Ağlama krizleri falan.. Arabaya sgmak için öle oturmuslar. Bn kızdgmda da ben sapık mıym. Nasl böyle düşünürsün demişti. Çok utanmıstm..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ama onlar eskide kaldı dimi artık öyle yapmak yok

Sözlenen arkadasının halasndalarmıs. Öğrendim :)

ehh hadi gözün aydın

Yok canım sen iyisin valla bak ben senden de beterdim =) O istemeye gidemezdi mesela Gitti diyelim bu saatte ortalıkta olamazdı oldu diyelim ben sormadan herşeyi haber vermek zorundaydı

Yeni geçmişler zaten. Küçük bi sitem sokuşturuverdim yine. Tutamadm kendimi.

Yok canım sen iyisin valla bak ben senden de beterdim =) O istemeye gidemezdi mesela Gitti diyelim bu saatte ortalıkta olamazdı oldu diyelim ben sormadan herşeyi haber vermek zorundaydı

sen de fenaymışsın ama hee eskiden öyleydim ben şimdi sanırım benm hayatım ondan daha hareketli die hiç ses etmiyorum

Evet yok. Yani inşallah :)

hadi bakalım inşallah

hayırlı geceler kızlar bende geldim
oo yüzük resimler, muhabbetleri dönmüş baya..yahu bana hiç yüzük takalım demedi bizim parmaklar 3 senedir boş allah allah:113:

hayırlı geceler kızlar bende geldim
oo yüzük resimler, muhabbetleri dönmüş baya..yahu bana hiç yüzük takalım demedi bizim parmaklar 3 senedir boş allah allah:113:

zamanı gelince olsun istiyordsur kuzum ya da kendi takmayı sevmedigi için teklif edemiyordur

benmki bana bi kere dedi, asla dedim bi daha teklif bile etmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…