Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Evet onları da gördüm ama öyle şeyi pek sevmez normal cüzdan alsam yeterli olabilir birde gömlek istiyorum ama maddi olarak bakacağız artık..

Bak bu da güzelmiş ama bizim düğüne daha 2 3 sene var ohooo :KK47:

sen de 2 sene sonra alırsın dolmakalemi :KK34: ama güzel bi hediyeymiş, doğum günü için saatten vazgeçip kaleme yoğunlaşabilirim sanırım :KK34:

:KK1::KK1::KK1: benimki de kullanmadı daha, ilk olarak "seninle beraber bir hayata imza" atarken kullanıcam o kalemi dedi banaaa :KK16:

heehh iştee benm sevgilim kendisi akıl edemeyecegi için benim açıkça dmeem lazım :KK53: aslında o akıl etse ya bunu, ben ofis açınca imzamı kullanacam o zaman bana lazım olacak kalem düşünse ya koca kafaaa :84: :84:

az önce güzel bir şarkı sözü yazıp gönderdim ona aşk şarkısı sözleri hoşuma gitti.. Heyecanla bekliyorum gelecek cevabı.. Geldi. Açtım baktım kalbim küt küt.. Ne yazmış ? ölürüm sana kim söylüyor bunu adı ne şarkının.. Bu ne şimdi bu ne.. Ben burada nelerle uğraşıyorum gelen cevaba bak :KK47::KK47: Bütün hevesim uçtu gittiiii.. Askerdeyken yazardım gönderirdim paragraf paragraf cevap verirdi oysa :KK43:

:KK1: ölürüm sana demiş ya :))

sen de 2 sene sonra alırsın dolmakalemi :KK34: ama güzel bi hediyeymiş, doğum günü için saatten vazgeçip kaleme yoğunlaşabilirim sanırım :KK34:

heehh iştee benm sevgilim kendisi akıl edemeyecegi için benim açıkça dmeem lazım :KK53: aslında o akıl etse ya bunu, ben ofis açınca imzamı kullanacam o zaman bana lazım olacak kalem düşünse ya koca kafaaa :84: :84:

sen seninkinin numarasını ver, bi kuş ona fısıldayıversinnn :KK76:

Az önce güzel bir şarkı sözü yazıp gönderdim ona aşk şarkısı sözleri hoşuma gitti.. Heyecanla bekliyorum gelecek cevabı.. Geldi. Açtım baktım kalbim küt küt.. Ne yazmış ? Ölürüm sana kim söylüyor bunu adı ne şarkının.. Bu ne şimdi bu ne.. Ben burada nelerle uğraşıyorum gelen cevaba bak :KK47::KK47: Bütün hevesim uçtu gittiiii.. ASkerdeyken yazardım gönderirdim paragraf paragraf cevap verirdi oysa :KK43:

ayyy sen hala böyle şeyler yapıyor musun yaa ben bırakalı çok olduu :KK52::KK52: askerdeyken adam komutanın bilgisayarından gizlice girip face duvarımda şarkılar paylaşırdı, şimdi ben şarkı paylaşıyorum onun duvarında teşekkürler yazıyor sadece :KK47: ben de bıraktım artık ne hali varsa görsün die :KK47: geçen duvarımda " gözlerin doğuyor gecelerime " şarkısını paylaşmış, teşekkürler dedim bende sadece :KK53:

sen seninkinin numarasını ver, bi kuş ona fısıldayıversinnn :KK76:

hemen veriyorummm :KK76: 0553 ........ :KK33::KK33::KK33:

ayy sen ona fısıldasan zaten anlamaz açık açık söylesen de inanmaz :97: nerden sevdim ben bu öküzü :KK57:

bu da sevdiceğimin bana yaptığı güzelliklerden biri :KK16:

Eki Görüntüle 1044801

sizin güzellikler karşılıklıymış vallaa :nazar::KK69: ben hata yapıp ilişkinin başında kırmızı gül sevmiyorum dedim, heralde tüm çiçekleri sevmiyorum diye algıladı :KK37:

hemen veriyorummm :KK76: 0553 ........ :KK33::KK33::KK33:

ayy sen ona fısıldasan zaten anlamaz açık açık söylesen de inanmaz :97: nerden sevdim ben bu öküzü :KK57:

sizin güzellikler karşılıklıymış vallaa :nazar::KK69: ben hata yapıp ilişkinin başında kırmızı gül sevmiyorum dedim, heralde tüm çiçekleri sevmiyorum diye algıladı :KK37:

ayy çok güldüüüüm :KK1: :KK1:

evet güzellikler karşılıklı şükürler olsun ki :KK16: :KK16: :KK16:

sevdiceğim de hoş süprizlerle gönlümü çeliyor benimmm :KK16::KK16: :nazar::nazar:

ayy çok güldüüüüm :KK1: :KK1:

evet güzellikler karşılıklı şükürler olsun ki :KK16: :KK16: :KK16:

sevdiceğim de hoş süprizlerle gönlümü çeliyor benimmm :KK16::KK16: :nazar::nazar:

Rabbim nazarlardan korusun sizi :nazar::nazar::KK69: ama ben bugun hem senin bu paylaşımlarınla hem de lily lee konuştuklarımızla anladım ki benm de hatam var biraz :KK17: ben bu adama güzel şeyler yapmadım ki hiç o yapmıyor diye ben şikayet ediyorum. sanırım biraz benm özenmem lazım ki o da özensin, eğer özenmezse kafasını kopartmak için sebebim olsun :KK31:

ayyy sen hala böyle şeyler yapıyor musun yaa ben bırakalı çok olduu :KK52::KK52: askerdeyken adam komutanın bilgisayarından gizlice girip face duvarımda şarkılar paylaşırdı, şimdi ben şarkı paylaşıyorum onun duvarında teşekkürler yazıyor sadece :KK47: ben de bıraktım artık ne hali varsa görsün die :KK47: geçen duvarımda " gözlerin doğuyor gecelerime " şarkısını paylaşmış, teşekkürler dedim bende sadece :KK53:

Yapıyordum ama an itibariyle bıraktım bir daha zor bulur :KK47::KK47:

Rabbim nazarlardan korusun sizi :nazar::nazar::KK69: ama ben bugun hem senin bu paylaşımlarınla hem de lily lee konuştuklarımızla anladım ki benm de hatam var biraz :KK17: ben bu adama güzel şeyler yapmadım ki hiç o yapmıyor diye ben şikayet ediyorum. sanırım biraz benm özenmem lazım ki o da özensin, eğer özenmezse kafasını kopartmak için sebebim olsun :KK31:

hımmm, tabi canım... sen biraz yap bakalım ufak hoşluklar :KK16:

yok yok öyle verdim ben kararımı :KK19::KK19:

bikaç saat önce sen bana umut vermeye çalışıyordun şimdi sıra bana geçti :13: sen şimdi gamzelim in paylaştıklarını görünce neden benim herif böyle degil dedin diye ama bizimkilerin kodları bozuk, sen şimdi heemn harcama adamı :KK1: böyle kabul etmek lazım :KK37:

bikaç saat önce sen bana umut vermeye çalışıyordun şimdi sıra bana geçti :13: sen şimdi gamzelim in paylaştıklarını görünce neden benim herif böyle degil dedin diye ama bizimkilerin kodları bozuk, sen şimdi heemn harcama adamı :KK1: böyle kabul etmek lazım :KK37:

ama gülleri görmedin mi =(( Bende çiçek sevmem demiştim ilk zamanlar keşke dilimi eşek arısı soksaymış da konuşamasaymışım :KK19: Gerçi onlar karşılıklı güzellik sen de dediysen daha ben bile yapmadım ondan bekliyorum ayy bende ki de laf sanki yapsam o yapcak da :KK47:

ama gülleri görmedin mi =(( Bende çiçek sevmem demiştim ilk zamanlar keşke dilimi eşek arısı soksaymış da konuşamasaymışım :KK19: Gerçi onlar karşılıklı güzellik sen de dediysen daha ben bile yapmadım ondan bekliyorum ayy bende ki de laf sanki yapsam o yapcak da :KK47:

valla şekerim ben denemeey karar verdim :KK34: ben yaptıktan sonra da yapmamaya devam ederse alırım façasını aşağı :KK33: ama ben yapmadan ondan beklemek çok büyük ütopya :KK20: o yuzden artık çok romantik bir insan olacam :KK37: kendim bile inanamadım ben buna :KK8:

hemen öyle deme kızz bi dur bakalım :KK1::KK1:

sen de görünce çok heves ettim vallaa :KK1::KK1: dün ayrılmayı düşünüyordum bugun adama supriz yapmayı düşünüyorum :KK37: ikizler burcu olmak da zor iş :KK37:

kızlaaar öyle demeyin yaaaa :KK1:

erkeklerin hepsi odunduuuuur :KK1:

onları yontup adam edecek olan bizleriz :KK1:

benimki azıcık yontulmuşundan denk geldi şansıma, daha ilk buluşmamızda bana bir gül ve kitap ile gelmişti, o gün o gülü alırken çok severim gülleri beeeeeen dedim, o gün bugündür her gelişinde gülsüz, çiçeksiz gelmez :nazar: :nazar:

ben de başta deseydim, ben gül sevmem ki diye, devamı gelmezdi kesin :KK53:

bu arada o paylaştığım gül kutusu, doğumgünümde yapıldı, özel bi zamanda yani :KK34:

valla şekerim ben denemeey karar verdim :KK34: ben yaptıktan sonra da yapmamaya devam ederse alırım façasını aşağı :KK33: ama ben yapmadan ondan beklemek çok büyük ütopya :KK20: o yuzden artık çok romantik bir insan olacam :KK37: kendim bile inanamadım ben buna :KK8:

Ben de deneyeceğim ama ondan gelmeyeceğini adım gibi biliyorum kendisi de söyledi zaten :KK19:

kızlaaar öyle demeyin yaaaa :KK1:

erkeklerin hepsi odunduuuuur :KK1:

onları yontup adam edecek olan bizleriz :KK1:

benimki azıcık yontulmuşundan denk geldi şansıma, daha ilk buluşmamızda bana bir gül ve kitap ile gelmişti, o gün o gülü alırken çok severim gülleri beeeeeen dedim, o gün bugündür her gelişinde gülsüz, çiçeksiz gelmez :nazar: :nazar:

ben de başta deseydim, ben gül sevmem ki diye, devamı gelmezdi kesin :KK53:

bu arada o paylaştığım gül kutusu, doğumgünümde yapıldı, özel bi zamanda yani :KK34:

Benim sevgilim odun olduğunuda kabul ediyor.. Çiçekle gezemezmiş o.. Evlenme teklifi ederken aldı işte bende saklıyorum ilk ve son olacak çünkü:KK43:

X