Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

senin bu kadar kararlı oldugunu görünce mutlaka edeceklerdir :KK16::KK34: ama işte illa bi zora sokarlar olacak o kadar :KK31: sen sabret bekle :KK34:

peki çok mu katılar bu konuda yoksa yumuşayacak gibiler mi :26:

tam bilmiyorum şu an :26: en son dün bu konu gündeme geldi, babam tam yola çıkacakken (oy vermeye memlekete gidiyordu), hala görüşüyo musun gibilerinden bişi sordu ben de evet dedim, hiç tepki vermedi :26: önümüzdeki günler belli olur tavırları, dua edin bana olur mu, artık vazgeçmeyeceğimizi kabullenmiş olsunlar :26:

bizim daha tanışma bile olmadı :KK1: ben daha önce bi kere nişan bozdugum için şuan hiç bişeyi zamana yaymak istemiyorum, nişan ancak haziran sonunda olabilecegi için de tanışmayı ondan 1 2 hafta önce yapıp, isteme söz nişan hepsini bi çırpıda 28 haziranda yapıp kurtulacagız inşallah :nazar::KK16:

ben sizlerden öğrenip anneme artislik yapacagım mesela bak böyleleri de var bunlardan yapmamız lazım die :KK53: bide emrah ın da başını yiyecem daha çok işim var çokkk :KK53:

Onun niye başını yiyorsun:KK1:

tam bilmiyorum şu an :26: en son dün bu konu gündeme geldi, babam tam yola çıkacakken (oy vermeye memlekete gidiyordu), hala görüşüyo musun gibilerinden bişi sordu ben de evet dedim, hiç tepki vermedi :26: önümüzdeki günler belli olur tavırları, dua edin bana olur mu, artık vazgeçmeyeceğimizi kabullenmiş olsunlar :26:

hep dua edecegim canım sana hayırlısıyla sevenler kavuşsunlar diye :KK16:

ee aslında güzel bişey sanırım bu tepki göstermemiş ayrıl dememiş, demek ki bu konu aklının bi köşesinde ve yumuşamaya başlamışş :26: yani eskiden tepki gösteriyor muydu bu konuda, evde kavga oluyor muydu bilmiyorum tabi de sessizlik olumlu bi gelişme gibi sanki :26:

hep dua edecegim canım sana hayırlısıyla sevenler kavuşsunlar diye :KK16:

ee aslında güzel bişey sanırım bu tepki göstermemiş ayrıl dememiş, demek ki bu konu aklının bi köşesinde ve yumuşamaya başlamışş :26: yani eskiden tepki gösteriyor muydu bu konuda, evde kavga oluyor muydu bilmiyorum tabi de sessizlik olumlu bi gelişme gibi sanki :26:

şöyle söliyimm, en son bu konu açıldığında, onla evlenirsen, ben hiçbişeyine karışmam, bi nikahına gelirim o kadar demişti... :26:

şöyle söliyimm, en son bu konu açıldığında, onla evlenirsen, ben hiçbişeyine karışmam, bi nikahına gelirim o kadar demişti... :26:

ee aslında durum o kadar da kötü değil o zaman sanki :26: yani tümden arkasını dönmeyecegini belirtmiş nikahına gelirim demesi o anlama geliyor degil mi :26:

Kızlarrr Günaydınnnn Cumartesi alısverişi yaptık o kadar güzell gitti ki herseyi gönlüme göre aldım , Elbisemi de hayalimdeki gibi su yeşili aldım ,altına grı ayakkabı ve gri canta....Darısı Basınıza kızlarrr :)

Kızlarrr Günaydınnnn Cumartesi alısverişi yaptık o kadar güzell gitti ki herseyi gönlüme göre aldım , Elbisemi de hayalimdeki gibi su yeşili aldım ,altına grı ayakkabı ve gri canta....Darısı Basınıza kızlarrr :)

müsait bir zamanında sakıncası yoksa eğer elbisenin ve alışverişte aldıklaırnın resmini koyar mısın :26:

X