Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Sende sadece gümüş tepsi kullanabilirsin canım =)

Sende sadece gümüş tepsi kullanabilirsin canım =)

cam tepsiler çok hoşuma gitti benim sanırım onlardan bakacagım canım

nette bakınırken bunu gördüm bi deee çok hoşuma gittiii, hem ilerde de kullanılabilir bişey

Eki Görüntüle 1044953

ya da böyle eglenceli bişey de olabilirrrrr valla söz tepsisini kız tarafı hazırlayacagı için sevgilimin söz hakkı bile olamaz, gerçi sorsam ben ne anlarım sen ne istiyorsan onu yap der o da ayrı mesele

en güzeli 1. BENCEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Benim de en çok 1 hoşuma gitmişti

Değiştimi fikrin bak sevindim

Benim de en çok 1 hoşuma gitmişti

Değiştimi fikrin bak sevindim

ben bu konularda cidden çok eksigim :26: bana kalırsa çay tepsisine bile söz yüzüğü konurdu ordan alır takardık, yeni, yeni bu konuda fikirlerim ve zevklerim oluşmaya başladı o yuzden sen arada mazur gör beni :26:

sizin resmi bir söz aşaması oldu mu? yoksa söz/nişan tek seferde mi oalcak 2 ay sonra

yok canım estağfurullah bende çok bilgili değilimdir zaten böyle şeylerde göre göre duya duya öğreniyorum yavaş yavaş Görselliği uyumu seviyorum sadece

sizin resmi bir söz aşaması oldu mu? yoksa söz/nişan tek seferde mi oalcak 2 ay sonra

bizim daha tanışma bile olmadı ben daha önce bi kere nişan bozdugum için şuan hiç bişeyi zamana yaymak istemiyorum, nişan ancak haziran sonunda olabilecegi için de tanışmayı ondan 1 2 hafta önce yapıp, isteme söz nişan hepsini bi çırpıda 28 haziranda yapıp kurtulacagız inşallah

yok canım estağfurullah bende çok bilgili değilimdir zaten böyle şeylerde göre göre duya duya öğreniyorum yavaş yavaş Görselliği uyumu seviyorum sadece

ben sizlerden öğrenip anneme artislik yapacagım mesela bak böyleleri de var bunlardan yapmamız lazım die bide emrah ın da başını yiyecem daha çok işim var çokkk

hımmmm, hayırlısı olsun canımmmm

aminnn canım inşallahh

daha öncer sorduysam özür dilerim, sizin ne zamanda nişan ve düğün

bizim biraz sıkıntılı durumlar var :26: ailem inatla istemiyor, ben inatla devam ediyorum, ama artık ağustos ayında bir isteme & söz faslı olsun istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…