Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

en sinir olduğum da o valla bazen canım çekiyor günahları size diyorum resmi koyanlara

Hahaha valla bende çok özeniyorum ne yalan söyliyeyim

ben nişanlıyken de gülüp geçiyordum ki, bu görgüsüzlük yani. ne özenirim onlara, ne de sinir olurum. kalitesizlik bence o yapılan

Evet ama onlar bilmedikleri için çok memnunlar bu durumdan

Evet ama onlar bilmedikleri için çok memnunlar bu durumdan

sen de kendi halinden memnun ol şekerim. illa bunu herkesin gözüne sokmak lazım degil ki.
ben oyle yapan insanların bilinç altlarında mutsuzluk olduguna inanırım mesela.
yani benim eski nişanım bana supriz olarak yemek hazırlardı, ben o anın mutlulugundan resim çekmek aklıma bile gelmezdi. o an resim çekmek akla geldigine göre bi sıkıntı vardır bence

sen begendiysen güzeldir bence, neden rezil olasın

önce buraya at oluyorsa, biz onay verirsek yüklersin

Eheh buraya link koymak gerek pc de video yuklenmiyor boyutu cok yuksek ya neyse bence fena degil ya piyano calisima guveniyorum da sesimi bilemeyecegim bir de sesimi piyanoya uydurmam gerek :) yoksa ciplak sesle daha guzel soylerim

Evet bencede mesela sözlümle denizde o kadar gezdik eğlendik hiç aklımıza gelmedi ama bunlar maşallah herşey facede .. Uf çok sıkılıyorum ben ya

Eheh buraya link koymak gerek pc de video yuklenmiyor boyutu cok yuksek ya neyse bence fena degil ya piyano calisima guveniyorum da sesimi bilemeyecegim bir de sesimi piyanoya uydurmam gerek :) yoksa ciplak sesle daha guzel soylerim

hadi at at merak ettim eminim güzeldir

Evet bencede mesela sözlümle denizde o kadar gezdik eğlendik hiç aklımıza gelmedi ama bunlar maşallah herşey facede .. Uf çok sıkılıyorum ben ya

sen dedigim gibi yap canım, yayın akışında onların paylaşımlarını görmeyi engelle, bırak kendi sayfalarında takılsınlar

o zaman görmezden geleceksin şekerim mecbur senin yine regl in yaklaşmış herhalde takılacak bişeyler arıyorsun
1 haftam var Bu arada bizim taktik işe yaradı Mesaj atmıyordum ya hani o yazmadan dün isyan bayrağını çekti özletiyorsun kendini niye artık yazmıyorsun boşladın iyice beni yazsana dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…