Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

sırf paramı almak için sabrediyorum ya zaten, şu işi bitireyim diye ondan bekliyorum yani. yoksa kaç defa şeytan dürttü parası onun olsun diye ama o kadar gurur yapamam henuz diye vazgeçtim :KK53:

aa olur mu hakkın senin neden kalsın ona :KK62: idare eder seni bi süre en azından..

ailesi bişeyler diyor olabilir mi canım? hani bazı şeyler için ne gerek var falan gibi o_O aman yaa bence bu özel gün düzenlemelerine erkekler katılmamalı, bi zahmet giyinip gelsin başka da bişeye ihtiyaç olmamalı yani :KK62:

canım annesi hergün arıyor nerdeyse sana şunu aldım anlatıyor istersen değiştireyim falan diye çok istekli ve heyecanlı..
o konuda haklarını yiyemem..hatta demin dedim ikimizde de annen kadar heyecan yok diye..

valla çok doğru dedin giyinip gelsin ve o güne kadar mümkünse konuşmasın..

zaten özel sektörde patron en önemli şey, 3 5 kuruş az alırsın ama huzurun olur hiç olmazsa :KK43: benim resmen olan huzurumun da içine etti :KK62:

evet canım haklısın sevgilim de mesela günde 15-16 saat çalışıyor ama patronlarından memnun. adamlar sağolsun sevgilimin ateşi çıkmış doktor alıp getirmiş filan. iyi insanlar sağolsunlar

şimdilik peçete baskılı süslü sabun yapıyorum face den görmüşsündür zaten..kese ve kurdale alıcam içine koymak için..
bide sepet süsleyeceğiz arkadaşımla içine koyu dağıtmak için..
yüzük tepsisi de yapacaktım ama annesi almış hazır olanlardan geri de çeviremem onlarda çok klasik oluyor :KK51:

aaaa benim deee facem var niye ekleşmedik biz

evet canım haklısın sevgilim de mesela günde 15-16 saat çalışıyor ama patronlarından memnun. adamlar sağolsun sevgilimin ateşi çıkmış doktor alıp getirmiş filan. iyi insanlar sağolsunlar

aaaa benim deee facem var niye ekleşmedik biz

hadi ya ekleşelim tabi özelden link at istersen yada ben atayım nasıl istersen :KK45:

canım annesi hergün arıyor nerdeyse sana şunu aldım anlatıyor istersen değiştireyim falan diye çok istekli ve heyecanlı..
o konuda haklarını yiyemem..hatta demin dedim ikimizde de annen kadar heyecan yok diye..

valla çok doğru dedin giyinip gelsin ve o güne kadar mümkünse konuşmasın..

aranıyor o zaman beyefendi, onu bilmem de sen konuşup da canını sıkma bence. hattasöyle ona bi tek giyinip gelmeni istiyorum başka da laf etme diye :KK12:

bu güzel bişey işte. ben hasta olsam bile sanırım ekstra mesai yaptırır, adamda anlayış sıfır:KK43: ancak ben klavyeyi kıracak kadar sert basınca gerilme yaa halledersin diyor o kadar :KK62:

tabi canım sen sağol sağlık olsun her şey olur sıkma kendini, hiç bişey senden önemli değil..

bende öyle düşünüyorum canım artık açıkçası, 1 haftada yaşlandım yaa, kendimi toparlamam lazım :KK14:

msj attım canım

Müzik listesi yapıyorum da bana şarkı önerecek var mı?

J. Balvin - Tranquila
Imagine Dragons - Radiactive

gibi hareketli parçalar olan yabancı - türkçe parça arıyorum

chris ciab - liar liar
bruno mars - locked out of heaven

aranıyor o zaman beyefendi, onu bilmem de sen konuşup da canını sıkma bence. hattasöyle ona bi tek giyinip gelmeni istiyorum başka da laf etme diye :KK12:

bu güzel bişey işte. ben hasta olsam bile sanırım ekstra mesai yaptırır, adamda anlayış sıfır:KK43: ancak ben klavyeyi kıracak kadar sert basınca gerilme yaa halledersin diyor o kadar :KK62:

bende öyle düşünüyorum canım artık açıkçası, 1 haftada yaşlandım yaa, kendimi toparlamam lazım :KK14:

chris ciab - liar liar
bruno mars - locked out of heaven

Evet canim anladim mutlu degilsen ayrilmak zorundasin yapacak bir sey yok :KK51:
Sarkilara hemen bir bakayim :KK70:

işlem tamamdır, arkadaşız :KK48:

Eveet :KK9:
Sarki onerisi alayim :rolleyes:

şimdilik peçete baskılı süslü sabun yapıyorum face den görmüşsündür zaten..kese ve kurdale alıcam içine koymak için..
bide sepet süsleyeceğiz arkadaşımla içine koyu dağıtmak için..
yüzük tepsisi de yapacaktım ama annesi almış hazır olanlardan geri de çeviremem onlarda çok klasik oluyor :KK51:

ne güzel ne güzeeeeel :KK49:

Evet canim anladim mutlu degilsen ayrilmak zorundasin yapacak bir sey yok :KK51:
Sarkilara hemen bir bakayim :KK70:

aynen öyle kuzum, ayrılmaya karar verdigimden beri mutluyum hatta öyle diyeyim :KK51:
şarkılar ne için lazımdı bilmiyorum ama, jamiraquai nın deeper underground var o da hareketli, nispeten radioactive tarzında bir şarkı :KK66:

bruna non grenade diye bi şarkısı var o da güzel, hatta ben bütün şarkılarını begeniyorum sanırım onun :KK53:

Tamam onu da dinleyim :)

ben pek yabancı şarkı dinlemem ki :cool:

Ee canim turkce hareketli tavsiye de olur :KK70:

yaa arkadaşım tatile çağırdı önümüzdeki hafta için, hem de mugla akyaka ya, 3 gün, annem kabul etmedi :KK61::KK61:

Annene durust davranmak zorunda miydin:) is gezisi fln diyeydin:)

X