Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

hemde nasıl o gün işten eve gidememiştim kapının önünde bekledim de giremedim eve ama şimdi rahatça konuşuyoruz babamla ama o günleri hatırlamak bile istemiyorum

ayy ben hiç yaşayamayacam bu heyecanı herhalde, benim direk annem soyluyor babam beni muaattaba almıyor bu konuda

ayy ben hiç yaşayamayacam bu heyecanı herhalde, benim direk annem soyluyor babam beni muaattaba almıyor bu konuda

bizde de öyle oldu ya annem söyledi..sonra babam konuştu benimle..ama yinede heyacan oluyor zaten bi kız babasına nası derki sevgilim var

bizde de öyle oldu ya annem söyledi..sonra babam konuştu benimle..ama yinede heyacan oluyor zaten bi kız babasına nası derki sevgilim var

baban seni karşına alıp konuşmuş yine benim konuşmaz da surat asar, evden çıkar gider falan babam eski nişanlımı ilk öğprendiginde günlerce konuşmadı benmle, sonradan barıştı kendi kendine

baban seni karşına alıp konuşmuş yine benim konuşmaz da surat asar, evden çıkar gider falan babam eski nişanlımı ilk öğprendiginde günlerce konuşmadı benmle, sonradan barıştı kendi kendine

oda enterasan tepki. sen nasıl aşık olursun da sevgilin olur gibilerinden

neyse sonu iyi oluyormuş ya sende takmazsın bi dahakine
ben yatayım canım yarın erken kaldırırlar beni şimdi, hadi hayırlı geceler

ben ilk başta da takmadım ki, yanlış bişey yapmadım ki neden bozulayım yani

o sabah erken kaldırma olayı bende de olacak ama canım hiç uyumak istemiyor şuan hadi sana iyi geceler canımcım, şimdiden de iyi bayramlarr

Kızlar hepinize iyi bayramlar

Hepinize iyi bayramlar

sizinde bayramınız mübarek olsun canlar, hepinizi tek tek öpüyorum

Kızlaaar hepinize selamlarrr ayrı ayrı bayramlarınızı kutluyorummmm.

Benim durumlar iyimi kötümü bilemedim. En son olaylar olmuştu biliyorsunz konuşmak istemişti konuşmadım özür bekledim en azından adamakıllı gönlümü alsın yapmadı hiçbirşey daralmıştım zaten sora adet olcakmışım aşırı derecede dengem bozulup duygusallaştım ve 2 gün boyunca ona yalvardım tutamadım kendimi tabi ben bu şekilde birden ona gelince onun hoşuna gitti ve bu durumu kullandı uzattı beni tersledi ben başkalarıyla görüşüyorum dedi vs en çok korktuğum şey oydu dayanamazdım yapamadım kızlar çok canım yandı hele adet olunca aşırı derecede kötü oldum perişan oldm ama onun tavrınada dayanamadım. En son iyilikten aldım olmadı kötü davrandım olmadı trip attım olmadı vsvs öyle uzun bi yazı yazdım daha hiç bişey yapmayacağım dedim . 2 gün hiç bişey yazmadım sora o benle önce yüzük leri bahane ederek mesj attı ters ters cevp yazdım sora konuşmak istedi eğer istersen konuşalım dedi hyr istemiyorum dedim iyi konuşma yazdı peşine ben başkasıyla sevgili olucam dedi bende ok banane yazdım ne istersen yap bana söyleme dedim. Ama tabi ölüyorum ona belli etmiyom sora kızda sana benziyo kapalı şimdi monla konuşucaz dedi bana ne anlatıyorsun mesj atma dedim. Ogün daha bişey yazmadım cvp vermedim. Ertesi gün mesj attı yine atma bana mesj yazdım. Arefe akşamı 12 gibi mesj attı aradı ne istiyorsun dedim konuşmak istedi bende dayanamadım daha çok perişan oldum onsuzken daha kötü olduğunu düşündüm birde çok fazla emek verdim ilişkimizin boşa gitmesini istemedim ben bu kadr çabaladım artık rahat edeceğimiz zamanlarda başka birisi sefasını sürsün istemedim birde annesiyle konuşmuştum oda biraz yatıştırdı seni çok seviyor burda sürekli diyor seni kaybetmek istemiyor seni kıskandırmak için öyle yapıyor dedi. arefe akşamı işte konuştuk tartıştık kavga ettik sabaha kadr ancak sabah biraz tatlıya bağladık. Ben sna daha ilgili olucam seni seviyorum kimseylede görüşmedim konuşmadım dedi sürekli ayrılık kelimesi olmasın birdaha dedi bide saygısız sözler davranışlar için özür diledim. Onlar zaten benim suçum bunları kabul ediyorum dedim ama diğerleri senin dedim oda ne olursa olsun sen saygını bozmamalısın haklıyken sinirine yenilip haksız oluyosun dedi bi yandan onada hak verdim. Öyle işte inşAllah iyi olur biraz sakinliyelim düzeltelim ilişkiyi dedik bakalım ben zaten eylülde istanbula gidicem inşaAllah o zmn da biraz aramız ısınır

valla kuzum ne desem bilemedim, umarım her ikiniz de birbirinize verdiginiz sözleri tutarsınız da bundan sonrası çok güzel olur sizin için. bu günleri unutursunuz biter hayırlısı olsun inşallah

valla kuzum ne desem bilemedim, umarım her ikiniz de birbirinize verdiginiz sözleri tutarsınız da bundan sonrası çok güzel olur sizin için. bu günleri unutursunuz biter hayırlısı olsun inşallah

inşaAllah canım ne kadr tatışsakta işte kalpte bitmiyor iş sinirleniyorum çok kızıyorum ama sora sevgim daha ağır basıyor onsuz daha çok üzülüyorummm okadr şeyde silinmiyor kolay

inşaAllah canım ne kadr tatışsakta işte kalpte bitmiyor iş sinirleniyorum çok kızıyorum ama sora sevgim daha ağır basıyor onsuz daha çok üzülüyorummm okadr şeyde silinmiyor kolay

haklısın canım anlayabiliyorum seni, ama ikinizin de değişmesi lazım işte. yoksa daha çok yıpranacaksınız. ama degişmeyi başarabilirseniz eger o zaman güzel olur işte

haklısın canım anlayabiliyorum seni, ama ikinizin de değişmesi lazım işte. yoksa daha çok yıpranacaksınız. ama degişmeyi başarabilirseniz eger o zaman güzel olur işte

Insaallah cnm yasadiklarimizda cok stressli bide biz artik sevgililikten nisanliliga dogru gidince isler ciddilesince su sendromlarda vurdu bizi :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…