Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

sen benden çok çok iyisin, bu aklındakileri uygulamaya geçtinmi tamamdır işte :KK16: sonrası hep güzellik mutluluk :KK16::KK16:

bu yüzük sizin kaderinizmiş yani desene :KK1::KK1: hep daha güzellerini takın inşallahh mutlulugunuz huzurunuz hiç eksik olmasın :KK16:

öle olmuş vallaaa :KK1:

evlendikten sonra bile günlük yaşantımda kullanmaya devam ederim ben bu yüzüğümü :KK16: hem klasik hem sporla gidecek bi model çünkü

sen benden çok çok iyisin, bu aklındakileri uygulamaya geçtinmi tamamdır işte :KK16: sonrası hep güzellik mutluluk :KK16::KK16:

bu yüzük sizin kaderinizmiş yani desene :KK1::KK1: hep daha güzellerini takın inşallahh mutlulugunuz huzurunuz hiç eksik olmasın :KK16:

Ya benim şu lanet kıskançlığm olmasa. Musmutluyuz biz :))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

E haklılarda aslında :26: Neyse sen nasılsın canım..

migrenim tuttu bugun çok fena :26: 4 saate yakın uyumuşum öğleden sonra, kalkarken de zor kalktım hatta :26: bi yanım onsuzluga alış diyor, bi yanım onsuzluga alışmaktan korkuyorui öyle saçma sapan ruh halleri işte :26:

öle olmuş vallaaa :KK1:

evlendikten sonra bile günlük yaşantımda kullanmaya devam ederim ben bu yüzüğümü :KK16: hem klasik hem sporla gidecek bi model çünkü

ben alyansımdan bile sıkılırım her sene değiştirirm gibi geliyor :KK53: çok maymun iştahlıyım çok :KK37:

Ya benim şu lanet kıskançlığm olmasa. Musmutluyuz biz :))

o da geçer inşallah canım daha da musmutlu olursunuz :KK16::KK69:

migrenim tuttu bugun çok fena :26: 4 saate yakın uyumuşum öğleden sonra, kalkarken de zor kalktım hatta :26: bi yanım onsuzluga alış diyor, bi yanım onsuzluga alışmaktan korkuyorui öyle saçma sapan ruh halleri işte :26:

ben alyansımdan bile sıkılırım her sene değiştirirm gibi geliyor :KK53: çok maymun iştahlıyım çok :KK37:

o da geçer inşallah canım daha da musmutlu olursunuz :KK16::KK69:

İnşallah canım benim. Anladığm kadaryla sen de skntıdasın. Umarm herşey düüzelir..

İnşallah canım benim. Anladığm kadaryla sen de skntıdasın. Umarm herşey düüzelir..

benim sıkıntı ya düzelecek ya da tümden bitecek bakalım nasip :26:

aaaa olur mu canım hiç öle şeeey :KK1: maneviyatı var onunn :KK31:

ya işte o manecviyatı arada değiştirsek olmaz mı :KK53: ben çok çabuk sıkılırım da :KK53: kocayı da değiştirmesem bari sıkılıp da :KK37:

Ayy çok zorlar Allah sabır versin hepimize .. :/

Amin canım amin.. Ee bitmişmi isteme:KK1:

Bugün benimde çok başım ağrıyor bakalım hayırlısı.. Öyle olur canım normal 5 gün oldu 5 gündür konuşmuyorsun yavaş yavaş uzaklaşabilirsin çok normal..

Bugün benimde çok başım ağrıyor bakalım hayırlısı.. Öyle olur canım normal 5 gün oldu 5 gündür konuşmuyorsun yavaş yavaş uzaklaşabilirsin çok normal..

Evet bitmiş :) ama çıktılar mı evden naptlar bilmiorm :)

sen uykusuz kaldın ya dün geceden ondandır belki canım :26: o benim ondan uzaklaşmamdan korkmuyor mu acaba yaa, bu da çok kurcalıyor kafamı aslında :26:

ya işte o manecviyatı arada değiştirsek olmaz mı :KK53: ben çok çabuk sıkılırım da :KK53: kocayı da değiştirmesem bari sıkılıp da :KK37:

he heee :KK60: :KK60:

sen uykusuz kaldın ya dün geceden ondandır belki canım :26: o benim ondan uzaklaşmamdan korkmuyor mu acaba yaa, bu da çok kurcalıyor kafamı aslında :26:

bence onu aklının ucundan bile geçirmiyordur, biz erkeklere hep çok değer ve sevgi verdiğimizden asla bi yere gitmeyiz diye düşünüyolar

he heee :KK60: :KK60:

bence onu aklının ucundan bile geçirmiyordur, biz erkeklere hep çok değer ve sevgi verdiğimizden asla bi yere gitmeyiz diye düşünüyolar

işleri güçleri şımarıklık işte :KK47: dünya onların etrafında dönüyor sanki :KK47:

ama görür o, eğer döndüğü zaman ben buyum böyle devam edecegim derse yiyecek totoya tekmeyi doğru anasının yanına :KK47: yok öle yagma paşamm :KK47:

Evet bitmiş :) ama çıktılar mı evden naptlar bilmiorm :)

Sormadın mı =)

Belkide canım olabilir =)

Pek sanmıyorum açıkçası canım öyle olsa bu kadar rahat olamazdı.. O şuan senden çok emindir..

bütün kadınların öcüdü almak adına bana döndüğünde ben senden soğudum deyip ders vereyim mi ona :KK23::KK23:

Hahaha yok yok boşver önce bi dinle valla ben bile merak ediyorum neler diyecek sana =)

Eh bak benden iyisin ben sorardım ayrıca çıkınca yazmak bi yere gidiyorsa haber vermek zorunda kendileri =)

Hahaha yok yok boşver önce bi dinle valla ben bile merak ediyorum neler diyecek sana =)

ben sana söyleyim neler söyleyecegini :KK53:

bence önümüzdeki haftada değil ama ondan sonraki hafta, izin gününden önceki gece msj atacak yarın izinliyim, görüşebilir miyiz die. bende tamam diyecegim tabi ki :KK53: sonra da görüşecegiz işte, bu kesin önce napıyosun falan mık mık diyecek, sonrasına dair hiç bi fikrim yok :KK53: benim sevgilim adım atamaz ki mumkun değil :KK52: şimdiye kadar bi kere bikaç gün küs kaldıktan sonra o döndü onda da attıgı msj aynen şuydu :

" ben bu durumda olmamıza çok üzülüyorum desen ne dersin :)) " :KK52::KK52: böyle bir adamdan nasıl bir adım beklenir ki :KK51:

Eh bak benden iyisin ben sorardım ayrıca çıkınca yazmak bi yere gidiyorsa haber vermek zorunda kendileri =)

Tutuyorum kendimi. Yoksa on soru sıralardım :)) haber vermeleri vermemiz iyi oluyo bencede. Sorgulamamız azalıo .p

X