Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

kızlaar bugün ne olduuuu :KK61:

benimkiyle tel'de konuşuyoduk, kısa bi zaman önce nişanlanmış bi arkadaşıyla görüşmüşler, işte çocuk buna kayınvalidem beni çok seviyo, sürekli arıyo soruyo, çağrıyo, oğlundan ayırmıyo falan diye anlatmış :KK51:

benimki de bi içerlemiş bizim şu anki duruma :KK61:darısı bana diye geçirmiş içinden :KK61:

telefonda sesi resmen ağlamaklı anlattı bunları bana :KK42:

diyo ki "aşkım, annenin de bana içten bi "oğlum" dediği günler gelecek di mi" :KK42:

onun annesi beni istemiyo olsaydı, bırak bi gün bana can-ı gönülden kızım diyecek mi diye düşünmeyi, kadının sesini bile duymak istemezdim bi daha..

çok üzüldüm bugün onun bu haline yaaa :KK42::KK42::KK42:

canım siz savaşıyorsunuz sonuna kadar da devam edin orta yolu bulmak için..ama hala değişen bişey olmazsa da kendinizi bu kadar yıpratmanın alemi yok yolunuzu çizin..çok şükür işiniz gücünüz de var..nasılsa annende dahil herkes bir gün anlayacaktır güçlü sevgi bağınızı :KK51:

canım siz savaşıyorsunuz sonuna kadar da devam edin orta yolu bulmak için..ama hala değişen bişey olmazsa da kendinizi bu kadar yıpratmanın alemi yok yolunuzu çizin..çok şükür işiniz gücünüz de var..nasılsa annende dahil herkes bir gün anlayacaktır güçlü sevgi bağınızı :KK51:

inşallah en kısa zamanda herşey yoluna girer canım :KK51: sağol desteğin için :KK19:

Şu topiğin sessizliği sinirimi bozmaya başladı artık..

aynennnnnnnn :KK4:

iyiyim tatlım yazı geçiriyorum :KK70:
sen nasılsın ne var ne yok
çizelgeler de uçtu gitti kim ne alemde göremiyorm :KK51:

gamzeli okudum ama sıkıntınızı tam anlayamadım ya
evlilik teklifinden sonra aileler mi tanıştı? bu esnada mı kötü davrandı sevdiğine?

Canım bir seneden önce benden haber bekleme hiç :KK53::KK53: Sende durumlar nasıl:KK53:

Hmm ben korku izleyemiyorum gerçekten korkuyorum çünkü :KK70: zaten kalp var ben de riske atmıyorum kendimi :KK70:
Bildiğin herkül yaa işte herkül var güçlü fln çok güçlü :KK70: :KK70: öyle ne desem bilemedim :KK70:
güzeldi beğendim :)

hmm anladım geçmiş olsun canım bende aksine korku filmi hastasıyım şimdi dabbe çıkıyor eylül de onu bekliyorum heyecanla cinlerden korkarım çok çünkü :KK53:

hmm anladım geçmiş olsun canım bende aksine korku filmi hastasıyım şimdi dabbe çıkıyor eylül de onu bekliyorum heyecanla cinlerden korkarım çok çünkü :KK53:

ahahah o cin muhabbeti hiç bitmez zaten ya geçen de yine ilginç bir konu vardı froumda birinin annesi büyü yapıyormuş filan Aman Allahım ben zaten takıntılıyımdır bir de kafayı buna takarım

ya bana büyü yaparlarsa? diye :KK53:

ahahah o cin muhabbeti hiç bitmez zaten ya geçen de yine ilginç bir konu vardı froumda birinin annesi büyü yapıyormuş filan Aman Allahım ben zaten takıntılıyımdır bir de kafayı buna takarım

ya bana büyü yaparlarsa? diye :KK53:

Geçen gün sözlüme gittim sürpriz yapmaya görümcem sözlüm ben oturduk cin vakasını izledik ben hiç o kadar korkmamışımdır görümcemle ikimiz sıçradık durduk:KK53: Gerçek olması ve dinimizde olması korkutuyor insanı zaten:KK53: Büyüler de vardı filmde ve bende korkarım büyüden tutuyor çünkü :KK57:

X