Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

vermezse de iste senin hakkın tatile gidiyorum dersin..iş yaptırmaya gelince kusursuz isterler ama maaş zamanını nedense hep unuturlar..:KK14:

verir herhalde diye düşünüyorum da sürekli birileriyle tel de konuşuyor, şu kadar alacagım var alamıyorum ben de zor durumdayım falan diye ondan tırsıyorum açıkçası biraz :KK17:

kıyafete karar verdin mi sen o_O
neler alınacak ya o kadar, bi kıyafet bide hediyelikler degilmi :KK57:

bohça var canım bohçanın kendisi bile para..pantolonu gömleği ayakkabısı takım alınıyor gibi bişey..diğer konacak şeylerde var parfümde iyi bişey almak lazım..o akşam için ikramlar var daha pasta siparişi var..
kıyafeti kv alacak çarşıda görmüştüm onu alırım olursa haftaya gidicez..

bohça var canım bohçanın kendisi bile para..pantolonu gömleği ayakkabısı takım alınıyor gibi bişey..diğer konacak şeylerde var parfümde iyi bişey almak lazım..o akşam için ikramlar var daha pasta siparişi var..
kıyafeti kv alacak çarşıda görmüştüm onu alırım olursa haftaya gidicez..

hee bohçayı unutmuşum ben o_O parfümü normalde ne kullanıyorsa onu alırsınız zaten de çok pahalı mı ki kullandıgı parfum o_O
bak bana bohça hazırlansa mesela parfumum 50 tl çok ucuz bi bohça olurdu :KK53:

hee bohçayı unutmuşum ben o_O parfümü normalde ne kullanıyorsa onu alırsınız zaten de çok pahalı mı ki kullandıgı parfum o_O
bak bana bohça hazırlansa mesela parfumum 50 tl çok ucuz bi bohça olurdu :KK53:

yok onun kide o kadarlık bişey pahalı değil ama pantolan gömlek kravat ayakkabı beni zorlayacak zaradan alıyor genelde isterse ordan alırız :KK51:yahu donuna kadar alınıyor bohçaya bizene dimi şu adetler yok mu :KK53:

yok onun kide o kadarlık bişey pahalı değil ama pantolan gömlek kravat ayakkabı beni zorlayacak zaradan alıyor genelde isterse ordan alırız :KK51:yahu donuna kadar alınıyor bohçaya bizene dimi şu adetler yok mu :KK53:

yapmasanız olmuyor dimi, kayınvaliden hevesliydi yanlış hatırlamıyorsam o_O

yapmasanız olmuyor dimi, kayınvaliden hevesliydi yanlış hatırlamıyorsam o_O

yok be canım yapalım benlik sorun yok ben her şeyin en iyisini yapmaya çalışacağım boşa para biriktirmedim..annesi o kadar çok şey almış, yapmış ki hatta bizim almamız gerekn şeyleride almış, o yüzden bizde yapmışken iyi bir bohça yapalım dedik..:KK39:
daha düğünde aileye yapılacak bohçalar var, pike takımı bile koyuluyor içine kv için o yüzden sende çok para biriktirmelisin, belki bunları isteyen bi kv olur :confused:

:KK68::KK68::KK68:

yok be canım yapalım benlik sorun yok ben her şeyin en iyisini yapmaya çalışacağım boşa para biriktirmedim..annesi o kadar çok şey almış, yapmış ki hatta bizim almamız gerekn şeyleride almış, o yüzden bizde yapmışken iyi bir bohça yapalım dedik..:KK39:
daha düğünde aileye yapılacak bohçalar var, pike takımı bile koyuluyor içine kv için o yüzden sende çok para biriktirmelisin, belki bunları isteyen bi kv olur :confused:

o kayınvalideyi ben ister miyim ki acaba bi bakalım sorsunlar bana :KK53::KK53:
haklısın tabi canım, kadın hevesliyse, e sevgilin de kullanacaksa aldıklarınızı en iyisi olsun. hem ileride laf da gelmez kız tarafı ucuza kaçtı falan diye :KK51:

:KK68::KK68::KK68:

o kayınvalideyi ben ister miyim ki acaba bi bakalım sorsunlar bana :KK53::KK53:
haklısın tabi canım, kadın hevesliyse, e sevgilin de kullanacaksa aldıklarınızı en iyisi olsun. hem ileride laf da gelmez kız tarafı ucuza kaçtı falan diye :KK51:

evet ya laf söz olmasını istemem ne kadar iyi insanla olsa da cevreden dolduruşa gelebilirler :cool:gereksiz bişey yok zaten canım ikimizde hep kullanacağı şeyler..

hee görürsem söylerim atamayacğına göre öyle bi kv yi mecbur kabulleneceksin :KK37:

X