Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Onun setinde işçilik pek yok aynı fiyata geliyor canım bencede annesinin davranışları daha önemli

Yapma yaw ben cok ozledim. Once etek gomlek suveter giyiyorduk gomlegimiz lila renkti cok guzeldi yaa

Sonra pantolon tisort sweat fermuarli cekete gecildi o da guzeldi ah ah

Sen neden ozlemedin ki :)

Neyini özliyim canım hiç sevmem ben okulu

olabilir tabi bazıları hiç zorluk çekmeden iş sahibi olur, işte bizim gibilerde zor yollardan geçer..belkide bizde bu konuda sınanıyoruz diğerleri de başka konuda..çok arkadaşım var üni den mezun olur olmaz uzmanlığa müfettişiliğe atanan benden daha mı çok çalıştılar ki sanmıyorum ama demekki kader böyle
bazen nette öyle güzel sözler denk geliyorki sabır konusunda o zaman daha bi dayanıklı oluyorum

valla beni artık hiç bi söz teselli etmiyor. tek durma noktam ben bu kadar kolay pes etmem durumu. kime ne anlatırsam anlatayım anlama ihtimalleri yok çünkü. 1 haftada ne yapmış olabilir ki o adam diyorlar ama ben biliyorum ne kadar yıprandıgımı.
neyse ki önümüzdeki hafta gidecem evime, yüzyüze görünce daha iyi anlarlar, sonrası da Allah kerim. dayanabildigim yere kadar artık. daha fazlası olmazsa olmaz.

yaparlar canım değil bir hafta bigünde bile küçük bir sözle bıktırabilirler anlıyorum seni biliyorsun benim başımda da var anlatmıştım..ama iş bulmadan çıkamam bende o yüzden ben sabra devam..
ama sen çok yıprandıysan onun bunun lafına bakma tabi

1 hafta tatil var, sonrasında da ofisi devredecek. ne bileyim kafam karıştı iyice. eve gidip de dönmeyecem deme ihtimalim de yok degil yani.
demin ananemle konuşuyordum bagıra bagıra " giderim memleketimde çalışırım yemişim ankaranın tozunu " diye. adam da dışarıdaydı tam o sırada geldi, garanti duymuştur kapının önünde hem ağlıyordum hem bagırıyordum çünkü. ama hiç bişey demedi, bişeyler aldı, yemek yiyecektim tam afiyet olsun kızım dedi çıktı. manyak yani, başkası olsa kor kapının önüne, bu ben üzüldükçe üstüme titriyor, bu akşam ya erken çıkarır, ya da yarın geç gel der şimdi ben agladım diye. boylesini de görmedim hiç yaa

canım ağlama yaa demekki elinde değil sonrasında üzülüyorsa o da iiyi tam gaddar değil yani..aman Allah böyle dengesiz insanlardan uzak tutsun hiç sevmem adam gibi doğru ol sinirliysen sinirli iyiysen iyi insan nasıl davranacağını da bilemez..

zaten sinir oldugum nokta da bu ya, bu sefer vicdan yaptırıyor bana. kötü deyip çekip gidemiyorum, iyi deyip kalamıyorum da rahatça, sürekli bi gel git hali. resmen yıprandım yaa. Allah sonumu hayır etsin diyorum artık, hiç saglıklı bir ruh saglıgı gözükmüyor bana ileride..

ya canım sen adamı ne düşünüyorsun bugün var yarın yok, sen kendini üzme, mutluluğun için çabala..

ya canım sen adamı ne düşünüyorsun bugün var yarın yok, sen kendini üzme, mutluluğun için çabala..

beni neyin mutlu edecegini bulamıyorum artık. şu cumartesi akşamı olsun, burdan bi uzaklaşayım, pazar günü arkadaşlarımla gezeyim, pazartesi de annemin yanına gideyim tek istegim bu, ordan sonrasını düşünmek istemiyorum..

ne zamam döneceksin geri ankaraya

iyi şimdiden izin kullanacaksın biraz iyi gelir sana

normalde adamda tatile gidecekti, ofiste de tek oldugum için bana sen de gidersin istersen dedi. sonra o tatile gitmekten vazgeçti ama ben plan yapmıştım dedim, iyi madem sen git dedi. pek gönüllü degil ama umrumda degil, begenmiyorsa kovsun beni de aklım rahat olur hiç olmazsa

ama aylık maaş almadığın için para alamayacaksın dimi çalışmadığın 1 hafta..

ama aylık maaş almadığın için para alamayacaksın dimi çalışmadığın 1 hafta..

evet canım para almayacagım o hafta için.
inşallah gitmeden çalıştıgım günlerin parasını verir de giderken bişeyler alırım bizimkilere. çalışırken eli boş gitmeyi sevmem hiç bir yere

evet canım para almayacagım o hafta için.
inşallah gitmeden çalıştıgım günlerin parasını verir de giderken bişeyler alırım bizimkilere. çalışırken eli boş gitmeyi sevmem hiç bir yere

vermezse de iste senin hakkın tatile gidiyorum dersin..iş yaptırmaya gelince kusursuz isterler ama maaş zamanını nedense hep unuturlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…