Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Ay ivet
Ovunmek gibi olsun Piyano keman gitar Allah ne verdiyse yani caliyorum

Övün bencedeya hepsine bayılırım ama hiç denemedim özellikle keman sesine aşığımm
o mevzuyu konuşalı biz baya olmadı mı yaa, ancak mı fark etmiş
Onuda sordum baya olmuş da belki atarım diye hemen söylemek istememiş ne kadar çakal baksana

Övün bencedeya hepsine bayılırım ama hiç denemedim özellikle keman sesine aşığımm

Onuda sordum baya olmuş da belki atarım diye hemen söylemek istememiş ne kadar çakal baksana

Sen ne anlatiyorsun basini sonunu her seyini kacirdim bu telden girince sanki her seyden geri kaliyorum forumda ya

Sen ne anlatiyorsun basini sonunu her seyini kacirdim bu telden girince sanki her seyden geri kaliyorum forumda ya

Hahaha Ben sözlüme sürekli mesaj atıyordum bıktırıyordum ya hani Nurdanla konuştuk atmamaya karar verdim o atınca yazmaya başladım sadece dün isyan etti resmen boşlama beni yazsana niye artık yazmıyorsun diye

Düğünde de keman çalsana eşinin gözlerine bakıp inanılmaz romantik olur

Aynen bunu dusunuyoruz canim hani sevdan bir ates var ya onu ben gitar + keman sevgilim de gitar calacak ikimiz de soyleyelim duet yapalim diyoruz cok romantik degil mi

Dugunume beyaz renk bir piano da getirtecegim ben

Sevdan bir ates
Oldu bbende
Gonlum bir deli
Costu sende

Sevgilimin sesi de cok guzeldir

İyi yapmissin:)
Aynisini bende yaptim ise yariyor:)
Bundan sonra kendimizi -dozunda, abartmadan- geri cekelim

Harikaa olur bence ya en sevdiğim şarkılardan biridir ayrıca Mutlaka yapın bunu

İyi yapmissin:)
Aynisini bende yaptim ise yariyor:)
Bundan sonra kendimizi -dozunda, abartmadan- geri cekelim

Evet kesinlikle bunu yapmamız lazım şimdi kendimi daha huzurlu hissediyorum

sen de bi bahane bulsaydın hemen, teslim bayragı çekemseydin

Yoo uydurmadım canım açık açık söyledim valla sürekli mesaj atınca bıdı bıdı susmuyorsun dedim artık böyle dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…