Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

kızlaaar öyle demeyin yaaaa :KK1:

erkeklerin hepsi odunduuuuur :KK1:

onları yontup adam edecek olan bizleriz :KK1:

benimki azıcık yontulmuşundan denk geldi şansıma, daha ilk buluşmamızda bana bir gül ve kitap ile gelmişti, o gün o gülü alırken çok severim gülleri beeeeeen dedim, o gün bugündür her gelişinde gülsüz, çiçeksiz gelmez :nazar: :nazar:

ben de başta deseydim, ben gül sevmem ki diye, devamı gelmezdi kesin :KK53:

bu arada o paylaştığım gül kutusu, doğumgünümde yapıldı, özel bi zamanda yani :KK34:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

heehh işte ben hatayı en başında yapmışım da 1 yıldan sonra düzeltecem nasipse umut kaybetmek yok :KK33:

benim tek avantajım benm sevgilim yapmam gereken ne varsa yaparım diyor, sadece ne zaman yapacagı belli olmuyor işte :KK33: en son bana parfum aldıgında durduk yere almıştı mesela, daha doğrusu bi kabahat işlemişti de özür dilemek genlerinde yokmuş o yuzden çiçek alacaktı parfum aldı onun yerine :KK1: yoksa haklısın hepsi odun :KK53:

Ben de deneyeceğim ama ondan gelmeyeceğini adım gibi biliyorum kendisi de söyledi zaten :KK19:

çiçek almaz da güzel sözler söyler, bi çikolata alır gelir, sana kocaman bi sarılır nolacak kii :KK69:

amaann varsın çiçekle de gezmeyiver alınde, sevdiginden emin ol yeter :KK34:

Benim sevgilim odun olduğunuda kabul ediyor.. Çiçekle gezemezmiş o.. Evlenme teklifi ederken aldı işte bende saklıyorum ilk ve son olacak çünkü:KK43:

evlendikten sonra alır bence, o zaman eve gelecek ya nasıl olsa sokakta gezmesine gerek olmayacak :KK1:

çiçek almaz da güzel sözler söyler, bi çikolata alır gelir, sana kocaman bi sarılır nolacak kii :KK69:

amaann varsın çiçekle de gezmeyiver alınde, sevdiginden emin ol yeter :KK34:

evlendikten sonra alır bence, o zaman eve gelecek ya nasıl olsa sokakta gezmesine gerek olmayacak :KK1:

Şimdi de beni almaya eve kadar geliyor insanın içinde olsun :KK19: Çikolata al bana gelirken dedim geldi beraber alırız dedi cafeye girerken tekrar söyledim aaa unuttum diyo :KK47:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

heehh işte ben hatayı en başında yapmışım da 1 yıldan sonra düzeltecem nasipse umut kaybetmek yok :KK33:

benim tek avantajım benm sevgilim yapmam gereken ne varsa yaparım diyor, sadece ne zaman yapacagı belli olmuyor işte :KK33: en son bana parfum aldıgında durduk yere almıştı mesela, daha doğrusu bi kabahat işlemişti de özür dilemek genlerinde yokmuş o yuzden çiçek alacaktı parfum aldı onun yerine :KK1: yoksa haklısın hepsi odun :KK53:

o da güzelmişşş :KK1: :KK1: çiçek yerine çiçekli parfümm :KK1: :KK1:

benimki parfüm konusunda çok hassas, bi kere sordu bana parfümün ne diye, ben de bilmiyorum :KK53: d&p 'den doldurma parfüm almıştım arkadaşımda beğenip, sadece kodunu biliyorum yani C-23 diye :KK53: dedim böle böleee, sen onun adını bi öğren bakalım dedi, merak ettim dedi, ben de daha sonra alırken sordum öğrendim söyledim buna, sonraki buluşmamızda o parfümün orjinalini alıp hediye etmişti bana :KK53: deliiii :KK52: parfüm dediğin orjinal kullanılırmışş :KK52: öyle diyo bi de :KK52: tabi ben o kadar paralık parfümü kıyıp da kullanamıyorum, anca onunla buluşacağım zaman sıkıyorum :KK52:

Benim sevgilim odun olduğunuda kabul ediyor.. Çiçekle gezemezmiş o.. Evlenme teklifi ederken aldı işte bende saklıyorum ilk ve son olacak çünkü:KK43:

çiçek o kadar da önemli değil ki yahuuu, ufacık da olsa hoşluklar yapsınlar yeter, yani mesela sırf ben seviyorum diye bana bonibon alması bile beni mutlu etmeye yetiyor :KK31:

Şimdi de beni almaya eve kadar geliyor insanın içinde olsun :KK19: Çikolata al bana gelirken dedim geldi beraber alırız dedi cafeye girerken tekrar söyledim aaa unuttum diyo :KK47:

yılma pes etme bi daha söyle eninde sonuna alacak :KK34: ya da benim hödük gibi sen bişeyi söyleyince benm yapasım gelmiyor diyecek, sonra dönüp bi bakacaksın ona " aa senin gözlerin o kadar büyüyebiliyo muydu " diyecek :KK52::KK52: hak etti :KK37:

o da güzelmişşş :KK1: :KK1: çiçek yerine çiçekli parfümm :KK1: :KK1:

benimki parfüm konusunda çok hassas, bi kere sordu bana parfümün ne diye, ben de bilmiyorum :KK53: d&p 'den doldurma parfüm almıştım arkadaşımda beğenip, sadece kodunu biliyorum yani C-23 diye :KK53: dedim böle böleee, sen onun adını bi öğren bakalım dedi, merak ettim dedi, ben de daha sonra alırken sordum öğrendim söyledim buna, sonraki buluşmamızda o parfümün orjinalini alıp hediye etmişti bana :KK53: deliiii :KK52: parfüm dediğin orjinal kullanılırmışş :KK52: öyle diyo bi de :KK52: tabi ben o kadar paralık parfümü kıyıp da kullanamıyorum, anca onunla buluşacağım zaman sıkıyorum :KK52:

bana sormadı hiç ama tee ne zaman çiçek kokulu parfum seviyorum demiştim hayret unutmamış :KK1::KK1: ben de sadece ınunla buluşacagım zaman kullanıyorum ama çantamdan nereye gidersem gideyim çıkarmıyorum :KK1: görmemişin bi hediyesi olmuş misali :KK37:

yılma pes etme bi daha söyle eninde sonuna alacak :KK34: ya da benim hödük gibi sen bişeyi söyleyince benm yapasım gelmiyor diyecek, sonra dönüp bi bakacaksın ona " aa senin gözlerin o kadar büyüyebiliyo muydu " diyecek :KK52::KK52: hak etti :KK37:

bana sormadı hiç ama tee ne zaman çiçek kokulu parfum seviyorum demiştim hayret unutmamış :KK1::KK1: ben de sadece ınunla buluşacagım zaman kullanıyorum ama çantamdan nereye gidersem gideyim çıkarmıyorum :KK1: görmemişin bi hediyesi olmuş misali :KK37:

yaaa bakkk, yontulmaya yatkın seninkiii, sen biraz üzerine düş bu işinnn :KK34: :KK51:

Aa canım dedi zaten onu demez mi öyle baktım da ama bir işe yaramadı:KK53: Benim sevgilim dikkatli aslında böyle konularda geçen fondötenimin değiştiğini bile fark etti :KK53: Parfümü başka sıksam hemen anlıyor ama almak gelmiyor aklına yada öğrenmek:KK52:

Aa canım dedi zaten onu demez mi öyle baktım da ama bir işe yaramadı:KK53: Benim sevgilim dikkatli aslında böyle konularda geçen fondötenimin değiştiğini bile fark etti :KK53: Parfümü başka sıksam hemen anlıyor ama almak gelmiyor aklına yada öğrenmek:KK52:

sen fondoten değişikliği deyince aklıma geldi :KK52::KK52: sevgilim beni ilk makyajsız gördüğünde aa senin sivilcelerin varmış demişti :KK60::KK60: aferin gözlerin çok güzel görüyor dedim ben de :KK51:

hadi bakalım, göster kadının gücünüüüü :KK51:

hadi yaaaa :KK53:

:KK60::KK60::KK60::KK60:

anaaaaam benimki bana deseee direeeek :KK22::KK22::KK22::KK22:

bakalım yıldönümünde bu güç etkisini gösterecek mii :KK51:

ayy bizim kaşrılıklı oldugu için bu hödüklükler pek sesim çıkmıyorr :KK51:

dün avm de güneş gözlüğü deniyor, ben de dönüp bakmıyorum bile, bana laf atacak ya guyaa başladı

- " ne kadar yakıştı bu gözlük bana, ben çok yakışıklı oldum " demeye :KK37:

- ben de " sen de haklısın bebegim, iltifat eden olmayınca kendi kendine konuşmaya başlıyosun " dedim :KK53:

- " sen öyle san benim begenenim çok " dedi :KK37:

- " hadi yaa gitsene o zaman onların yanına bende ne işin var " dedim :KK53: :KK53::KK53::KK53: bölee bakakaldıı :KK51:

Kızlarrr bi bakıverin şunlara hangisi daha güzel kararsız kaldım ben
$söz tepsisi 1.jpg

$2.jpg

$3.jpg

bakalım yıldönümünde bu güç etkisini gösterecek mii :KK51:

ayy bizim kaşrılıklı oldugu için bu hödüklükler pek sesim çıkmıyorr :KK51:

dün avm de güneş gözlüğü deniyor, ben de dönüp bakmıyorum bile, bana laf atacak ya guyaa başladı

- " ne kadar yakıştı bu gözlük bana, ben çok yakışıklı oldum " demeye :KK37:

- ben de " sen de haklısın bebegim, iltifat eden olmayınca kendi kendine konuşmaya başlıyosun " dedim :KK53:

- " sen öyle san benim begenenim çok " dedi :KK37:

- " hadi yaa gitsene o zaman onların yanına bende ne işin var " dedim :KK53: :KK53::KK53::KK53: bölee bakakaldıı :KK51:

ben de bakakaldım şu annn :KK53: :KK52:

canım zevk meselesi tabi ki ama üçü de bana biraz fazla süslü geldi sanki :KK17: bi de çok beyazlar :KK17: tabi bu benim nacizane fikrim umarım kırmam seni :KK17:

benden de adam olmaz dimi :KK14::KK14:

Yok canım niye kırılayım sen ne süslüler var görsen ben beyaz özellikle istiyorum çünkü elbisem toz pembe olacak kurabiyeler de pembe beyaz olacak süslemelerde =))

Yok canım niye kırılayım sen ne süslüler var görsen ben beyaz özellikle istiyorum çünkü elbisem toz pembe olacak kurabiyeler de pembe beyaz olacak süslemelerde =))

beyaz çok güzel durmuş da inciler çok geldi bana :KK17: ama tekrardan bakınca 1. si biraz daha sadeymiş o yuzden sanırım oyumu ondan yana kullanacagım :KK17:

bunlar daha da süslülermişş :KK53::KK53: benm söz tepsim olmayacak sanırım böyle giderse :KK14:

X