Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Aa ne güzel neden gelecekler bizimkiler gelmez sanırım :26:

hem bayram ziyareti hemde gelmişken isteme gününü konuşacak annesi..
babamla konuştuk bugün ne diyorsun napalım dedi söz olurda nişana daha erken dedi sen ne diyorsun dedi dedim baba böyle içim rahat değil dedim tamam önce bizi sözü yapalım dedi..
müstakbel annecim de bi tepsi baklava yapmış bize de o da bonus oldu kararda

ben burdayım da benden başka kimse yok sanırım :44:

merak ettik valla face den yazacaktım tabi net yokmuş oda işe yaramazdı
doktora gittin mi canım :26:

Evet canım söz yapın en azından nişanı da sonra yaparsınız madem =)

Evet canım söz yapın en azından nişanı da sonra yaparsınız madem =)

babamla öyle konusunca mutlu oldum ama zamanlama şansızlığım yine ortaya çıktı..abimler tatile gidiyor bayramdan hemen sonra ve taa 16 sında gelecekler tabi biz hiç bişey yapamayacağız

babamla öyle konusunca mutlu oldum ama zamanlama şansızlığım yine ortaya çıktı..abimler tatile gidiyor bayramdan hemen sonra ve taa 16 sında gelecekler tabi biz hiç bişey yapamayacağız

Olsun canım bana diyordunuz ya geç olsun güç olmasın diye benim de arada ertelendi ama herşey istediğim gibi oldu olacak ya ona sevin üzme hiç kendini

Olsun canım bana diyordunuz ya geç olsun güç olmasın diye benim de arada ertelendi ama herşey istediğim gibi oldu olacak ya ona sevin üzme hiç kendini

öyle de canım bekle bekle içim şişti bugün buluştuk nasıl hayaller kuruyor bayramın haftası isteme söz olur sonra nişan beklemeye gerek yok artık diye..şimdi ben ona nasıl diycem off of

Sözle nişan arası ne kadar olacak ki canım:26:

hazırlıklara bağlı olur canım, alınacak şeyler var bi sürü damat bohçasıymış, hediyelikmiş benim kıyafet olayı bunlar uzun sürer çalıştığım için ha deyince çıkamam çarşıya..
bir ay olur heralde annemlede öyle konuştuk sözden sonra ben babanı ikna ederim dedi nişan için :26:

Son düzenleme:

Ay canım bir ay mı uzun Allah seni ya Ben öleyim o zaman

Tesekkur ederim canim :) Ben de gamzeliyim adim da oyle nickini cok sevdim o yuzden 😊😊

Teşekkür ederim :) Gamzeli olmak çok güzel oluyor yaa çok seviyorum ben kendilerini :)

hayırlı geceler sana da canım

Kız hadi gözün aydın, sözüne azicik kaldı :)

Darısı başıma, en en en kısa zamanda :)

yok ona değil annesi falan da çağırmadı hiç ona anlam veremedim:26:

akıllarına gelmemiştir belki canım :26: yada babanne evinde ya çok kalabalık olmasın istemişlerdir bilemedim ki şimdi :44:

iştee güzel gelişmeler geliyor burdan

telefonda internet var canım benim face falan girebildim ama kk ya girsem bile topiği bulamıyorum ben o yuzden giremedim hiç

doktor da dizim için kireçlenme var dedi, egzersiz bol yürüyüş ve ilaç verdi, ayın 20 sinden sonra kontrol var :18: baş ağrılarım için de beyin tomografisi verdiler ama taa 21 inde çekilecek

benim aklıma gelmişti kireçlenme yürüyüş yap bol bol canım geçmiş olsun tekrar
gelişmeler güzel gerçekten abimler tatile gidecek ağustos ortasında geri geleceklermiş en kötü ihtimal o tarihlerde istemez söz olacak babamla konuştuk..

yarında annesi babası bayram için gelecekler ama asıl tarihi konuşmak için bakalım neler olacak :26:

ağustosun ortası dedigin 15 gün canım, ancak hazırlıkları biter o arada zaten de anlamadıgım baban neden nişanı hemen istemiyor :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…