Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

eee burası da uymuyor sana :KK53:

bence anlaşalım topluca bir uygun topik bulup oraya taşınalım ya
ne dersin?

gizem in sohbet topiği vardı oraya noldu ki bak site değiştikten sonra hiç görmedim orayı :KK64:

kızlar ne derse uyar bana fark etmez ama ben bu topiği seviyorum yaa, ok fazla mudahele edenimiz olmuyor kendi kendimize dertleşiyoruz burda. geyik bölümüne geçtigimiz anda bir anda bir sürü kişi oluyor, sıkılabiliyorum bazen :KK22:

gizem in sohbet topiği vardı oraya noldu ki bak site değiştikten sonra hiç görmedim orayı :KK64:

kızlar ne derse uyar bana fark etmez ama ben bu topiği seviyorum yaa, ok fazla mudahele edenimiz olmuyor kendi kendimize dertleşiyoruz burda. geyik bölümüne geçtigimiz anda bir anda bir sürü kişi oluyor, sıkılabiliyorum bazen :KK22:

hmm anladım peki tamam o zaman teklifimi geri alıyorum :confused:

ya işsiz gibi imzamla uğraşıp duruyorum sence böyle güzel oldu mu :KK22::KK22::KK22::KK22::KK22:

hiç ağırına gidilecek bişey yok bence, klasik erkek cevabı işte kestirmeden söylüyor adamlar, madem hoşlanmadın fazla yüz göz olma diye :KK66: başka bir çözüm üretemez çünkü orda :KK14:
ben ortada bir sorun oldugunu düşünmüyorum canım. bence zaten sözlün kızkrdeşini uyarmıştır, bir daha yapmaz sanırım. eğer yaparsa da sen dersin, hop dedik neden vuruyorsun diye şakayla karışık :KK66:

Canım klasik erkek cevabı evet amaorada uyarması gerekmezmiydi..

:KK61::KK61::KK61::KK61::KK42::KK42::KK42::KK42:çirkin olacam ben yaaaaaaa:KK42::KK42::KK42::KK42:

Ben hiç çirkin gelin görmedim:KK57:

geldim canım ama keyfim yok ya bende luna gibi sıkıldım vazgeçicem her şeyden o olacak..

Canım okudum yazdıklarını ne desem bilemedim oböyle yaptıkça senin hevesin kalmıyordur tahmin edebiliyorum benim sözlümde çok hevesli değil o konularda ama bu tür şeylere sesini çıkarmıyor senin sözlüm abartmış durumu biraz hoş değil o_O

hmm anladım peki tamam o zaman teklifimi geri alıyorum :confused:

ya işsiz gibi imzamla uğraşıp duruyorum sence böyle güzel oldu mu :KK22::KK22::KK22::KK22::KK22:

ayy hemen reddetmiş gibi de olmayım canım, öyle düşünme lütfen :eek: siz ne düşünürseniz uyar bana ben sadece kendi düşüncemi söyledim :eek:
bence gayet güzel olmuş canım da acaba arihler netleşmeden yazmasan mı o_O nazara inanrıım da ben ondan dedim :KK22:

ayy hemen reddetmiş gibi de olmayım canım, öyle düşünme lütfen :eek: siz ne düşünürseniz uyar bana ben sadece kendi düşüncemi söyledim :eek:
bence gayet güzel olmuş canım da acaba arihler netleşmeden yazmasan mı o_O nazara inanrıım da ben ondan dedim :KK22:

kesinleştireceğim bu tarihleri ben yaa canım
buraya yazdım bi de sadece
sizlerden başka kimse bilmiyor yani şimdilik :KK53::KK53::KK53::KK53:
olacak olacak böyle olacakkk
başka yolu yoooooooook :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

2014 yaz bitti bu topiğin amacı bitti
topik sahibi ortalıklarda yok zaten :KK53:
biz neden halen buradayız :KK53:
hepimiz yeni evleneceklerin sohbet alanında bir topiğe mi taşınsak kızlar ?

aslında kendimize bi topik mi açsak ordan devam edriz :KK28: (vazgeçtim :KK53:)

Son düzenleme:

aynen canım doğru şimdi başka topik açsak millet gelir yeni diye..biz burdan devam edelim kıpraşmayın bi yere:KK53:

Canım okudum yazdıklarını ne desem bilemedim oböyle yaptıkça senin hevesin kalmıyordur tahmin edebiliyorum benim sözlümde çok hevesli değil o konularda ama bu tür şeylere sesini çıkarmıyor senin sözlüm abartmış durumu biraz hoş değil o_O

ayarını verdim bugün daha da konuşursa resti çekerim, tek şunu dese; sen nasıl mutlu oluyorsan öyle yapalım ahh ah:KK51:

Onu diyeceğini hiç hiç sanmam:KK53: Mutlaka karışırlar fikirleri olmasa da karışırlar zaten peki sence neden böyle yani mutlaka sebebi olmalıo_O

ya nasıl anlatsam sorun bu değil başka sorunları var kendi çapında ve mutlu olamıyorum aklımı kurcalıyor diyor diğer sebepler..kendine göre haklı ama hazırlıklar konusunda benim yanımda değil tek başımayım..olumsuz yorumu da yok sade olsun diyor ve benim heves ettiğim şeyler cafcaflıymış ne bileyim bu aralar iyi değil :KK51:

ya nasıl anlatsam sorun bu değil başka sorunları var kendi çapında ve mutlu olamıyorum aklımı kurcalıyor diyor diğer sebepler..kendine göre haklı ama hazırlıklar konusunda benim yanımda değil tek başımayım..olumsuz yorumu da yok sade olsun diyor ve benim heves ettiğim şeyler cafcaflıymış ne bileyim bu aralar iyi değil :KK51:

Bu aralar mutlu olamıyorum mu diyor sanao_O İyi de o kadar çabaladı bugünlere gelmek için sana ısrar etti durdu şimdi ne yapmaya çalışıyor ki senin heves ettiklerinin hangisi cafcaflıymış ki o_O

Bu aralar mutlu olamıyorum mu diyor sanao_O İyi de o kadar çabaladı bugünlere gelmek için sana ısrar etti durdu şimdi ne yapmaya çalışıyor ki senin heves ettiklerinin hangisi cafcaflıymış ki o_O

bazen gelir ona mutlu ama belli etmez yani kafasında iş sorunu varken böyle bilmiyorum ya kısmet..

laannn deli baş, gelirim düğününeee bu yazıları gösteririm damadaaa seni o anda terk eder deli etme beni :KK62: kimler kimler güzel oluyor gelinlik içinde de sen nasıl çirkin oluyorsunnn :KK62::KK62::KK67::KK67::KK67:
ona 7/24 diyorum zaten : D
görürsün 1 ay sonra nasıl olduğumu:KK45:
kuzum sen kaç kilosun ya bu kadar sorun ediyorsun değer mi bu kadar hayıflanmaya :KK67:bu güzel günleri bulamazsın bi daha :KK11:
72 : (
Ben hiç çirkin gelin görmedim:KK57:
görecen az kaldı :KK72:

X