Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

beyaz çok güzel durmuş da inciler çok geldi bana :KK17: ama tekrardan bakınca 1. si biraz daha sadeymiş o yuzden sanırım oyumu ondan yana kullanacagım :KK17:

bunlar daha da süslülermişş :KK53::KK53: benm söz tepsim olmayacak sanırım böyle giderse :KK14:

Sende sadece gümüş tepsi kullanabilirsin canım =)

Sende sadece gümüş tepsi kullanabilirsin canım =)

cam tepsiler çok hoşuma gitti benim sanırım onlardan bakacagım canım :KK16:

nette bakınırken bunu gördüm bi deee :KK52: çok hoşuma gittiii, hem ilerde de kullanılabilir bişey :KK31:

Eki Görüntüle 1044953

ya da böyle eglenceli bişey de olabilirrrrr :KK53::KK53: valla söz tepsisini kız tarafı hazırlayacagı için sevgilimin söz hakkı bile olamaz, gerçi sorsam ben ne anlarım sen ne istiyorsan onu yap der o da ayrı mesele :KK1::KK1:

en güzeli 1. BENCEEEEEEEEEEEEEEEEEE :KK70:

cam tepsiler çok hoşuma gitti benim sanırım onlardan bakacagım canım :KK16:

ya da böyle eglenceli bişey de olabilirrrrr :KK53::KK53: valla söz tepsisini kız tarafı hazırlayacagı için sevgilimin söz hakkı bile olamaz, gerçi sorsam ben ne anlarım sen ne istiyorsan onu yap der o da ayrı mesele :KK1::KK1:

Benim de en çok 1 hoşuma gitmişti:KK1:

Değiştimi fikrin bak sevindim :KK31:

Benim de en çok 1 hoşuma gitmişti:KK1:

Değiştimi fikrin bak sevindim :KK31:

ben bu konularda cidden çok eksigim :26: bana kalırsa çay tepsisine bile söz yüzüğü konurdu ordan alır takardık, yeni, yeni bu konuda fikirlerim ve zevklerim oluşmaya başladı o yuzden sen arada mazur gör beni :26:

ben bu konularda cidden çok eksigim :26: bana kalırsa çay tepsisine bile söz yüzüğü konurdu ordan alır takardık, yeni, yeni bu konuda fikirlerim ve zevklerim oluşmaya başladı o yuzden sen arada mazur gör beni :26:

:KK1:

sizin resmi bir söz aşaması oldu mu? yoksa söz/nişan tek seferde mi oalcak 2 ay sonra

yok canım estağfurullah bende çok bilgili değilimdir zaten böyle şeylerde göre göre duya duya öğreniyorum yavaş yavaş:KK1::KK1: Görselliği uyumu seviyorum sadece :KK31:

:KK1:

sizin resmi bir söz aşaması oldu mu? yoksa söz/nişan tek seferde mi oalcak 2 ay sonra

bizim daha tanışma bile olmadı :KK1: ben daha önce bi kere nişan bozdugum için şuan hiç bişeyi zamana yaymak istemiyorum, nişan ancak haziran sonunda olabilecegi için de tanışmayı ondan 1 2 hafta önce yapıp, isteme söz nişan hepsini bi çırpıda 28 haziranda yapıp kurtulacagız inşallah :nazar::KK16:

yok canım estağfurullah bende çok bilgili değilimdir zaten böyle şeylerde göre göre duya duya öğreniyorum yavaş yavaş:KK1::KK1: Görselliği uyumu seviyorum sadece :KK31:

ben sizlerden öğrenip anneme artislik yapacagım mesela bak böyleleri de var bunlardan yapmamız lazım die :KK53: bide emrah ın da başını yiyecem daha çok işim var çokkk :KK53:

bizim daha tanışma bile olmadı :KK1: ben daha önce bi kere nişan bozdugum için şuan hiç bişeyi zamana yaymak istemiyorum, nişan ancak haziran sonunda olabilecegi için de tanışmayı ondan 1 2 hafta önce yapıp, isteme söz nişan hepsini bi çırpıda 28 haziranda yapıp kurtulacagız inşallah :nazar::KK16:

ben sizlerden öğrenip anneme artislik yapacagım mesela bak böyleleri de var bunlardan yapmamız lazım die :KK53: bide emrah ın da başını yiyecem daha çok işim var çokkk :KK53:

hımmmm, hayırlısı olsun canımmmm :nazar::nazar::nazar:

aminnn canım inşallahh :nazar:

daha öncer sorduysam özür dilerim, sizin ne zamanda nişan ve düğün :KK17:

bizim biraz sıkıntılı durumlar var :26: ailem inatla istemiyor, ben inatla devam ediyorum, ama artık ağustos ayında bir isteme & söz faslı olsun istiyorum
:KK31:

X